Fortuna liga

Slavia - Plzeň 1:0

Slavia v Edenu před 11 tisíci diváků senzačně porazila vedoucí tým ligy Viktorii Plzeň 1:0 brankou Zmrhala a dostala se po pěti kolech znovu do čela ligové tabulky!

Slavia - Plzeň 1:0 (0:0)
Branky:
 66. Zmrhal 

Slavia: Hrubeš - Nitrianský, Latka, Bílek, Juhar - Baéz (90. Kodr), Gecov (63. Dobrotka) - Vukadinovič (85. Petr), Zmrhal, Černý - Škoda

Trenér Miroslav Beránek při skládání základní sestavy vzal na vědomí velkou sílu soupeře a postavil do zálohy pět typických záložníků, na hrotu zůstal samotný Škoda a místo Bekima Balaje hrál Marcel Gecov. To také znamenalo, že Jaromír Zmrhal se vysunul v záloze výše směrem dopředu, kde hrával v předchozích zápasech právě po střídání Gecova za Balaje. Od prvních minut se hrál fotbal ve vysokém tempu, první šanci si připravili hosté, když po chybě obrany Slavie dostal možnost si zpracovat míč ve vápně Chramosta, neudělal to však dobře a Latka v klidu uklidil na roh. Po něm mohli jít slávisté do brejku, nic z toho ale nebylo, možná i proto, že Hořava při návratu do obrany jasně držel Škodu. Ve 14. minutě Pilař lehce prošel kolem tří bránících slávistů a z hranice vápna zkoušel obstřelit Hrubeše po zemi na zadní tyč, brankář Slavie byl pozorný a míč vyrazil. Na druhé straně našel dlouhým míčem Zmrhal Škodu, který si tělem udělal prostor a dostal se k zakončení, zadní tyč však minul. O chvíli později se neúspěšně pokoušel střílet ve vápně Černý. Slavia tou dobou přebrala aktivitu a Plzeň k ničemu závažnému nepouštěla. Až ve 27. minutě to v situaci 4 na 4 zkusil Petržela z 22 metrů, Hrubeš jeho pokus chytil. Největší šance dosavadního průběhu přišla po 30 minutách, kdy centr z přímého kopu hlavičkoval zblízka Kolář do břevna, Hrubeš se jen ohlédl. Na druhé straně vyrobil velmi bohorovnou chybu Limberský a pustil do tutové šance Vukadinoviče, který však trestuhodně mířil jen přímo do náruče Kozáčika. A trest opravdu mohl přijít, ve velké šanci se objevil Kolář, kterému do střely skočil obětavě Černý. Deset minut před koncem poločasu Limberský loktem (opakovaný záběr ukázal, že to bylo kopačkou) na chvíli vyřadil ze hry Vukadinoviče, který musel být ošetřen, sudí Zelinka však tento střet vůbec neodpískal jako nedovolený. Absenci Vukadinoviče na hřišti pak právě Limberský využil k získání přímého kopu na pravé straně slávistické obrany, ten naštěstí defenziva sešívaných odvrátila. Ve 42. minutě střílel Juhar z přímého kopu z dobré vzdálenosti, ale s jeho slabou střelou neměl Kozáčik problémy.

Do druhého poločasu nastoupily oba týmy beze změn. Hosté začali náporem, ke kterému přispěly také nepřesnosti Juhara a vzápětí i Nitrianského. Kolářova střela v 50. minutě však nebyla nijak nebezpečná. Sešívaní však jen odevzdávali míče a dostávali se tak sami pod ještě větší tlak. Slavii vysvobodil až únik Zmrhala, který hledal ve vápně Škodu, byl z toho jen roh. Velké emoce vzbudilo v Edenu několik rozhodnutí sudího Zelinky a jeho asistentů kolem 54. minuty utkání, kdy na jedné straně neodpískal ruku bránícího hráče Plzně, které se dožadoval Juhar, a na druhé straně naopak odpískal hraní rukou Nitrianskému, který byl někde kolem hranice vápna. Zelinka mohl zřejmě nařídit i pokutový kop, míč naštěstí pro Slavii vytáhl mimo velké vápno a následný přímý kop namířil Procházka do zdi. V 64. minutě vznikl po jednom z mnoha rohů hostů závar před Hrubešem, brankář Slavie z něj vyšel úspěšně. A vzápětí na druhé straně získal příkladnou bojovností rohový kop Milan Černý, Vukadinovičův centr Kozáčík podběhl a na zadní tyči měl už relativně snadnou práci špatně pokrytý Zmrhal - 1:0! Plzeň po inkasované brance podle očekávání Slavii zatlačila hluboko do obrany. V 76. minutě trefil Bakoš z přímého volného kopu tyč. Po následném rohu zachraňoval na brankové čáře Nitrianský. O dvě minuty se parádně vytáhl Hrubeš proti hlavičce Koláře. Tlak hostí byl drtivý a Slavii rozhodně nepomáhalo, že sudí Zelinka veškeré sporné souboje rozhodoval ve prospěch Plzně. V 82. minutě zachraňoval po dalším rohovém kopu hostů na brankové čáře opět Milan Nitrianský. V poslední minutě nastavení pak Hrubeš vychytal Hrošovského a když ani následný roh nevedl k ničemu nebezpečnému ze strany Plzně, Eden mohl propuknout v jásot. Slavia senzačně porazila jeden ze dvou nejlepších týmů ligy!!

Trenér Miroslav Koubek nebyl spokojený: "Nemůžu projevit spokojenost. Je to pro nás ztráta, ztráta zbytečná, toto utkání jsme neměli prohrát. V první půli jsme měli problémy s očekávanou agresivitou Slavie. Ne vše klapalo, jak mělo, chybělo mi větší procento úspěšnosti v soubojích, to mě mrzí. Přitom to bylo motto naší přípravy na zápas. Měli jsme možnosti, ale utkání bylo vyrovnané. Ve druhé půli jsme přebrali otěže zápasu a když jsme se dostali úplně do hry, Slavia nehrozila, tak jsme inkasovali. Slavii to jistě stálo mnoho sil. Při pokrytí Zmrhala byla chyba. Když už jsme nedali šance vepředu, neměli jsme inkasovat z ničeho. Slavia šla štěstí naproti a měla ho. Zbytečná porážka, jak jsem řekl na začátku. Chtěl bych do týmu dostat větší soubojovou agresivitu, někteří se v tom musí zlepšit. K mé minulosti ve Slavii bych se nevracel, tato porážka mě mrzí velmi, ale ne kvůli tomu, že jsem byl ve Slavii, ale kvůli tomu, jak k ní došlo. My jsme věděli, že nás Slavia může ohrozit nejvíce ze standardních situací. Roh, ze kterého jsme inkasovali, byl naprosto zbytečný, inkasovaný gól tak vyčítám nejvíce Řezníkovi, který tu situaci chtěl uhrát fotbalově a udělal tak špatné rozhodnutí."

Miroslav Beránek přišel i na další tiskovou konferenci jako trenér vedoucího týmu tabulky. "Opět nesmírně obtížný zápas. Hosté byli lepší fotbalově, to jste všichni viděli. V první půli tam byla ale jen jediná situace, kdy střílel Pilař, která pro nás byla nebezpečná. Ve druhé půli jsme byli horší, ale dali jsme branku. V několika situacích nás podržel brankář a nakonec z toho bylo vítězství vůle, vítězství pracovitosti. Hráli jsme na krev, střídali jsme zraněné hráče. Nakonec jsme byli odměněni fotbalovým pánembohem. Mí kolegové dělají obrovskou práci při tréninku a vzestup Jaromíra Zmrhala je především jejich zásluha, víc bych to nechtěl rozebírat. Samozřejmě to je odměna za jeho velkou pracovitost. Víte dobře, že jsem pořád na zemi. Vidím tam spoustu věcí, které můžeme zlepšit. Proti Teplicím jsme měli na začátku utkání pasáže, kdy hráči neplnili své povinnosti. Dnes jsme se toho vyvarovali. Plzeň je kvalitní, někdy jsme měli štěstí, něco chytil golman, ale naše odpovědnost na hřišti a pracovitost, to bylo něco úplně jiného než v Teplicích. Baézovi žlutou kartu vytýkat osobně nebudu, my na to máme interní pravidla. Totéž platí dnes i pro Vukadinoviče. Při pohledu na los úvodních pěti kol jsem si samozřejmě pomyslel, že to je těžké, ale ve fotbale není nic nemožné. Třeba pro nás budou těžší zápasy ve druhé polovině sezóny, kdy naši soupeři budou hrát zase jiný fotbal."

Komentáře (262)

Přidávat komentáře mohou pouze přihlášení a registrovaní uživatelé. Přihlašte se zde

 1. Re: Slavia - Plzeň před zápasem

  Sedrousek     před 5 lety 23.08.2014 18:39 |  
  0 0

  V celku očekávaná sestava. O výhře rozhodneme ve druhé půli a na hřiště se během zápasu podívají DB, Piták a Dobrotka. Tipuji výsledek 2:1. Hrr na ně.

 2. Re: Slavia - Plzeň před zápasem

  LukySKS     před 5 lety 23.08.2014 19:33 |  
  0 0

  prosim dejte mi sem nekdo link na přenos - jsem v zahraničí - děkuji moc!!

 3. Re: Slavia - Plzeň 0:0 v 1. pol.

  Barlblog     před 5 lety 23.08.2014 20:13 |  
  0 0

  Zdravím, moc optimistický dnes nejsem. Snad mě kluci překvapí.

 4. Re: Slavia - Plzeň 1:0 v 2. pol.

  Fallen (přítel SN)     před 5 lety 23.08.2014 21:42 |  
  0 0

  To bylo prozíravé nasadit do fantasy ligy Zmrhala :D

 5. Re: Slavia - Plzeň 1:0

  knl66 (přítel SN)     před 5 lety 23.08.2014 22:41 |  
  0 0

  Jóóóóóóóóóóóó!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
  Jsme prvníííííííííííííííííííííííííííííííí!!!!!!!!!!!!!!

 6. Re: Slavia - Plzeň 1:0

  oboj     před 5 lety 23.08.2014 22:46 |  
  0 0

  Kdo je ten druhý ze "dvou nejlepších týmů ligy"? :)

  • Re: Slavia - Plzeň 1:0

   JS (přítel SN)     před 5 lety 23.08.2014 23:00 |  
   0 0

   Slavia...? ;)

   • Re: Slavia - Plzeň 1:0

    bongor     před 5 lety 24.08.2014 06:11 |  
    0 0

    Samozřejmě je to Slavia,ty žabaře z Letný nemůže brát nikdo vážně.

 7. Re: Slavia - Plzeň 1:0

  kleofas     před 5 lety 23.08.2014 22:47 |  
  0 0

  Ten Koubek v Edenu nevyhraje ani s Plzní

 8. Re: Slavia - Plzeň 1:0

  kleofas     před 5 lety 23.08.2014 22:47 |  
  0 0

  Ten Koubek v Edenu nevyhraje ani s Plzní

 9. Re: Slavia - Plzeň 1:0

  tantalos     před 5 lety 23.08.2014 22:56 |  
  0 0

  Bylo v televizi jasně vidět, jak to Zelinka kurvil? Z tribuny vypadal jako prodejná kurva.
  Jinak dobrý, ještě 15-16 bodů a jsme zachránění.

  • Re: Slavia - Plzeň 1:0

   honza_sl     před 5 lety 23.08.2014 23:03 |  
   0 0

   Jo, bylo. Pripadalo mi, ze je nehorazne tlacil v posuzovani faulu. Zadnej zarez, ale spousta malejch systematickejch prasaren. Hlavne tolerance prasacky hry a kecu plzenskejch.

   • Re: Slavia - Plzeň 1:0

    Vhoo (přítel SN)     před 5 lety 23.08.2014 23:12 |  
    0 0

    Tak měla tam být jasná penalta a tu vytáhl ven na přímák. Myslím že mohl vyhodit Hubníka na konci který fauloval a měl žlutou ale hlavně bylo hodně směšné jak nedali druhou žlutou Petrželovi který tam fénoval pomezního rozhodčího jak Řepka. Naše žluté pro Baeze a Vukadinović byly za řeči a proto zbytečné. Bojovnost celého týmu příkladná.

    • Re: Slavia - Plzeň 1:0

     Fallen (přítel SN)     před 4 lety 24.08.2014 10:30 |  
     0 0

     Škoda dostal taky za kecy, když Zelinka otočil faul, či co...

  • Re: Slavia - Plzeň 1:0

   knl66 (přítel SN)     před 5 lety 23.08.2014 23:06 |  
   0 0

   Bylo to vidět i v TV! Nemohl jsem být v Edenu, Plzni zřetelně připískával. A pěkně mě štvali (nechci být vulgární) i pánové Bosák se Zelenkou. Luďka jsem měl vždycky rád, ale dnes (asi aby si nezadal, když za nás hrál) to bylo ve stylu, že když dva dělají totéž, není to totéž. Když stejný zákrok udělal Plzeňák, bylo to holt něco jiného než když to udělal náš hráč. Třeba ten skok plavmo od Pilaře a žlutá pro Baéze, to jsem nepochopil a komentátoři se můžou přetrhnout, jak to Zelinka dobře ohodnotil.... :(((

   • Re: Slavia - Plzeň 1:0

    mirecek1111     před 5 lety 23.08.2014 23:09 |  
    0 0

    na druhou stranu nepiskl Plzni penaltu za ruku Nitrianskeho a u Baeze si vybavuju Bosaka, jak rika, ze to skutecne plzenak prihral.. Ja bych to nedramatizoval, jsme jinde nez minulou sezonu.

    • Re: Slavia - Plzeň 1:0

     knl66 (přítel SN)     před 5 lety 23.08.2014 23:31 |  
     0 0

     Možná jsem zaujatý :) Ale podle mého zněl komentář v tom smyslu, že kdyby tam Pilaž nechal nohy, přišel o ně a proto žlutá oprávněná. Ale abych pravdu řekl, je mi to jedno, protože jsme vyhráli a tak vem čert nějaký odpískaný testňák a žlutou... Důležité jsou sebevědomí a tři body z tohohle utkání, všemu navzdory (i třeba o víc jak minutu nastavové prodloužení)!

     • Re: Slavia - Plzeň 1:0

      rossobianco     před 4 lety 24.08.2014 16:18 |  
      0 0

      Slávisté,buďme trošku soudní a nehledejme křivdu tam,kde není-nikdo nás pak nebude brát vážně,pokud se snad někdy v budoucnu nějaká přihodí,to je tak trochu něco jako volat žertem o pomoc...

      Jestliže sudí signalizuje 3 minuty nastavení a během něj dojde k dalším prodlevám(nosítka+střídání,dohromady cca 1 a půl minuty),tak je přeci správně,že se adekvátně prodlouží nastavení-neprodloužit jej by bylo chybou!

      Hostům byla odepřena penalta za ruku těsně ve vápně(ano,samozřejmě,je snadné být chytrý s videozáznamem,který nemá sudí k dispozici a proto v případě nejistoty správně postupovall dle zásady in dubio pro reo),a nejen to-při následném přímáku se naše zeď posunula ne o centimetry či decimetry,ale minimálně o 2,5 metru,přičemž nejenže nikdo z našich za to nedostal žlutou,ale kop se dokonce ani neopakoval!(snad tenhle nešvar konečně zmizí ,až se začnou co nevidět i u nás používat ty spreje,co se tak osvědčily v Brazílii)

      Mnozí naši rivalové (či přímo nepřátelé) nám vyčítají/předhazují ubrečenost-neulehčujme jim to tak a nedopusťme,aby byly tyto řeči nezřídka v zásadě pravdivé!(definujeme-li ,,ubrečenost" coby neoprávněnou,pokryteckou kritiku sudích a přehnané zveličování jejich chyb ve vlastní neprospěch,ať už skutečných či leckdy pouze domnělých...)

      V letošní sezoně mimochodem chybují sudí při zásadních rozhodnutích docela v náš prospěch-nejen odpuštěná penalta v úvodu na Slovácku,ale i ten náš gól v Teplicích-to Škodovo naběhnutí do Grigara v plné rychlosti byl přece evidentní faul na brankáře,navíc v malém vápně(a že to bylo v samém závěru,kdy to už nemohlo ovlivnit dělbu bodů a asi hlavně proto proti tomu ani domácí nikterak výrazně neprotestovali,na věci samotné nic nemění)

  • Re: Slavia - Plzeň 1:0

   knl66 (přítel SN)     před 5 lety 23.08.2014 23:07 |  
   0 0

   Kurvil, ale my máme tři body a vyhráli jsme!

   • Re: Slavia - Plzeň 1:0

    Pepino44     před 5 lety 23.08.2014 23:31 |  
    0 0

    Ano,kurvil. Dosud jsem si myslel,že Zelinka je jedním z těch solidnějších pískačů,ale dnes jsem si mínění opravil. Nejenom,že několikrát obrátil faul,ale při těch kartách byl snad úplně bez smyslů. Za faul slávisty dal žlutou,což bych třeba i bral,ale na druhé straně stejný faul ani neodpískal. Jinak jsem zvědavý na hodnocení,protože já nemám co vytknout ani jednomu hráči. Nakonec ani ten Gecov tolik přihrávek nezkazil. Všichni makali,skákání do střel jako v hokeji,prostě paráda. Pokud by se to povedlo i na Bolce, tak bychom měli skoro udělanej loňskej podzim. Kdo by to ještě v létě čekal. Jak jsem přijel domů,dal jsem vítězný doutníček (než jsem odcházel na fotbal,tak jsem dal doutníček na vítězství). V tomto rituálu budu muset asi pokračovat,a teď když jsem se se všemi podělil o svojí radost,dám několik pohárků vizourka. Mám totiž obavu,že bych jinak asi neusnul.

    • Re: Slavia - Plzeň 1:0

     knl66 (přítel SN)     před 5 lety 23.08.2014 23:33 |  
     0 0

     mám rulandské modré, pozdní sběr! :) Na zdraví a na Slavii!

    • Re: Slavia - Plzeň 1:0

     pinochet     před 5 lety 24.08.2014 00:43 |  
     0 0

     Tak já bych toho vytkl hodně, protože by výsledek neměl překrýt nedostatky v naší hře. Ale nejprve klady: skvělý Hrubeš, dle mého jasná sestava kola, velice dobří Latka s Bílkem, hodně dobrý Baez a pochválil bych i Zmrhala se Škodou, který vyhrál veliké množství hlaviček, ale bohužel pro nikoho. Bojovní byli i Černý a Gecov s Vukadinovičem, který v první půlizle trápil Limberského. Po přestávce však byl na vystřídání daleko dříve. Z krajních beků mi přišel lepší Nitrianský, tím spíše, že to měl proti Pilařovi setsakra těžké. Zato Juhar byl hrozný. Co minul balonů, prováhal odkopy, nestíhal bránit. Je zázrak, že Plzeň nedala 2-3 góly. Mám i výhradu k p. Beránkovi. Týmu jasně chybí špílmachr, který by podržel balón a přihrával do šancí. Na lávce máme celý zápas dva, kteří jsou toho schopni. Nechápu, proč šel před koncem na plac Petr, který zatím neukázal nic, a nikoliv Piták či Boudjema, který mi opravdu přijde přehlížený. Příště už takovéhle štěstí určitě mít nebudeme. Byl bych raději, kdybychim vyhráli trochu fotbalověji.

     • Re: Slavia - Plzeň 1:0

      Pepino44     před 5 lety 24.08.2014 09:41 |  
      0 0

      Tak nemohu ss Tebou souhlasit,bylo jasné,že rozhodně proti Plzni nebudeme tvořit,spíše bořit. Proto naprosto souhlasím s Mírou Beránkem,že nasadil Gecova,který moc hru tvořit neumí ale v narušování akcí je výborný. Nasazení Pitáka nebo Damiena bylo riskantní,neboť k tvoření hry by se moc nedostali a hlavně by to proti Plzni neuběhali. Podle mého v tomto tempu by vydrželi tak max.30 min a museli by střídat,nebo by tam šlapali vodu,což by se nám nemuselo vyplatit. To vysvětluje i střídání Petra,který je na tom po fyzické stránce celkem dobře. Prostě to už jsme jenom bránili a nakonec hráli se čtyřmi stopery. Myslím si,že toto utkání Beránek odkaučoval výborně. Jasně,že souhlasím s přáním,abychom vyhráli fotbalověji,ale na to si budeme muset ještě asi počkat. Ale ono to příjde.

  • Re: Slavia - Plzeň 1:0

   bongor     před 5 lety 24.08.2014 06:19 |  
   0 0

   Takhle se to léta pískalo rumunům,vždyť je to jenom kopírování osvědčeného modelu.Žádný nošení míče do branky,ale systematické poškozování ve prospěch maminčiných mazlíčků.No oni už si toho všimli i páni novináři,že hlavní viníci nízké úrovně našeho fotbalu jsou černoprdelníci.Když potom přijde zahraniční arbitr,tak se cukrouškové marně dožadují,aby taky pískal podle českých/rozuměj rumunsko-plísnivých /not.A strašně se divěj,že to není ten člověk schopen pochopit.

  • Re: Slavia - Plzeň 1:0

   Kara (přítel SN)     před 4 lety 24.08.2014 13:14 |  
   0 0

   Pískal podivně, což je asi nejvýstižnější, co mě napadá. V první půlce nechával spíš tvrdší hru, což jistě jde, v druhé půlce měl sklony spíš pomáhat Plzni takovým podivným otočením faulů. (Viz žlutá pro Baéze za oscarový výkon Pilaře v roli krutě faulovaného) Už tu padlo několikrát, že to byly takové drobné chyby - jestli je to záměr nebo to, že ztrácel v poměrně vyhecovaném utkání kontrolu nad zápasem, čert ví. Zase kdyby chtěl vyloženě řezat, tak pískne tu spíš nepenaltu než penaltu za ruku Nitráka. Mám teda taky teorii, že zaplněný Eden jako prostředek nátlaku na rozhodčího klidně může fungovat ;) Jinak bych podotkla, že plzeňáci, jak jsem registrovala ve svém okolí, nad výkonem rozhodčího dost fňukají ve smyslu, že měla být penalta a že už teda nikdo nemůže říkat, že se Plzni nadržuje...

 10. Re: Slavia - Plzeň 1:0

  Travinho     před 5 lety 23.08.2014 23:09 |  
  0 0

  Paráda, paráda, paráda. Nicméně zajímalo by mě, jaký máte názor na faul na Baéze v 78., kdy mohl jít sám na branku? Podle mě mělo jít o jednoznačnou červenou. Potom můžeme těžko učit děti, že nemají padat a pořád hrát, když vidí, že potom faul na ně nikdo nezapíská...

  • Re: Slavia - Plzeň 1:0

   kleofas     před 5 lety 23.08.2014 23:17 |  
   0 0

   To faul nebyl, stejně jako nebyl faul zákrok, za který dostal žlutou

   • Re: Slavia - Plzeň 1:0

    Ryange     před 5 lety 23.08.2014 23:19 |  
    0 0

    Baéz ale kartu nedostal za zákrok, ale za tu jeho reakci, která následovala..

    • Re: Slavia - Plzeň 1:0

     knl66 (přítel SN)     před 5 lety 23.08.2014 23:36 |  
     0 0

     To tvrdili v TV, ale všimni si, že ji dostal ještě před tím než otevřel chlebárnu. Tedy aspoň se mi v TV a v zápalu boje zdálo... Možná se pletu.

     • Re: Slavia - Plzeň 1:0

      Sedrousek     před 4 lety 24.08.2014 11:42 |  
      0 0

      Zelinka mu ty fauly spocital a taky to bylo videt podle jeho gestikulace.

      • Re: Slavia - Plzeň 1:0

       Kara (přítel SN)     před 4 lety 24.08.2014 12:25 |  
       0 0

       Každopádně Pilař za ten svůj skok měl dostat žlutou za filmování.

     • Re: Slavia - Plzeň 1:0

      Sedrousek     před 4 lety 24.08.2014 11:42 |  
      0 0

      Zelinka mu ty fauly spocital a taky to bylo videt podle jeho gestikulace.

  • Re: Slavia - Plzeň 1:0

   PetCC     před 5 lety 23.08.2014 23:19 |  
   0 0

   Baez, když ho doběhli, tak to chtěl uhrát na faul. Kdyby t ustál, tak mohl ještě přihrát spoluhráči, takhle to ze země už nezvládnul.

   • Re: Slavia - Plzeň 1:0

    Travinho     před 5 lety 23.08.2014 23:21 |  
    0 0

    Ale v prvním momentě ho podle mě Plzeňák jasně přidržel. Byl jsem přímo na úrovni a přišlo mi, že na něm jasně tou rukou visí...

    • Re: Slavia - Plzeň 1:0

     PetCC     před 5 lety 23.08.2014 23:25 |  
     0 0

     Podle mě to bylo vcelku v normě.

  • Re: Slavia - Plzeň 1:0

   slaviator     před 5 lety 24.08.2014 01:04 |  
   0 0

   Bud to bylo o míč a čistý nebo faul a jasná červena. Rozhodci si to obháji. Kdyby to ale odpiskal a nedal červenou, to by si neobhájil.... Jestli by to pisk jako faul, tak by musel vyloučit toho Plzenyaka - a proto ho bohužel nerpisk i když to faul byl

   • Re: Slavia - Plzeň 1:0

    Travinho     před 4 lety 24.08.2014 11:05 |  
    0 0

    Ale mně jde o to jak si jej v první moment přidržel. To byl faul...

 11. Re: Slavia - Plzeň 1:0

  Vhoo (přítel SN)     před 5 lety 23.08.2014 23:16 |  
  0 0

  Tým opět makal na 150% a štěstí se pak už přiklonilo na naší stranu, pro mě muž zápasu když opomenu Golmana a skvělou stoperskou dvojici Milan Černý který opět dřel , pomáhal hrozně dozadu a vydřel i ten rozhodující roh. Potěšil Nitranský který vykopával dva jasné goly a když připočtu že jeden vykopl i v teplicích tak má Hrubeš pěknou konkurenci :). Nejhorší v zápase byl Juhar, levá strana hořela jako papír a Petržela si tam dělal co chtěl ,navíc tam vykopával ten balon do vlastního vápna a byl z toho málem gol, nic proti Juharovi nemám, dře taky ale dozadu to prostě úplně nepůjde, minimálně levý bek je pro tým nutnost.

  • Re: Slavia - Plzeň 1:0

   Navyseals     před 5 lety 23.08.2014 23:19 |  
   0 0

   já bych Juhara tak nehanil, oni ho často opět přečíslovali a on to odlítal, já dneska nikomu nemůžu ohledně bojovnosti říct křivý slovo

   • Re: Slavia - Plzeň 1:0

    Kara (přítel SN)     před 5 lety 23.08.2014 23:25 |  
    0 0

    Já u Juhara vidím docela progres, byť to není ideální.

   • Re: Slavia - Plzeň 1:0

    kubavariete     před 5 lety 23.08.2014 23:26 |  
    0 0

    Trenére díky. Super příprava na zápas.

  • Re: Slavia - Plzeň 1:0

   Navar (přítel SN)     před 5 lety 23.08.2014 23:27 |  
   0 0

   Ja Minu uplne zeru. Jak sprintuje dozadu a pak dopredu, to jsem leta nevidel. Vim, ze by mep byt dopredu efektivnejsi, ale to by nehral ve Slavii. Mam ho rad uz od jeho 16-17 let, kdy jsem na nej a Maru Sucheho chodil a nezklamal me.

 12. Re: Slavia - Plzeň 1:0

  Navar (přítel SN)     před 5 lety 23.08.2014 23:22 |  
  0 0

  Pratele, ted me zena privezla domu, nemohl jsem ani ridit :+)
  1. Meli jsme nehorazne stesti
  2. Hrajeme nad sve moznosti, myslim, ze pujdeme dolu
  3. Ale to je vsechno jednooo! Ja si soucasnost nehorazne uziv
  !
  PS: fantastickej Latka (i pres tu jednu chybicku... Ale to by nehral zde, ale treba v Leverkusenu)

  • Re: Slavia - Plzeň 1:0

   Navyseals     před 5 lety 23.08.2014 23:25 |  
   0 0

   já si zase myslím, že nás všichni neustále podceňují, ten Luhový je tupec na entou

   • Re: Slavia - Plzeň 1:0

    Ladislav (přítel SN)     před 5 lety 24.08.2014 00:14 |  
    0 0

    Luhový tupec není, jen chlapec honí kariéru. Nevím, zda si to pamatuješ (je to už hodně let zpátky), ale dřív byl velice objektivní a nebral si ani servítky proti vlivným. A stala se mu taková nemilá věc, má obchodní vazby na Španělsko (hrál 3 roky v Gijónu) a najednou měl obchodní problémy. Někdo si s tím musel dát práci, zjistit s kým obchoduje a začali ho pomlouvat u obch.partnerů a cíleně mu škodit. Tehdy to nejspíš vypadalo na někoho z Letné nebo ze svazu (Plzeň tehdy ještě byla dole). Pak Luhového hodně dlouho nepozvali do TV a když se vrátil, tak takhle otočil ...

    • Re: Slavia - Plzeň 1:0

     bongor     před 5 lety 24.08.2014 06:30 |  
     0 0

     Věřím Láďovi,že to s Luhasem bylo tak jak napsal.V té obchodní sféře se tady dějí strašné věci,ještě daleko otřesnější než ve fotbale.
     Nikdo není takový hrdina,aby se kvůli nějakým bolševikům nechal připravit o existenci,případně i o krk-a to není žádné přehánění.

    • Re: Slavia - Plzeň 1:0

     bongor     před 5 lety 24.08.2014 06:30 |  
     0 0

     Věřím Láďovi,že to s Luhasem bylo tak jak napsal.V té obchodní sféře se tady dějí strašné věci,ještě daleko otřesnější než ve fotbale.
     Nikdo není takový hrdina,aby se kvůli nějakým bolševikům nechal připravit o existenci,případně i o krk-a to není žádné přehánění.

  • Re: Slavia - Plzeň 1:0

   Thane (přítel SN)     před 5 lety 23.08.2014 23:59 |  
   0 0

   Mne se naopak Latka libil daleko min nez Bilek. Je ale pravda, ze jsem celou druhou pulku mel pres cely hriste. Tu hrubou chybu ve treti minute si ale nesmi dovolit!! NE ON!! Ma hrace tahnout a uklidnit a ne je dostat pod tlak (mohli jsme dostat velmi brzo gol..Prisel mi, ze ma pomaly starty, ale mozna to je jen tou vyskou a hbitosti ostatnich..

   • Re: Slavia - Plzeň 1:0

    Navar (přítel SN)     před 5 lety 24.08.2014 00:06 |  
    0 0

    Zcela kruciálně nesouhlasím :-) Latka dnes úžasný, ve vápně měl všechno!

    • Re: Slavia - Plzeň 1:0

     Sedrousek     před 5 lety 24.08.2014 00:09 |  
     0 0

     až na tu jednu chybu

     • Re: Slavia - Plzeň 1:0

      bongor     před 5 lety 24.08.2014 06:34 |  
      0 0

      Kdyby se nedělaly žádné chyby,skončily by všechny zápasy 0-0

     • Re: Slavia - Plzeň 1:0

      Pepino44     před 5 lety 24.08.2014 09:51 |  
      0 0

      Svoji chybu určitě odčinil při našem golu,kdy při centru (i před ním) na sebe navázal Kozáčika a dva další bránící hráče,takže uvolnil prostor pro Jardu Zmrhala. Jenom jsem se bál aby to sudí nepískl,protože si rozhodně nepočínal v rukavičkách.

 13. Re: Slavia - Plzeň 1:0

  Khadgar     před 5 lety 23.08.2014 23:25 |  
  0 0

  Líbí se mi, jak Beránek střízlivě hodnotí zápas. Kdežto Koubek sundá Řezníka za to, že zavinil roh, po němž padl gól. To mi přijde hodně zbytečný.

  Co se týče zápasu, tak jsem po gólu hodně trnul, protože těmi odkopy nazdařbůh jsme si hodně koledovali...
  Ale bojovnost je obrovská a třeba Škodova zpracování, kdy si balón ze vzduchu posune prsama a jde dál - nečekal jsem, že bych od něj někdy mohl tohle vidět!

  • Re: Slavia - Plzeň 1:0

   Travinho     před 5 lety 23.08.2014 23:34 |  
   0 0

   Beránek je vynikající psycholog. To o Koubkovi tak úplně říci nikdy nešlo.

   • Re: Slavia - Plzeň 1:0

    Khadgar     před 5 lety 23.08.2014 23:41 |  
    0 0

    Nedávno jsem to s někým probíral. Rada, Straka, Koubek, to jsou trenéři. Beránek je manažer. A to je rozdíl.

    • Re: Slavia - Plzeň 1:0

     Mike     před 5 lety 23.08.2014 23:56 |  
     0 0

     Nebo kouč, to zní lépe. Trénovat umí skoro každý, koučovat už je umění.
     Každý ví, CO naučit, méně už umí, JAK to naučit, a jen ti nejlepší TO umí naučit.

     • Re: Slavia - Plzeň 1:0

      Sedrousek     před 5 lety 24.08.2014 00:12 |  
      0 0

      naučit mužeš opici oloupat banán kočku chodit chcát na jedno místo psa aportovat manželku vařit.Ale koučovat to je něco uplně jinýho

   • Re: Slavia - Plzeň 1:0

    bongor     před 5 lety 24.08.2014 06:36 |  
    0 0

    A hlavně je Míra obrovská osobnost,to z něj přímo čiší.

  • Re: Slavia - Plzeň 1:0

   tantalos     před 5 lety 24.08.2014 00:23 |  
   0 0

   Podívejme se kruté pravdě přímo do očí. Míra Beránek není člověk. Míra je bůh.

   • Re: Slavia - Plzeň 1:0

    Khadgar     před 5 lety 24.08.2014 01:13 |  
    0 0

    Jeho přístup je úplně něco jiného než na co jsme byli v posledních letech zvyklí. A je to příjemná změna.

   • Re: Slavia - Plzeň 1:0

    bongor     před 5 lety 24.08.2014 06:44 |  
    0 0

    To nakonec dopadne tak,že Křetínský s Cinklošem vyhoděj Vrbu
    a vezmou si do repre našeho MB,aby nás eleminovali.

 14. Re: Slavia - Plzeň 1:0

  PetCC     před 5 lety 23.08.2014 23:25 |  
  0 0

  Hrubeš dneska skvělej, ale jako brankáře kola bych viděl Nitrianského! :-)

  • Re: Slavia - Plzeň 1:0

   Sedrousek     před 5 lety 23.08.2014 23:46 |  
   0 0

   tak to zase né Hrubeš ani Nitrianský nechytili penaltu. nejlepší musí být přece Bičík. jak by k tomu přišli vládci Prahy. a kolikátí že vlastně jsou?

   • Re: Slavia - Plzeň 1:0

    bongor     před 5 lety 24.08.2014 06:41 |  
    0 0

    Doufám,že dneska jim to ještě přisladí náš Kozlík šikula.Ale vždyť čtvrtý místo je docela krásný umístění.A když příští týden vypadnou s Holanďanama,soustředí se jen na ligu,tak klidně můžou ukopat dokonce i ten bronz.Jo úplně bych zapomněl,jaká na nich leží hrozná zodpovědnost,když jsou teďka ta Praha,vždyť musí hrát i za všechny pražáky,to je nápor na nervovou soustavu jak blbec.

    • Re: Slavia - Plzeň 1:0

     stromovous (přítel SN)     před 4 lety 24.08.2014 12:09 |  
     0 0

     Nejlépe pokud by Kozlík šikula udělal z následujících dvou zápasů 6 bodů... :))) Nebo alespoň 2.

  • Re: Slavia - Plzeň 1:0

   Sedrousek     před 5 lety 23.08.2014 23:46 |  
   0 0

   tak to zase né Hrubeš ani Nitrianský nechytili penaltu. nejlepší musí být přece Bičík. jak by k tomu přišli vládci Prahy. a kolikátí že vlastně jsou?

 15. Body

  Mike     před 5 lety 23.08.2014 23:43 |  
  0 0

  ad Quelhar- kolik bodů jedeme nad plán oproti Tvým propočtům ?

  • Re: Body

   quelhar (admin)     před 5 lety 24.08.2014 00:16 |  
   0 0

   Dnes +3, takže celkem +7. Pokud bychom dále jeli podle plánu (pro zbytek podzimu 5-3-3), tak jsme po podzimu na 30 bodech a jednoznačně na pohárové příčce.

   • Re: Body

    Sedrousek     před 5 lety 24.08.2014 00:22 |  
    0 0

    a jak to vidíš na konci sezony timhle tempem? jistě nějaký ztráty přijdou. já jsem před sezonou tipoval 5 místo

    • Re: Body

     quelhar (admin)     před 5 lety 24.08.2014 00:22 |  
     0 0

     Já tipoval osmé, teď si myslím, že to páté by mohlo vyjít.

     • Re: Body

      Mike     před 5 lety 24.08.2014 00:35 |  
      0 0

      Já to měl stejně- Slovácko 0, Ostrava 3, Liberec 1, Teplice 1, Plzeň 0.
      Takže jsem se trefil jenom jednou. A to jsme měli alespoň papírově těžší soupeře než Sparta a Plzeň. Teď si myslím, že můžeme uhraát i něco příští kolo. MB- nemyslím našeho trenéra- bude určitě pod větším tlakem než my, hlavně za dnešní-nebojím se říct zvoraný- zápas v Budějovicích. Ale počítal jsem, že spíše po porážce v Teplicích prohrajeme i další 2 utkání, a budeme mít po 6 kolech i tak slušných 9 bodů. Nedá se nic dělat, podle mě už si musíme připustit, že hrajeme o poháry. Nějakou záchranu už bych neřešil, to by byl alibismus . Proto mě těší, že naši potencionální soupeři si buď body berou navzájem /Teplice, Liberec/, nebo je rovnou nechávají papírově slabším- Slovácko, Boleslav.

      • Re: Body

       Barlblog     před 5 lety 24.08.2014 00:46 |  
       0 0

       I když na Plzeň docela umíme zahrát, byl jsem dnes skeptický. Kluci zahráli fantasticky a dnes si všechny svoje peníze naprosto zaslouží. Musím pochválit Juhara i Nitrianského. Sice byly pod tlakem a dělali chyby, nicméně bojovali na 100%. Hlavně u Milana je to pozitivní...

       Boleslav je velice nepříjemný soupeř, který je kvalitou výše než my. Doufám, že zápas nepodceníme, protože by nám mohl vyhovovat styl hry. Bolka musí vyhrát a když zpřesníme přechodovou fázi, může to být zajímavé. Nicméně i tak předpokládám porážku, jelikož asi neudržíme výkonnost a nebude se nás držet štěstí.

       • Re: Body

        Mike     před 5 lety 24.08.2014 00:59 |  
        0 0

        Nesouhlasím s tím, že Boleslav je kvalitou výš než my- brankáře máme momentálně lepšího, obrana Bartl, Smejkal, Rosa a Bořil určitě není na místě stoperů lepší, v záloze kromě Ščuka a Skaláka se hráči hodně točí, v útoku Wágner, kterému vyšel jeden zápas. Boleslav má sestavu úplně jinou než na jaře, řekl bych, že slabší. Kúdela, Dosoudil, Jarolím, Nešpor a Chramosta byli lepší hráči, že to, co hrají teď. Navíc řeší stejný problém jako my- sehrávání sestavy. A výpadky mají větší než my- prohra doma s Duklou a s nováčkem s Budějovic, když hráli 70 minut proti 10 hráčům. A trenéři jsou stejně kvalitní.

 16. Nervování

  Mike     před 5 lety 23.08.2014 23:48 |  
  0 0

  Tak několik let jsme se nervovali abychom nespadli, letos jsem čekal pohodovou sezonu někde uprostřed tabulky, a ono se zase budeme nervovat, protože chtě nechtě hrajeme o poháry, které letos pravděpodobně bude hrát prvních 5 mužstev. Oni nám ti kluci
  nedopřejí trochu klídku.

 17. Re: Slavia - Plzeň 1:0

  Radus22     před 5 lety 23.08.2014 23:49 |  
  0 0

  To je už směšné.
  Slavia má zákazáno natáčet děkovačky a dávat na youtube. STESu se to prý přestalo líbit...

  • Re: Slavia - Plzeň 1:0

   Sedrousek     před 5 lety 23.08.2014 23:54 |  
   0 0

   a kolikátej je STES asi nám záviděj radost

   • Re: Slavia - Plzeň 1:0

    Radus22     před 5 lety 23.08.2014 23:56 |  
    0 0

    :) nikde je nevidím...asi v hlubinách :)
    Jo nejspíš ano, ale ono není zakázaná ta radost, ale přímo natáčení toho děkování a radosti

  • Re: Slavia - Plzeň 1:0

   knl66 (přítel SN)     před 5 lety 24.08.2014 00:04 |  
   0 0

   Si děláš perdél, ne?

   • Re: Slavia - Plzeň 1:0

    marcocruz (přítel SN)     před 5 lety 24.08.2014 01:30 |  
    0 0

    Na Youtube je legální nahrát cokoli k čemu máš práva, tzn když si natočíš děkovačku na svojí vlastní kameru, nikde tě nemůže žalovat, protože je to v tvém vlastnictví. Pokud by to bylo podle STES muselo by být ilegální dávat na sociální sítě byť jen fotografie ze zápasu.

    • Re: Slavia - Plzeň 1:0

     slaviator     před 5 lety 24.08.2014 01:41 |  
     0 0

     Teoreticky tu může byt sporné to, ze STES může vlastnit všechna práva ke všem natočeným spotum a zaberum...

  • Re: Slavia - Plzeň 1:0

   Petr9608     před 5 lety 24.08.2014 01:51 |  
   0 0

   No, tak tahle zpráva mne dost "děsí". To by taky mohl být konec s videeama z fandění.

   Tak třeba kluby nemůžou dávat na svoje YouTube kanály videa se sestřihama (byť vlastnoručně natočenejma, např. vlastním TV okruhem, co je v Edenu). Ale tak nějak selsky jsem se domníval, že s tim, co se děje po zápase už nějaký problémy nebudou.

 18. Re: Slavia - Plzeň 1:0

  Sedrousek     před 5 lety 23.08.2014 23:52 |  
  0 0

  Po zápase s Teplicemi jsem hanil Hrubeše že je hruzně nervozní a že je to na něm vidět. klobouk dolu dneska ztělesněná jistota a klid z něj uplně sálal stejně jako v Teplicích ta nervozita.
  a ještě něco. asi budu muset začít věřit na zázraky. MB je slušnej čaroděj

  • Re: Slavia - Plzeň 1:0

   bongor     před 5 lety 24.08.2014 06:49 |  
   0 0

   No já taky,Hrubeš mi přišel takovej trochu vyjukanej.

 19. Re: Slavia - Plzeň 1:0

  Thane (přítel SN)     před 5 lety 23.08.2014 23:56 |  
  0 0

  Dnes jsme dosahli VELKEHO VITEZSTVI!!!!

  Doslo na to, co si spousta z nas prala, tedy nahrazeni Balaje zaloznikem. Trener Beranek si asi myslel to co my a i tak jsme v zaloze byli slabsi, coz jsme ale vsichni cekali.

  Co si budem, z huby nam smrdelo dost, ale na to kaslu. Dneska super zaloha, sice tam v druhy pulce bylo hodne der ve stredu hriste, ale odmakali to super. Vukadinovic, Cewrny, Baez, Zmrhal..Skoda taky drel jak kun..Mozna paradoxne (vzhledem k nule proti Plzni) se mi libila nejmin obrana, krome Bilka, kterej byl skvelej.

  Je jasny, ze jsem ovlivnenej atmosferou a nevidim to z nadhledu a opakovane, ale prislo mi ze ta zluta svine tahla tu plzenskou karu velmi usilovne cely druhy polocas. Asi se na to este podivam, ale takovouhle tlacenku soupere jsem u nas dlouho nevidel. POkud to tak nebylo, budu jedine rad, ale opravdu jsem si nemoh pomoct..

  • Re: Slavia - Plzeň 1:0

   Sedrousek     před 5 lety 24.08.2014 00:05 |  
   0 0

   třeba je to ten památnej zápas o kterým nikdo neslyšel a tedˇ už si ho budou lidi pamatovat

   • Re: Slavia - Plzeň 1:0

    Thane (přítel SN)     před 5 lety 24.08.2014 00:55 |  
    0 0

    Porazili jsme prvni tym ligy a byla to Plzen..kdo ted muze rict, ze je to nahoda? Jiste meli jsme stesti, ale snad konecne ustanou ony jizlive komentare, ze jsme nikoho poradnyho neporazili. Samozrejme je treba si tuto radost uzit a s pokorou se divat dal..
    Loni mel Liberec v zapasech hrozne stesti, ale sel mu naproti (nemyslim to vubec urazlive, naopak), jednou to bylo stesti, ale cely podzim proste ne..

    • Re: Slavia - Plzeň 1:0

     Mike     před 5 lety 24.08.2014 01:06 |  
     0 0

     Tak kromě Plzně jsem určitě porazili kvalitnější soupeře, než třeba Sparta- Slovácko, Ostrava a jsou herně určitě výše než soupeři Sparty, které porazila- Bohemka, Jihlava a Příbram. A on i Liberec, který jsem také porazili, půjde nahoru. V Teplicích hrál dobře. Ono i Plzeň jako jeden ze 2 favoritů ligy neměla kromě Jablonce moc těžký los- Příbram, Budějovice a Hradec.A další jediný tým, který vyhrál alespoň třikrát je Jablonec- ten porazil Brno, Bohemku a Jihlavu. Takže také spíše slabší celky. A jediný klub, který vyhrál zatím 4x- jsem my. Zítra to může bát také Sparta. Takže vyhrát 4x, navíc se slušnými kluby, už náhoda není.

  • Re: Slavia - Plzeň 1:0

   jesperx     před 5 lety 24.08.2014 06:38 |  
   0 0

   Na sudího si vážně stěžovat nemůžeme,buďte soudní

   • Re: Slavia - Plzeň 1:0

    bongor     před 5 lety 24.08.2014 06:58 |  
    0 0

    To bude jesperxi náběh na šedej zákal.Bacha na to,dej si to udělat
    laserem,stojí to jen 36 tisíc a potom uvidíš i jak nás řežou.

  • Re: Slavia - Plzeň 1:0

   bongor     před 5 lety 24.08.2014 06:53 |  
   0 0

   Co zase máš Thane proti tlačence?Taková s octem a s cibulí,božský žradýlko.

   • Re: Slavia - Plzeň 1:0

    Thane (přítel SN)     před 4 lety 24.08.2014 10:27 |  
    0 0

    Nic jen nemám rád když mi ji žere soupeř ;-)

 20. Re: Slavia - Plzeň 1:0

  Sedrousek     před 5 lety 24.08.2014 00:02 |  
  0 0

  A co se mi dnes na Fotbale nelíbilo? lidí jak na SLAVII 11003 diváku a u vchodu jsou otevřený pouze 2 branky a jedna pro rodiče s dětmi.

  • Re: Slavia - Plzeň 1:0

   Thane (přítel SN)     před 5 lety 24.08.2014 00:03 |  
   0 0

   Me strasne sere ta prazdna tribuna..ale fakt moc, zvlast kdyz zbytek stadionu je prakticky plny..

   • Re: Slavia - Plzeň 1:0

    Sedrousek     před 5 lety 24.08.2014 00:08 |  
    0 0

    naprostý souhlas asponˇobrovskou vlajku bych tam roztáhl atˇkaždý vidí kdo je v Edenu doma. Ono by to hned jinak vypadalo

    • Re: Slavia - Plzeň 1:0

     Steve2924 (přítel SN)     před 5 lety 24.08.2014 00:23 |  
     0 0

     Kdyby tam dali vlajku tam vsadim boty, že zrovna na dnešním zápase by vzplála, protože by tam ní lítala jedna světlica za druhou.

   • Re: Slavia - Plzeň 1:0

    JS (přítel SN)     před 5 lety 24.08.2014 00:09 |  
    0 0

    No jenze kdyby ji otevreli, tak zbytek stadionu nebude plny, ale rozprostre se to tam.. a navic na ni stejne nikdy moc lidi nechodilo, takze by pravdepodobne stejne byla obsazena z malinky casti.. ale taky me to sere, vypada to priserne. Mozna az budem na konci sezony hrat o titul, tak to otevrou :D

    • Re: Slavia - Plzeň 1:0

     Thane (přítel SN)     před 5 lety 24.08.2014 00:16 |  
     0 0

     lepsi kdyz tam bude 1500-2000 lidi, kteri nebudou chbet na jednom miste ale na celem stadionu..navic je zavrenej vchod jeden navic, coz je na prd..nebo byl dneska otevrenej?

    • Re: Slavia - Plzeň 1:0

     Sedrousek     před 5 lety 24.08.2014 00:16 |  
     0 0

     Já chci vlajku na tribunu! kdo souhlasí ať zvedne ruku

   • Re: Slavia - Plzeň 1:0

    slaviator     před 5 lety 24.08.2014 01:45 |  
    0 0

    Taky sem to dneska říkal. Sice by se muselo zaplatit asi o 15 pořadatelů vic, tzn náklady navíc cca 7500, a pritom přínos by ekonomicky nebyl žádný - vstupenek by se kvůli tomu víc neprodalo. Ale opticky by to bylo hezčí a vůbec, to to ty sponzory nesere ze si platí reklamu a pak je záběr v TV, je tam vidět jejich reklama a nad ni prázdná tribuna?!
    A já za branku na jih chodíval rad, i když je fakt ze naposled sem tam byl na Lille a to sem se po tom druhým poločase žárem, ze už nikdy!

 21. Re: Slavia - Plzeň 1:0

  Sedrousek     před 5 lety 24.08.2014 00:19 |  
  0 0

  já mám takovou radost že ani nemužu spát a asi mi chvilku potrvá než zaberu. nezahraje si někdo slovní fotbal?
  začínám. hrubeš

  • Re: Slavia - Plzeň 1:0

   quelhar (admin)     před 5 lety 24.08.2014 00:22 |  
   0 0

   Chápu, že dnešní vítězství je opravdu speciální, ale úplný spam bychom sem fakt tahat nemuseli, ano?

    • Re: Slavia - Plzeň 1:0

     kleofas     před 5 lety 24.08.2014 00:31 |  
     0 0

     Aldo

     • Re: Slavia - Plzeň 1:0

      Mike     před 5 lety 24.08.2014 00:37 |  
      0 0

      0- není to ale písmeno, ale počet gólů, kolik nám dala Plzeň.

 22. Re: Slavia - Plzeň 1:0

  honza1947     před 5 lety 24.08.2014 00:39 |  
  0 0

  Quelhare, jenom maličkost k Tvému komentáři. Limberský nezranil Vukadinoviče úderem loktem do obličeje, ale při pádu vyhodil nohou a kopl ho do nosu. Rozhodčími to bylo zřejmě posouzeno jako nešťastná náhoda, ale stálo by to za opětovné prohlédnutí. Měl jsem pocit, že Limberský dělal vše proto aby Vukadinoviče nakopl.

  • Re: Slavia - Plzeň 1:0

   Alanor (admin)     před 5 lety 24.08.2014 00:48 |  
   0 0

   Však si o něm taky Vukadinovič myslí své. ;)

   • Re: Slavia - Plzeň 1:0

    knl66 (přítel SN)     před 5 lety 24.08.2014 01:10 |  
    0 0

    taky v TV bylo vidět, jak si tam Limberský schválně za Vukadinovičovu nohu zahákl tu svoji a drží ji tam a chce faul, chce faul, chce faul... on to snad opravdu musí trénovat, jinak to není možné.

    • Re: Slavia - Plzeň 1:0

     bongor     před 5 lety 24.08.2014 07:05 |  
     0 0

     Pamatuju si,jak Limbu chválil Řepka,že je to správnej rošťák.
     Osobně jsem Limberskýho nesnášel víc než velkého Toma,ale polepšil si u mě,když spočítal,kolik titulů přistálo na Letný s pomocí boží a ještě že si stěžujou.OVšem s těma 17 to přehnal,víc než deset to nebylo.

 23. Re: Slavia - Plzeň 1:0

  slaviator     před 5 lety 24.08.2014 01:17 |  
  0 0

  Kdy jsme naposledy z 5 zápasů vyhráli 4? Kdy jsme naposledy porazili vedoucí tým ligy? Kdy si přizname, ze letos jedeme na pohahry? :-)))

  • Re: Slavia - Plzeň 1:0

   Navyseals     před 4 lety 24.08.2014 10:34 |  
   0 0

   konec sezóny 12/13

   • Re: Slavia - Plzeň 1:0

    slaviator     před 4 lety 24.08.2014 11:52 |  
    0 0

    pravda, jaro pod Petroušem... ale tam byly dva sestupující týmy, zrovna Hradec a Budějky, takže neporovnatelné co se týče obtížnosti s nynějškem... A vedoucí tým jsme naposledy porazili tu Plzeň taky...

  • Re: Slavia - Plzeň 1:0

   Kara (přítel SN)     před 4 lety 24.08.2014 11:56 |  
   0 0

   Tak já je mám na twitteru v coveru (byť zmrzlinové ;) ;) Ve skutečnosti si myslím, že pokud se budeme dál zlepšovat, můžeme se o ně poprat - podle mého soudu na ně zatím jedou Sparta, Plzeň, Boleslav a Teplice, ale třeba LBC ztrácí a u takévého Slovácka to nejsem s to odhadnout.

   • Re: Slavia - Plzeň 1:0

    Sedrousek     před 4 lety 24.08.2014 12:06 |  
    0 0

    S tou Boleslaví bych trošku brzdil. Škodovku (nemyslím tu naší ta je pěkně vyladěná) by teď předjel i trabant. Jezdil jsem v něm když jsem byl malej capart. Občas něco upadlo ale vždycky dojel.

    • Re: Slavia - Plzeň 1:0

     Kara (přítel SN)     před 4 lety 24.08.2014 12:54 |  
     0 0

     Největší problém Bolky je to, že má trenéra, co jde na ruku agentům, ale ten potenciál tam je - asi ne na první trojku, ale o boj o poháry jo.

 24. Re: Slavia - Plzeň 1:0

  Huzgi (přítel SN)     před 5 lety 24.08.2014 02:42 |  
  0 0

  Jaromír Zmrhal neběhal. On se na hřišti vznášel. Doplňování útoků - fantastické.

  • Re: Slavia - Plzeň 1:0

   Dobi     před 5 lety 24.08.2014 07:58 |  
   0 0

   Patřil jsem taky spíše ke kritikům Zmrhala a drželo mě jen to, že je původem Severočech. A asi pro většinu to byl kluk na odpis. A genialita Míry Beránka a všech spolupracovníků spočívá v tom, že dokáže vybudit skryté rezervy... I na Nitráka se už zase tolik nedá nadávat! Ano, přijdou horší zápasy (jako první půle v Teplicích), musí si to sedat a sednout. Ale tento manšaft už má po pěti kolech 12 bodů, loni po 16 podzimních kolech 16! Ještě mám jedno přáníčko. Asi jako všichni.. K zápasu za 5 týdnů... Baéz snad nebude podruhé vykartovaný, hlavně ať se nikdo nezraní. A ať se potvrdí slova velkého slávisty, režiséra Jiřího Stracha - "pán Bůh je slávista!". Dneska to platilo na 100%, sedáme na šestnáctce na jihu a dnes někdy při nás stáli všichni svatí. Ale musí se jít tomu naproti a ta obětavost byla bezmezná!!! To 5 let nepamatuji!!!

  • Re: Slavia - Plzeň 1:0

   Sedrousek     před 4 lety 24.08.2014 11:52 |  
   0 0

   On lítal ve vzduchu a nechal se trefit balonem přímo do hlavy. Je to chlapec obětavý a někteří ho loni pomlouvali až skoro uráželi.
   Zasloužil by pochvalu před nastoupenou jednotkou

  • Re: Slavia - Plzeň 1:0

   Steve2924 (přítel SN)     před 4 lety 24.08.2014 09:53 |  
   0 0

   byla, vůbec se pískat nemělo viz muj příspěvek v předchozím vlákně...

   • Re: Slavia - Plzeň 1:0

    Navyseals     před 4 lety 24.08.2014 10:36 |  
    0 0

    oni by asi chtěli, aby dělal skluzy jako by jezdil v bobu

   • Re: Slavia - Plzeň 1:0

    Kara (přítel SN)     před 4 lety 24.08.2014 12:40 |  
    0 0

    Kdyby se pískla penalta, byla by hodně přísná. Navíc v pravidlech, které Quelhar házel na twitter, se jasně píše, že v případě pochybností by měl rozhodčí rozhodnout ve prospěch bránícího týmu.

    • Re: Slavia - Plzeň 1:0

     Thane (přítel SN)     před 4 lety 24.08.2014 13:08 |  
     0 0

     Podle mě zase byla..bránila míči v pohybu směrem k bráně a nebyla u těla..
     A s pravidlama (doslovnejma) ať na mě nikdo nechodí..píská se zvykove ne podle papíru..nejdůležitější je pak aby ty výroky byly konstantní a ne co zápas to jinej metr jak se to u nás děje..

 25. Re: Slavia - Plzeň 1:0

  jesperx     před 5 lety 24.08.2014 06:32 |  
  0 0

  Radost ze štastného a vydřeného vítězství nad favoritem, ale promiňte ten ublíženecký tón reportáže je trochu směšný.Limberský zasáhl Vukadinoviče nezaviněně při pádu kopačkou,žádný loket tam nebyl,a kdyby Zelinka písknul penaltu,nemohl by se bohužel nikdo divit,takže v tomhle bych opravdu zas trochu ubral.

  • Re: Slavia - Plzeň 1:0

   bongor     před 5 lety 24.08.2014 07:09 |  
   0 0

   No tak s tím tvým postižením očí je to horší,než jsem si původně myslel.

   • Re: Slavia - Plzeň 1:0

    biggris (přítel SN)     před 5 lety 24.08.2014 09:32 |  
    0 0

    Ale vzdyt ma pravdu. Navic Latkuv skluz na Chramostu v prvni puli nejen ze zavanel faulem, on zavanel i kartou. Tech momentu, kdy tribuny neopravnene bourily tam bylo jeste nekolik. On Zelinka ke konci trochu ztracel nad zapasem kontrolu, ale troufam si tvrdit, ze zhruba prvni hodinu piskal celkem solidne.

    • Re: Slavia - Plzeň 1:0

     Navyseals     před 4 lety 24.08.2014 10:38 |  
     0 0

     Latka hrál první balón, takže naprosto čistej zákrok, naopak Limberský sundal loktem Vuka

     • Re: Slavia - Plzeň 1:0

      biggris (přítel SN)     před 4 lety 24.08.2014 11:34 |  
      0 0

      Latka nehral balon, ten prave netrefil. Trefil ho az zadkem. Limberskej netrefil Vukadina loktem, ale kopackou, kdyz padal drzkou napred k zemi. Jak je to s tou rukou nevim, prijde mi, ze skoro kazdej rok se to posuzuje jinak. Kazdopadne ale plati, ze jestli to ruka byla, tak byla ve vapne.

  • Re: Slavia - Plzeň 1:0

   Steve2924 (přítel SN)     před 5 lety 24.08.2014 09:51 |  
   0 0

   přečti si pravidla fotbalu. Nitranský byl ve skluzu, ruka byla v přirozeném pohybu a Limberský mu jí trefil ani ne z metru, takže neměl šanci reagovat. Šlo o naprosto ukázkovou situaci toho kdy se ruka pískat nemá! A protože si to Zelinka asi uvědomil tak to alespoň vytáhl ven z vápna, on vůbec byl takovej nerozhodnej a trvalo mu to než to vůbec písknul. Ovšem jen to podtrhlo jeho mizerný výkon.

   • Re: Slavia - Plzeň 1:0

    quelhar (admin)     před 4 lety 24.08.2014 11:10 |  
    0 0

    Jen tu uvedu výklad pravidel o hře rukou, jak je k nalezení v pravidlech fotbalu na stránkách FAČR:

    Pravidlo 12 - výklad pravidel - bod (20): Za úmyslnou hru rukou je třeba považovat, jestliže hráč zadržením nebo zahráním míče rukou získá pro sebe nebo pro své družstvo výhodu. Při posuzování, zda se jednalo o úmyslnou hru rukou, musí rozhodčí posoudit
    tyto aspekty:
    • zda se jednalo o pohyb ruky k míči nebo pohyb míče k ruce,
    • zda ruka hráče byla v přirozené pozici odpovídající pohybu hráče,
    • zda se hráč snaží předejít tomu, aby se míč dotkl jeho ruky,
    • zda hráč měl možnost kontaktu ruky a míče předejít,
    • zda nepoužil ruky nebo paže k úmyslnému zahrání míčem.
    K tomu ještě v bodě (19):
    Aby při posuzování hry rukou v pokutovém území nedocházelo k závažným přehmatům doporučuje se, aby rozhodčí v případě, že má pochybnosti o tom, zda bránící nebo útočící hráč zahrál rukou skutečně „úmyslně“, rozhodl ve prospěch bránícího družstva.

    Dle mého: Slavia při Nitrianského ruce výhodu nezískala, Plzeň zůstala v držení míče. Žádný z těch pěti bodů ohledně úmyslu není splněn.

 26. Re: Slavia - Plzeň 1:0

  podol (přítel SN)     před 5 lety 24.08.2014 07:46 |  
  0 0

  Radost, radost, radost!!! Každé vítězství pro nás Slávisty dlouho
  zkoušené osudem je radostné. Ale ještě větší radost nám přinese
  jen to nad rivaly z Letné.
  Myslím, že dva hlavní důvody jsou MB a ML. MB je důkazem toho,
  že trenér musí umět nabudit mužstvo, využít maximálně potenciál hráčů, připravit je takticky i psychicky. Mít přirozenou autoritu a
  zůstat při tom objektivní a skromný. Ten druhý je příchod Martina Latky, který mimo hráčské umění je i dirigentem a vůdcem týmu.
  Nejen na hřišti, i v kabině.
  Na závěr jako obvykle - TS díky za všechny Slávisty z jiných tribun
  i u TV a mimo sledování.

  • Re: Slavia - Plzeň 1:0

   Dobi     před 5 lety 24.08.2014 08:01 |  
   0 0

   Podole, Podobně jsem se vyjádřil v jiném komentáři. A na TS jsem zapomněl. Líp bych to poděkování jim nenapsal...A mezi námi, pokud by bývalo bylo cosi označováno jako vulgarita, necítím to tak a opakuji slova "Pro pravdu se lidé nejvíc zlobí"!

  • Re: Slavia - Plzeň 1:0

   bongor     před 5 lety 24.08.2014 09:34 |  
   0 0

   Každý dík TS je ve srovnání s jejich přínosem pro Slavii malý.
   Nebýt jich ,tak jsme určitě sestoupili.Teď už dokonce i naše mužstvo
   jim svým přístupem určitě dodává novou energii do jejich bezprecedentního fandění.Dík TS a našim klukům na place!

   • Re: Slavia - Plzeň 1:0

    Slawek     před 4 lety 24.08.2014 11:56 |  
    0 0

    TS má svůj velký podíl. Jen bych jim zvýšil trochu vstupné, aby bylo na pokuty. Dostáváme je za každé kolo. Nevadí ?

 27. Re: Slavia - Plzeň 1:0

  smely (přítel SN)     před 5 lety 24.08.2014 08:57 |  
  0 0

  zdravim pratele. ke vcerejsimu vykonu jeste stale nemohu nic konkretniho napsat, neb jsme jeste stale v exatzi. Uz dlouho,velmi dlouho jsem nevidel od hracu Slavie takovyhle pristup k zapasu. Famozni a bojovny vykon. Vsem bych dal 10 jako tymu, individualni vykon myslim nema cenu rozebirat. tohle byl tymovej spirit jak breh. Jediny co me na tom desi je, ze jsme doufal po minuly sezone v klidny stred tabulky bez nervu a vono to vypada, ze se budu zase nervovat, tentokrat o pohary....A tem ministrum machrovani z Plzne co placou kvuli nastreleny ruce na hranici vapna....uprimna a nefalsovana satisfakce...aby bylo jasno Donalde, ja vas nemam rad !

 28. Re: Slavia - Plzeň 1:0

  Barra     před 5 lety 24.08.2014 08:58 |  
  0 0

  Dobre rano, Slaviste. 12 na 15, v takem tempu bychom ligu skoncili s 72 bodu na 90 -:) Mame uctyhodnych 2,4 bodu na zapas jako prumer... A to mame s Damienem, Pitakem a Balajem lavicku, kterou by nam kde kdo zavidel, vlastne k nim jeste patri Dobrotka. Velke bojovnost, odhodlani - a samozrejme patricne stesti, to ale k fotbalu patri. Stesti preje pripravenym. Do konce podzimni casti mame jeste 11 zapasu k dobremu, takze je realne ze budeme mit na podzim stejny pocet bodu jako za celou minulou sezonu -staci zisk neco vice nez 1 bod na zapas. Samozrejme take moc potesi, ze fandove opet nasli cestu do Edenu.

  Koubek mi u nas nevadil, vcera ale na me pusobil jako stary, vyhasly dedek, bez elanu. Urcite mu vcerejsi ztrata bodu nepomuze k tomu, aby na konci sezony se dockal prodlouzeni jeho smlouvy u Viktorie, kam prisel na 27 zapasu ligy.

  Kdyz uz jsme u ex-treneru, AZ Alkmaar s Van Basten a Pastoorem se toci ctyrhranne v Eredivisie. Prvni zapas sice vyhrali proti Heracles Almelo, ktere je v tabulce po 3 zapasech
  posledni s 0 body. Nasledujici dva zapasy ale AZ prohral, vzdy dostali 3 branky proti. Doma proti Ajaxu to jeste nebyla takova hanba, vcera ale prohrali proti Willem II z Tilburgu, ktery tuto sezonu postoupil zdruhe ligy, se suchymi 0 - 3. AZ ma 3 body na 9, je na 11 miste v tabulce, fandove se bouri.

  My se mame o poznani lepe -:)

  • Re: Slavia - Plzeň 1:0

   bongor     před 5 lety 24.08.2014 09:41 |  
   0 0

   Ahoj Barro,tak jim poraď,ať se přijedou podívat na naše kluky,aby viděli,jak se musí bojovat za svůj tým!Můžeš být o něco horší fotbalista,ale to nic neznamená,když se proti soupeři postaví jedenáct odhodlaných bojovníků.A co víc,tahle vybojovaná vítězství
   posunou výš i kvalitu celého mužstva,takže se z ošklivého káčátka brzy stane obávaný dravec.

   • Re: Slavia - Plzeň 1:0

    JS (přítel SN)     před 4 lety 24.08.2014 10:34 |  
    0 0

    a jen doplním drobnost, Barro, že správně se říká 12 z 15 (dvanáct z patnácti) a ne 12 na 15 :)

    • Re: Slavia - Plzeň 1:0

     Barra     před 4 lety 24.08.2014 17:32 |  
     0 0

     Ahoj, diky za opravu. 'Na' je germanismus, presny preklad z holandstiny. Budu se snazit spravny vyraz zapamatovat -:)

 29. Re: Slavia - Plzeň 1:0

  Heretic (přítel SN)     před 4 lety 24.08.2014 09:57 |  
  0 0

  Kritizovat toho , kdo z našich řad hrál špatně a ukazovat si na jeho chyby by bylo po takovém zápase špatné (zároveň i snadné). Ale hráli jsme s nejlepším mužstvem ligy(papírově i bodově) a kdyby jsme proti němu ony mnohé chyby nedělali, tak jsme s naší bojovností mnohem lepší než oni. A to při vší úctě k naším některým hráčům stále nejsme a nejspíše ještě nějaký čas nebudeme.

  Takže jakýkoli negativní komentář si dnes odpustím. Snad jen k soupeři a rozhodčímu. Pilař je simulant a Limberský zákeřný prase. Škodaže jsme lépe nevyužili slabosti jejich stoperů. Rozhodčí to v první půli dost pouštěl a v druhé s kartama nestíhal, každej na něj jen řval. Byl dosti nepřesný, někde karty být neměli vůbec(Baez), někde zcela určitě (Zmrhal). Penalta byla jasná. Kdybych ho měl hodnotit celkově, tak nás určitě nepoškodil, mohl nás v klidu zaříznout, což neudělal. Obecně: 5 zápasů, kupa odpuštěných penalt, žádné posouzení, kde bychom skutečně řvali. To je také dost změna oproti loňsku.

  • Re: Slavia - Plzeň 1:0

   quelhar (admin)     před 4 lety 24.08.2014 10:15 |  
   0 0

   Zas taková sláva to s těmi sudími taky není. Odpuštěné penalty jsou tři, neodpískané pro nás dvě. V tomhle ohledu jsme sice v plusu, ale jen těsně. Celkově jsou sudí v našich zápasech hodně špatní, na obě strany. Prakticky jediný zápas, kde sudí neudělal větší chyby, byl proti Baníku.

   • Re: Slavia - Plzeň 1:0

    Steve2924 (přítel SN)     před 4 lety 24.08.2014 10:31 |  
    0 0

    J8 bych to tak jasně neviděl. Jediná jasná penalta, která nám byla odpuštěná byla Juharovo stažení nevim už koho na Slovácku, ta druhá sice byla a faul se měl pískat před tím na Baeze, takže k penaltě by ani nedošlo.
    Včerejší ruku už jsem tu popsal, takže ve zkratce, pískat se neměla vůbec, Nitranský byl ve skluzu, ruka v přirozeném pohybu nastřelená z minimální blízkosti. Dokonce ani nedošlo k přerušení útočné akce a plzeň u balonu zůstala.
    Ano v české realitě by jsme se vůbec nedivili kdyby je proti nám písknul ale neměli by jsme to brát jako, že to tak má být a když se to tak není tak, že nám sudí pomohl! Zase si nekálejme na vlastní hlavu.

  • Re: Slavia - Plzeň 1:0

   Kornovo     před 4 lety 24.08.2014 10:18 |  
   0 0

   souhlasim, ze nas neposkodil. dost me prekvapilo, ze nedal spartanske nastaveni 6 minut nebo neco podobne nechutneho

  • Re: Slavia - Plzeň 1:0

   stromovous (přítel SN)     před 4 lety 24.08.2014 10:25 |  
   0 0

   Dle mého názoru nás sudí tedy poškodil měrou vrchovatou. Ale šikovně, aby to nebylo na první pohled zřejmé. Žádný jeden velký zářez, ale spousta malých nepřesností posouzených vždy pro Plzeň. Nikoho nevyloučil, nevymyslel si žádnou penaltu, nepustil žádný evidentní ofsajd... Ale co mohl, to otočil, a tím nás dostával často pod tlak. Spoustu našich rozvíjejících se protiútoků nesmyslně zastavil, apod.

   • Re: Slavia - Plzeň 1:0

    Vhoo (přítel SN)     před 4 lety 24.08.2014 10:31 |  
    0 0

    ono je to fakt snad nekvalitou sudích než nějaká tlačenka, třeba to jak naší zed nechal vysunout o dva metry bylo taky špatné, Ke konci měl trochu strach vyloučit někoho z plzně , nicméně doufám že Petrželovo řvaní na pomezního bude mít dohru, to si dovolil svého času jen Řepka takhle fénovat rozhodčího se žlutou.

    • Re: Slavia - Plzeň 1:0

     Steve2924 (přítel SN)     před 4 lety 24.08.2014 10:34 |  
     0 0

     Když už jsme u těch doher, nijak jsem nikde nezaregistroval, že by disciplinárka zařla řešit tu Dočkalovu hlavičku do Štěpána, takže nepočítejte někdo s tím, že snad bude řešit Petrželův fén.

    • Re: Slavia - Plzeň 1:0

     Pepino44     před 4 lety 24.08.2014 11:16 |  
     0 0

     Tak já jsem seděl přímo proti té zdi a rozhodně jsem neviděl,že by zeď popolezla o dva metry,byl to tak asi půlmetřík,je však pravda,že některý náš hráč ze zdi vyběhl o něco dříve a střelu zachytil. V době střely byl tak o krok před zdí. Pokud to bylo v televizi vidět s tím půlkruhem jak tam dělají,tak zeď byla asi špatně postavena od začátku a ne,že by popolezla. Ono přišourat se ve zdi o dva metry aniž by to sudí postřehl je podle mne nemožné.

     • Re: Slavia - Plzeň 1:0

      biggris (přítel SN)     před 4 lety 24.08.2014 11:42 |  
      0 0

      V televizi prave bylo videt, ze zed byla postavena celkem spravne, ale kam se posunula behem par vterin, to se jen tak nevidi. Uz se tesim na spreje:-)

   • Re: Slavia - Plzeň 1:0

    Heretic (přítel SN)     před 4 lety 24.08.2014 11:34 |  
    0 0

    Tak rozhodovat sporné fauly spíš pro útočící mužstvo je snad i správné?

   • Re: Slavia - Plzeň 1:0

    Slawek     před 4 lety 24.08.2014 11:51 |  
    0 0

    Naprostý souhlas !!!

  • Re: Slavia - Plzeň 1:0

   Slawek     před 4 lety 24.08.2014 11:50 |  
   0 0

   Zelinka nás poškodil, poškozuje nás cílevědomě vždy, kdykoli nás píská. Taky proto včera pískal. A že dostane Baez kartu, to bylo jasný, dostává ji, neboť je to o něm známo. Včera to faul na ŽK rozhodně nebyl.

   • Re: Slavia - Plzeň 1:0

    Navyseals     před 4 lety 24.08.2014 11:58 |  
    0 0

    žlutou dostal za kecy, opět

 30. Re: Slavia - Plzeň 1:0

  stromovous (přítel SN)     před 4 lety 24.08.2014 09:58 |  
  0 0

  Hodnocení slávistů, jak jsem to viděl ze sektoru 113:

  Hrubeš - 8
  Nitrianský - 7+
  Latka - 8
  Bílek - 6
  Juhar - 6+
  Vukadinovič - 6+
  Baéz - 8
  Zmrhal - 6+
  Gecov - 5+
  Černý - 5
  Škoda - 7

  Na "hrdinu zápasu" bude asi mezi fanoušky i médii pasován tentokráte opravdu výtečný Hrubeš, ale to, co předvedl Aldo Baéz, to je bylo naprosto famózní. Stejně tak Latkova suverénnost, zkušenost a kvalita - prostě KAPITÁN, jak má být. Všechny tři hodnotím vysokou 8čkou, ale nejvíce se mi líbil Aldo.

  Nejtěžší je oznámkovat Zmrhala, dal branku, chválil ho MB, vyrojilo se i spousta článků o jeho vzestupu a jak se tlačí do koncovky. Já si ale nemůžu pomoct, nechci tvrdit, že hrál špatně, ale určitě ani výborně. Plně jsem chápal, proč hrajeme na 5 záložníků, plně jsem chápal zařazení Gecova... Ale proč pak špílmachra před dvojicí Baéz-Gecov nehraje Damien nebo Piták, to mi už asi jasný není. Každopádně MBVCD. Jardu Zmrhala hodnotím pěknou hezčí 6tkou.

  Největší zklamání je pro mne Míňa Černý, dopředu za 5 kol vymyslel opravdu pramálo nebzepečného a dozadu - jak už tu jiní říkali po Teplicích - tam Juhara často nechává samotného. Ale dře a snaží se, takže mi tyto řádky jistě budou vyčteny. :) Míňu hodnotím průměrnou 5tkou.

  Nejvíce mne překvapily - a jsem za to rád - kraje obrany. Ani jeden vyloženě nepropadával a Milan předvedl i pár pěkných brankářských zákroků. :)) To, že si je oba párkrát Petržela či Pilař dali stylem pocem kamdeš, to je asi fakt, který jim nejde vyčíst, jak Pilař tak Petržela - pokud mají formu - patří do reprezentace. MN má ode mne lepší 7, Juhar lepších 6.

  • Re: Slavia - Plzeň 1:0

   JS (přítel SN)     před 4 lety 24.08.2014 10:16 |  
   0 0

   Musím říct, že moc nesouhlasím s Vaším tvrzením ohledně Milana Černého. Kdybych si měl zahrát na Jakuba Konečného a napsat tři nejlepší slávisty:

   Hrubeš, Baéz, Černý

   První vychytal výhru, druhý měl snad všechno, co se přes něj pokoušelo projít (dobře, to nadsazuji, ale hrál výborně) a třetí makal neuvěřitelných devadesát minut dopředu dozadu a nevypustil ani jeden sprint a souboj.

   Také mne mrzí, že místo Zmrhala nehraje Boudjemaa, ale dokud dává Jarda góly, nebudu si stěžovat. Možná až narazíme v druhé polovině podzimu na slabší soupeře, a bude třeba tvořit hru, pak se ukáže záloha se středem Baéz,Boudjemaa jako ideální... A vepředu dva hroty samozřejmě.
   Držím Damienovi palce, aby ho teď ta lavička neotrávila, protože je to náš nejlepší ofenzivní záložník bezpochyby, a že pro něj teď není místo, není jeho chyba, ale problém herního systému proti silným mužstvům.

   • Re: Slavia - Plzeň 1:0

    bongor     před 4 lety 24.08.2014 10:35 |  
    0 0

    Je to těžké,nenechat se otrávit lavicí,navíc když ví,že je lepším fotbalistou,než někteří co nastupují místo něj.Ale je to stejné,jako když řekne Luhový,že nemáme na první pětici.Můžou mít lepší fotbalisty,i když u sralty o tom přesvědčený zdaleka nejsem,ale právě ta součinnost,plnění trenérových úkolů a bojovnost ty rozdíly vymazávají.Proto Damien,pokud se neurazí,bude perfektní do zápasů,kde nebudeme muset tak bojovat ,ale budeme umět soupeře přehrávat.Jeho chvíle určitě přijdou.A nebo že by to byla Mírova taktika?Třeba si říká,tohle ještě nejsou soupeři,proti kterým musím vytáhnout svoje největší zbraně.Kdo ví,protože MBDVCD.

   • Re: Slavia - Plzeň 1:0

    stromovous (přítel SN)     před 4 lety 24.08.2014 10:49 |  
    0 0

    To je právě ono. Je sakra těžký někomu něco vyčítat, pokud se dotyčný snaží a dře jak kůň.

  • Re: Slavia - Plzeň 1:0

   Maeden (přítel SN)     před 4 lety 24.08.2014 10:48 |  
   0 0

   Latka mel ze zacatku par kiksu, pak se mu malem povedla rajnochovina, rozhodne ne za osm. Cerny hral dobre, 5 je malo. Zmrhal hraje prave kvuli sve rychlosti, Boudjemaa v 80. minute nepresprintuje hriste, Pitak uz vubec ne, Skoda by tam byl odriznuty dokonale.

  • Re: Slavia - Plzeň 1:0

   Slawek     před 4 lety 24.08.2014 11:44 |  
   0 0

   S hodnocením téměř souhlas. Ale Nitrianský max. 6 a černý 7. Nitrianský sice 2x zastoupil Hrubeše, ale taky byl 2x mimo. Černý podal včera mimořádně obětavý výkon, možná nejlepší, co kdy ve Slávii odehrál.

  • Re: Slavia - Plzeň 1:0

   Sedrousek     před 4 lety 24.08.2014 17:34 |  
   0 0

   DB nebo Piták na to nemaj fyzičku

 31. Re: Slavia - Plzeň 1:0

  fredydj (přítel SN)     před 4 lety 24.08.2014 10:42 |  
  0 0

  zdravim, vím že ai budu otravnej, ale klasicky jsem si zapomněl zápas nahrát :( neměl by to někdo nahraný a neposkytl by odkaz ?:) díky

  • Re: Slavia - Plzeň 1:0

   Steve2924 (přítel SN)     před 4 lety 24.08.2014 10:46 |  
   0 0

   tak vydrž ne, v pondělí nebo v úterý to bude na ct na netu. Uvědom si, že tvoje "zapomětlivost" jen ohrožuje jiné ochotné slávisty a zdejší fórum celkově. Zvlášť když STES už začal prudit i kvůli natočené děkovačce. Jestli se tu po každém zápase bud eobjevovat x odkazů na stažení přenosu tak se jim to taky přestane brzo líbit.

  • Re: Slavia - Plzeň 1:0

   JS (přítel SN)     před 4 lety 24.08.2014 10:47 |  
   0 0

   no, tak asi po stopadesáté: všechny věci, co jdou živě na ČT, budou k dispozici v knihovně ivysílání na netu. Takže zítra se na něj můžete kouknout přímo na ivysilani.cz. Tak nač nahrávat?

   • Re: Slavia - Plzeň 1:0

    fredydj (přítel SN)     před 4 lety 24.08.2014 10:53 |  
    0 0

    dobře chlapi, diky :)

   • Re: Slavia - Plzeň 1:0

    leoneig     před 4 lety 24.08.2014 19:38 |  
    0 0

    Tím bych si nebyl tak jistej,od nove sezony nemá ČT na internetové záznamy na naší ligu práva,ty má nově isport.cz,tam ale cele záznamy nejsou..zatím

 32. Re: Slavia - Plzeň 1:0

  1rytir     před 4 lety 24.08.2014 11:03 |  
  0 0

  K zápasu už tady mnozí napsali snad všechno. A dobře. Chtěl bych proto jen dodat, že včera v Edenu panovala naprosto super atmosféra, srovnatelná snad s mistrovskými sezónami. Ale tehdy to lidé brali jako samozřejmost, že Slavia válí. Dnes jsme si to na stadionu všichni užívali jinak a mnohem intenzívněji, zvláště ti, kteří v těch ochozech protrpěli loňskou hrůznou sezónu. A bylo to krásné a kdo v Edenu nebyl a mohl být může jen a pouze litovat. A jsem u poznámky, o kterou mi jde. Včera ohlášená návštěva nějaká ta stovka nad 11 tisíc se mi z východní tribuny zdála dost podhodnocená. Lidí podle mého přišlo víc, vždyť kapacita je nějakých 22 tisíc a já vůbec netuším, kam by se dvojnásobek toho, co včera mělo projít turnikety do Edenu vešel. Trklo mě to ve chvíli, když jsem stadion po děkovačkách a ovacích opuštěl zdaleka ne mezi prvními, ale ani posledními a šel kolem policistů a slyšel jak jeden z nich druhému udiveně říká: "Těch lidí pořád neubývá..." Co vy na to?

  • Re: Slavia - Plzeň 1:0

   eomer (přítel SN)     před 4 lety 24.08.2014 20:57 |  
   0 0

   kapacita byla asi 20800 a pak přišla díra na východě- předpokládám tedy něco kolem 20500.

 33. Re: Slavia - Plzeň 1:0

  Merlinus (přítel SN)     před 4 lety 24.08.2014 11:08 |  
  0 0

  Tak včera super zápas. Nervy jako blázen, ale vydřené vítězství. Parádní atmosféra, dneska vůbec nemluvím... :-)

  Co mě ale zaráží je počet diváků - dle pořadatele 11003. Podle ofciálních stránek je kapacita 20800 diváků. To znamená, že by včera měl být stadion přibližně zaplněn z poloviny a to je dle mého totální nesmysl. Tribuna sever praskala ve švech, naproti tomu je tribuna jih byla prázdná (mimochdeom strašně nesmyslný systém, které nevypadá na stadionu vůbec dobře). Takže tady by to 50/50 mohlo být. Ale východ byl také skoro plný a hlavní tak z poloviny. Kam by se tam včera vešlo ještě další cca 10 000 lidí tedy opravdu nevím. Pro mě nepochopitelné.

  • Re: Slavia - Plzeň 1:0

   steev (přítel SN)     před 4 lety 24.08.2014 11:21 |  
   0 0

   Tak to já taky nechápu,dalších deset tisíc by se podle mě nemohlo vejít ani náhodou.

  • Re: Slavia - Plzeň 1:0

   kleofas     před 4 lety 24.08.2014 11:25 |  
   0 0

   Jih úplně prazdnej a na hlavní taky nic moc...

  • Re: Slavia - Plzeň 1:0

   Alanor (admin)     před 4 lety 24.08.2014 11:36 |  
   0 0

   Taky jsem měl pocit, že ti další lidé se nemají kam vejít. Možná nejsou počítáni lidé v klubových prostorách na západě, což je ale spíš maximálně v řádu stovek. Taky jsem byl zklamán návštěvou příznivců Plzně, nečekal jsem, že jich bude méně než baníkovců.

   Prázdný jih je podle mě zcela pochopitelný - Slavia na tom dost ušetří a když není zbytek vyprodán, tak je zbytečné ho otevírat.

   • Re: Slavia - Plzeň 1:0

    Navyseals     před 4 lety 24.08.2014 11:42 |  
    0 0

    tak by třeba nebylo od věci tam na jih natáhnout nějaký choreo, aby to nevypadalo tak hnusně

    • Re: Slavia - Plzeň 1:0

     Alanor (admin)     před 4 lety 24.08.2014 11:46 |  
     0 0

     To zní jako dobrý nápad, ale jen na první pohled. Jak psal tuším steve, tak bych se vsadil, že by to při prvním rizikovějším zápase fanoušci hostí zapálili...

     • Re: Slavia - Plzeň 1:0

      Navyseals     před 4 lety 24.08.2014 11:53 |  
      0 0

      to je fakt, to by stát mohlo, ale vypadá to opravdu odporně, nikde jinde to snad takhle není

     • Re: Slavia - Plzeň 1:0

      Kara (přítel SN)     před 4 lety 24.08.2014 11:58 |  
      0 0

      Pokud by se to dalo třeba do prostředka, tak se to riziko eliminuje.

   • Re: Slavia - Plzeň 1:0

    Khadgar     před 4 lety 24.08.2014 11:43 |  
    0 0

    Ono bylo dost Plzeňáků schovaných na východě mezi Slávisty. Poslouchat trapný kecy dvojice, která seděla za mnou, bylo fakt k smíchu. Je zábavné, jak fanoušci okresního klubu dokážou po pár úspěšných sezónách zpychnout...

   • Re: Slavia - Plzeň 1:0

    slaviator     před 4 lety 24.08.2014 12:04 |  
    0 0

    Slavie tam ušetří asi tak 15 nebo 20 pořadatelů, tzn 7500 nebo 10000 Kč. Ale opticky to nevypadá pěkně. To sponzorům nevadí, když je záběr na bránu a jsou tam vidět jejich reklamy a u toho je zcela prázdná tribuna? Mě jako sponzorovi by to vadilo... A vadilo by mi to i jako hráči hrát proti prázdné tribuně.

    • Re: Slavia - Plzeň 1:0

     Jakubisko     před 4 lety 24.08.2014 15:09 |  
     0 0

     Je to relikt Platila, kterýho sralo když se na některých zápasech mezi poločasy přesouval kotel...

  • Re: Slavia - Plzeň 1:0

   Steve2924 (přítel SN)     před 4 lety 24.08.2014 11:45 |  
   0 0

   přiznám, že jsem tipoval zaplněné tak 2/3 sever pleej východ tak z 80% západ teda nic moc ale z víc jak poloviny určitě. Takže jsem odhadoval tak 13tis lidí s tím, že tuším 2,5tis se vejdou na ten zavřenej jih a zhruba 3 tisícovky chyběli na tom zbytku stadionu.
   Na druhou stranu, když je na derby slušné zaplněný jih (bohužel rudejma...) a zbytek stadionu asi tak jako dneska, tak hlásej kolem 15tisíc takže asi to odpovídá no.

   • Re: Slavia - Plzeň 1:0

    slaviator     před 4 lety 24.08.2014 12:06 |  
    0 0

    Taky jsem tipoval těch 12,5-13 tis...

    • Re: Slavia - Plzeň 1:0

     PetCC     před 4 lety 24.08.2014 13:36 |  
     0 0

     Já taky odhadoval 12-13. Ale je pravda, že to nebylo úplně zaplněný. Mý dva známí, permanentkáři, byli tenhle týden na dovolený a asi takových bylo víc.

  • Re: Slavia - Plzeň 1:0

   winter (přítel SN)     před 4 lety 24.08.2014 19:35 |  
   0 0

   Na zapase jsem sice nebyl, z usa to mam trochu z ruky, ale podle fotek si myslim ze navsteva 11003 nesmysl neni. Pamatuju si totiz moc dobre na mistfovskou sezonu po navratu do Edenu kdyjsme meli prumernou navstevu 12000 divaku. Na skoro kazdem zapase jsme se divili ze ohlasovany navstevy jsou maly a taky jsme se divili kam by se zbytek vesel.. Dost me to zajimalo a v ty dobe jsem zkoumal fotky ze zapasu a dospel jsrm k zaveru ze se jedna o opticky klam. Ted s plzni si vemte ze byl zavreny jih(cca 4000mist), prvni dve rady vsude jinde (cca800mist) a to jen to uzje o skoro 5tisic mist mene. Takze zbyva cca 16000 mist z nichz 11000 bylo obsazeno a 5tis volnych sedacek mezi nimi je klidne moznych. Jak jsem psal diky klamu ze Eden zda zaplnejsi ale tech 5 000 volnych mist by se tam najit dalo. Schvalne zkuste porovnat fotky ze uapasu s Plzni se zapasem s Aston Villou z EL kdy opravdu bylo vyprodano. Tam sedi hlava na hlave a volnych sedacek moc nenapocitate.

   • Re: Slavia - Plzeň 1:0

    winter (přítel SN)     před 4 lety 24.08.2014 19:40 |  
    0 0

    Spis bych se klidne vsadil ze lonske navstevy v Edenu byly silne nadhodnocovane...

   • Re: Slavia - Plzeň 1:0

    stromovous (přítel SN)     před 4 lety 24.08.2014 21:04 |  
    0 0

    + dalších 1000 míst klubový patro a skyboxy.

 34. Re: Slavia - Plzeň 1:0

  slamacek (přítel SN)     před 4 lety 24.08.2014 11:14 |  
  0 0

  hrac zapasu: Juhar, Nitriansky, Hrubes, Zmrhal, Cerny, Skoda.
  nechtel bych se dotknout ani ostatnich, ale krajnim bekum jsem neveril a vykon ktery predvedli? pohadka. ano byla tam nejaka ztrata mice. na druhou stranu, se kolikrat snazli resit situaci fotbalove a ne jen odkopem. Milan navic zachranoval na brankove care... proste za mne 10. takovy vykon jsem od nich necekal... jen tak dal.
  Hrubes? no nezavidim berkovcovi jeho situaci. Karel chyta skvele. mice chyta, nevyrazi.. .proste bomba!
  Cerny? vleky dric. dopredu to sice neni uplne ono ale svym pohybem a rychlosti dela velke potize a moc pomohl obrane.
  Zmrhal a Skoda - dalsi z tech kterym se moc neverilo. oba nas tahnou svymi goly. kdo by to rekl pred sezonou? ja su stastny!

  a ted par slov k sudimu. nevidel jsem to v tv (krom sestrihu) jen na stadionu, ale tlacil, tlacil, ale nedotlacil. divil jse se ze tu ruku pisk a vytahnul to za vapno, na druhou stranu tyhle penalty mi vadi. to a to ze jim daval karty mne prekvapilo, jinak ovsem bylo videt jak jsou psane noticky. je dobre ze se to hned objevilo ve sportu. clovek vi jak se co a piskat. zajimavy z toho zaberu je faul baeze po kterem dostal 4 kartu. hrac metr od nej skace a ja to faul? pak ma kluk se udrzet?

  plzen byla fotbalovejsi, o tom zadna a mi hrali skvele take. nebudu rikat ze stasten vitezstvi, spravedlive, nebo tak neco. vybojovane, to je asi to spravne!
  kluci diky!

  • Re: Slavia - Plzeň 1:0

   pogin     před 4 lety 24.08.2014 11:24 |  
   0 0

   Nesouhlasím s Juharem, směrem dopředu ještě jakž takž, ale brání hrůzostrašně a standartky taky žádná hitparáda.

   • Re: Slavia - Plzeň 1:0

    Sedrousek     před 4 lety 24.08.2014 12:02 |  
    0 0

    A kdo tam měl hlídat Petrželu? Tusjak z toho by tam udělal trhací kalendář nebo Bejbl? To by bylo ještě horší

    • Re: Slavia - Plzeň 1:0

     Vhoo (přítel SN)     před 4 lety 24.08.2014 12:30 |  
     0 0

     tak alternativa není ale o to je to varovnější, Juhy maká a dře ale obránce to není, ta levé strana tam prosě hořela a hlavně díky Bílkovi který to chodil vykrejvat to dopadlo dobře. Na beka měla přijít prostě posila ale nemůžem holt chtít všechno :)

     • Re: Slavia - Plzeň 1:0

      Travinho     před 4 lety 24.08.2014 12:33 |  
      0 0

      Já si myslím, že juhy je dostačující, ale přeci jen je lepší alternativou na soupeře, kde budeme mít tlak...

     • Re: Slavia - Plzeň 1:0

      biggris (přítel SN)     před 4 lety 24.08.2014 13:05 |  
      0 0

      Vidim to stejne. To ze ho parkrat Petrzel udela, s tim se pocita, je to jeden z nejsikovnejsich hracu ligy, ale jakej (ne)odhad na balon nebo netakticky vystartovani na soupere dokaze predvyst ligovej fotbalista, nad tim zustava rozum stat. Momentalne nas nejslabsi post.

 35. Re: Slavia - Plzeň 1:0

  Markus     před 4 lety 24.08.2014 11:34 |  
  0 0

  Ty kráso! Tohle lidové zvolání teď platí doslova a jak tu dříve navrhoval Gino, užívejme si toho. Po dlouhé době tým maká naplno, vedení nedělá pro fanoušky rozporuplná rozhodnutí. Jdeme štěstí naproti a ono nám opravdu přeje. Je hezké mít rozehranou ligu a neřešit tu nějaké starosti. V tomto rozpoložení se týmový duch Slavie, nejen hráčů na hřišti, ale všech slávistů pěkně uzdravuje. Z toho co předvádí v tribunách fanoušci jde mráz po zádech, velice příjemný mráz z té síly, která se zvedá a naše hráče podporuje :)

  • Re: Slavia - Plzeň 1:0

   Pepino44     před 4 lety 24.08.2014 12:54 |  
   0 0

   Taky se mi líbí ta nynější atmosféra v klubu - mluví pouze Beránek,o ostatních není slyšet (Kisel a pod.) Majitel zatím také v klidu (žádné průsery),pravděpodobně platí a hráči jsou spokojeni a tak to má být.

 36. Re: Slavia - Plzeň 1:0

  Sedrousek     před 4 lety 24.08.2014 11:57 |  
  0 0

  Hrubeš mi začíná připomínat čaroděje ( Vaniaka) ten taky moc často nevybíhal a jak včera vyběhl a Chramstovi málem urazil pěstí palici to byla paráda. A hru nohama má dokonce ještě lepší. A na čáře včera by vymazal i Ajax.

  • Re: Slavia - Plzeň 1:0

   Navyseals     před 4 lety 24.08.2014 11:59 |  
   0 0

   mě spíš připomíná Courtoise

  • Re: Slavia - Plzeň 1:0

   tantalos     před 4 lety 24.08.2014 12:58 |  
   0 0

   Dlouho Hrubeše Vaniak trénoval, možná proto mají podobný styl. Hrubeš je navíc větší a má delší ruce, líp hraje i nohama, zkušenosti ale musí teprve nabrat. JInak včera byl téměř bezchybný a určitě má hlavní zásluhu na výhře.

   • Re: Slavia - Plzeň 1:0

    quelhar (admin)     před 4 lety 24.08.2014 13:27 |  
    0 0

    Až začne Hrubeš chodit pro centry alespoň na malé vápno, tak bude nejlepší gólman v lize.

    • Re: Slavia - Plzeň 1:0

     Navyseals     před 4 lety 24.08.2014 13:33 |  
     0 0

     s jeho figurou mě to překvapuje, že si proto nechodí

    • Re: Slavia - Plzeň 1:0

     slaviator     před 4 lety 24.08.2014 17:45 |  
     0 0

     Proto mi připomíná spise Čecha než Courtoise

 37. Re: Slavia - Plzeň 1:0

  Sedrousek     před 4 lety 24.08.2014 12:36 |  
  0 0

  Dovolim´ si ohodnotit naše hráče dokuď jsem toho plnej.
  Hrubes 9 desítku dát nemůžu nechytil penaltu.
  Nitrianský 8 o něco lepší než na druhé straně Juhar.
  Latka 7 všechno měl až na jednu chybyčku
  Bílek 8 přišel mi ještě o chloupek jistější
  Juhar 6 měl tam pár zbytečnejch ztrát
  Černý 8 dříč dříč a dříč očekávám v dohledné době i zápis do listiny střelců
  Zmrhal 8 kde je ten vyplašený chlapec co se bojí i míče
  Gecov 6 bojoval ale jinak jsem si ho moc nevšimnul
  Baez 8 překvapil že vydržel celých 90 minut jen tak dál
  Vukadinovič 7 běhal do zadu ale i do předu a že měl proti sobě těžkýho soupeře
  Škoda 7 bojoval dostal i nakopáno ale ke konci se mi zdálo že je otrávený i díky sudímu Zelinkovi
  Miroslav Beránek 11

  • Re: Slavia - Plzeň 1:0

   Sedrousek     před 4 lety 24.08.2014 12:38 |  
   0 0

   Ještě jsem zapomněl dodat k Nitrianskýmu že chytil 2 goly proto dostal 8

  • Re: Slavia - Plzeň 1:0

   naplavnik     před 4 lety 24.08.2014 14:47 |  
   0 0

   Se strukturou hodnocení bych souhlasil,jen plošně asi o tak 1,5 bodů stáhl dolů,taková jízda to zase nebyla.Přeci jen rozhodla větší bojovnost,týmový přístup a více než na Slovácku i dávka štígra....

 38. Re: Slavia - Plzeň 1:0

  Thane (přítel SN)     před 4 lety 24.08.2014 12:58 |  
  0 0

  Jak jsem včera slíbil podíval jsem se na zápas znovu. Teď se chci věnovat pouze rozhodčímu a chtěl bych být spravedlivý..
  Abych se přiznal, vůbec nevím jak mám jeho výkon zhodnotit. Mnoho věci které se mi v zápase nelíbily byly skutečně tak jak piskal. Problém je že spousta zákroků v televizi není vidět a neopakuji se takové ty drobné fauly/nefauly..když to vezmu tak Limbersky měl včera dostat kartu za podkopnuti vukadinovice ale za stejný zákrok nedostalnedostal kartu ani žral takže byl v tomhle konzistentni i když chybne. Myslím že ji mohl dostat i za nakopnutí kolenem do zad ale podle mě byly tyhle fauly tak na hraně žlutý. Neodpískal chybné penaltu. To jsem si myslel už na stadiónu přestože jsem to měl přes celý hřiště. Když se to vytáhne na hranici vápna tak to bylo skoro vždycky v nem. Žlutá pro Baeze pochopitelně nesmysl..
  Přestože měl tedy rozhodčí pravdu v mnoha rozhodnutích které se mi na stadiónu nezdaly odmítám jeho výkon uznat jako dobrý a tu žlutou sviní taky neodvolam. Kolikrát totiž pustil "malej" faul aby pak měl už u vážnějšího pravdu. Že se k tomu zakroku predtim totiž nikdo vracet nebude nepochybuju. A ten zaverecnej roh po "teci" viděl asi jenom on..

 39. Re: Slavia - Plzeň 1:0

  zeleznik2     před 4 lety 24.08.2014 13:08 |  
  0 0

  Tak kluci opětovně děkuji, to je ta Slavie, kterou bychom chtěli mít, zatím je ještě brzy, ale zatím to vypadá na návrat lepších časů, ikdyž pořád zbývá ještě 25 kol. Co říci k včerejšímu zápasu, vyhrál šťastnější tým nikoliv lepší, tolik štestíčka pří nás už dlouho nestálo, Plzeň nás tlačila hlavně tedy od inkasovaného gólu, ale nedokázala proměnit svoje šance, my svoji první v druhém poločase ano, takže máme tři velmi důležité bodíky, poměr střel 5:15, z toho 4:8 na bránu, v prvním poločase vyrovnanější 4:5 a 3:4 na bránu, o držení míče 39% ku 61%.. Jak jsem psal před zápasem, zápasu s Plzní se nebojím, bodík jsem tipoval, ale tři jsou ještě lepší. Míra to postavil hodně defenzivně, že nebude hrát Balaj jsem čekal, ale že ještě nasadí Gecova, tak to opravdu ne. Jinak kraje obrany klasický výkon, Nitrianský hned v úvodu nepokryl Pilaře a Juhar tam měl velké problémy s Petrželou, ale zvládli jsme to, hodně pomohlo, že se vrátil Laty. Nitrianského musím pochválit hodně tam Karlovi v bráně pomohl. Hrubeš pro mne muž zápasu, to co chytil bylo fakt neuvěřitelné, ikdyž mu právě to štestíčko hodně pomohlo. Též Zmrhal opětovně dobrý výkon. Škoda jen neúplně zvládnuté situace rozhodčím Zelinkou, první půle ok, ale 5 žlutých ve druhém poločase?Baéz za co 4 žlutá?Plzeň teda tlačenku fakt nepotřebovala, fantastická divácká návštěva a teď vzhůru do Bolky, ta prohrála v Budějovicích, takže bude chtít doma urvat tři body, jsem zvědavý zda bude hrát duo Gecov Dobrotka jako na Slovácku, či Zmrhal s Gecovem.

  • Re: Slavia - Plzeň 1:0

   stromovous (přítel SN)     před 4 lety 24.08.2014 14:11 |  
   0 0

   "jsem zvědavý zda bude hrát duo Gecov Dobrotka jako na Slovácku, či Zmrhal s Gecovem"

   Pravděpodobně všichni tři... Záloha Vukadinovič, Dobrotka, Zmrhal, Gecov, Černý....

   • Re: Slavia - Plzeň 1:0

    naplavnik     před 4 lety 24.08.2014 14:34 |  
    0 0

    Tipoval bych Gecov-Vuky,Jaromír,Škoďák,Míňa-Bekim

 40. Re: Slavia - Plzeň 1:0

  Borris     před 4 lety 24.08.2014 13:29 |  
  0 0

  Co dodat? Všichni už jste tu všechno napsali celkem výstižně. Nemá cenu hodnotit jednotlivce, byl to prostě "great teamwork"!!! Pochvala letí úplně všem, i jindy kritizovaným Nitrákovi a Gecovovi. Všichni odvedli pořádný kus práce. Ale možná jedno jméno přecejen vyzdvihnu. Karel Hrubeš. Když jsem na něj včera koukal, tak jako bych viděl Vaňouse. Úplně jsem se najednou v duchu přenesl v čase a promítlo se mi v hlavě jak Vaniak v odvetě s Ajaxem na Strahově likviduje jednu šanci Ajaxu za druhou a Bosák nadšeně volá "Je to čaroděj, je to ježibaba.... ". Přesně to se mi vybavilo při včerejším Karlově výkonu. Jestli takhle bude pokračovat dál, tak se Berky nemusí bát že by se nedostal do brány. Protože tímhle stylem si Karla brzo někdo všimne a bude o něj zájem z venku. Má na gólmana ideální parametry, je mladý a bude se nadále zlepšovat, skvělý na čáře a ani nohama nehraje špatně. Bravo!

  Jinak četl jsem pár příspěvků nejen tady ale taky jinde, že někteří psali že je mrzí že jsme Plzeň neporazili fotbalovostí. Ale nechtěli bychom trochu moc najednou? Vždyť nás to mrzet vůbec nemusí není to v tuhle chvíli podstatné. Máme úplně nový tým a všechno chce postupně.
  Já jsem momentálně maximálně spokojený. Pro mě je nejdůležitější, že do zápasu nastupuje jedenáct chlapů, který jdou opravdu bojovat a makat za naší Slavii a na hřišti vypustí duši. Konečně máme hráče kteří si uvědomují co na sobě mají za dres a váží si toho. To loni nebylo ani omylem.
  Nemůžeme hned čekat že budeme hrát jako Real Madrid. My se teprve učíme jak zase vyhrávat. Zápasy vyhráváme obrovskou vůlí, nasazením, bojovností a obrovskou touhou po výhře. A až si tým pořádně sedne, vypilují se herní návyky a dostaví se sebevědomí, pak se opět zase vrátí ten typický slávistický kombinační fotbal. Všeho do času, všechno přijde ale postupně. Já teď vidím jako nejdůležitější jinou věc.
  Že nás opět všichni berou vážně, všichni se nás zase začínají bát... Ale především to, že pan Beránek opravdu už po pěti kolech dosáhl toho, co si předsevzal. Opět vrátil nám slávistům hrdost a dávno ztracený respekt. A zato mu opravdu z celého srdce děkuju. Neřešme co plácají ve Sportu pseudonovináři jako moravský ogar Koštuřík a nebo sparťan Konečný, kteří jsou objektivitou naprosto nepolíbený. Oni nám radost nepokazí. Užívejme si tento současný stav a nenechme si to pokazit.

  A na závěr sem hodí jeden příspěvek co včera někdo pověsil na Twitter a který mě moc pobavil

  "Jestliže se v nedávné době říkalo o Slavii, že výhra je pro ní něco jako úspěšně dokončený sex, tak v tom případě nám teď ve Vršovicích roste pořádně navržená nymfomanka" :-)

  • Re: Slavia - Plzeň 1:0

   Borris     před 4 lety 24.08.2014 13:35 |  
   0 0

   *nadržená nymfomanka samozřejmě :-D prokleté psaní na mobilu :-)

   • Re: Slavia - Plzeň 1:0

    Kara (přítel SN)     před 4 lety 24.08.2014 14:03 |  
    0 0

    Tak sex jednou za týden, to nevím :DD

    • Re: Slavia - Plzeň 1:0

     naplavnik     před 4 lety 24.08.2014 14:37 |  
     0 0

     :-D a pak,že Slávistky nemají nikdy dost...

    • Re: Slavia - Plzeň 1:0

     Borris     před 4 lety 24.08.2014 14:46 |  
     0 0

     Nesmíš to brát až tak do detailu :-D mě to naopak hodně pobavilo a podle mě dost trefný :-)

     • Re: Slavia - Plzeň 1:0

      Kara (přítel SN)     před 4 lety 24.08.2014 17:13 |  
      0 0

      Však to bylo myšleno spíš jako vtip, ta moje poznámka ;)

  • Re: Slavia - Plzeň 1:0

   Pepino44     před 4 lety 24.08.2014 16:54 |  
   0 0

   Nazdar všichni. Také jsem se pozastavil nad steskem některých našich fandů, (u cizích to chápu) že jsme Plzeň neporazili fotbalovostí. Nevím proč si takto stýskají,vždyť takovou Plzeň nemůžeme porazit fotbalovostí,protože na to zatím nemáme. Musíme si přiznat,že hráči Plzně fotbalovější jsou. Kdyby naši hráči byli fotbalovější,tak by už asi byli v Plzni. Uvědomte si Ti,kteří si takto stýskají,že jakmile se v naší lize objeví nějaký dobrý hráč,koupí jej Plzeň nebo Sparta. Na takové hráče prostě nemáme peníze. Proto takové mančafty nemůžeme přehrávat fotbalovostí ale bojovností a srdíčkem.

   • Re: Slavia - Plzeň 1:0

    Borris     před 4 lety 24.08.2014 17:27 |  
    0 0

    Přesně tak. Ale dal bych k tomu slůvko "zatím". Zase přijde doba kdy se na úroveň rumunů a Plzně dotáhneme a postavíme se jim jako rovnocenný a třeba i lepší tým. Ale chvilku to potrvá a bude to chtít čas.

    • Re: Slavia - Plzeň 1:0

     Pepino44     před 4 lety 24.08.2014 17:48 |  
     0 0

     Tak myslíš asi stejně jako já,ale nepozorně čteš já tam to slovíčko "zatím" mám.
     Nic ve zlém,jenom takové popíchnutí,abych nevypadal jako pesimista.

 41. Re: Slavia - Plzeň 1:0

  PetCC     před 4 lety 24.08.2014 13:41 |  
  0 0

  No já bych to viděl tak, že máme 10 bodů náskok na 15. místo, tak můžeme být vcelku v klidu :-)

  • Re: Slavia - Plzeň 1:0

   quelhar (admin)     před 4 lety 24.08.2014 13:46 |  
   0 0

   Jj :o) Nebylo by zlé, kdybychom byli po podzimu prakticky jistě zachráněni. Kde se pohybuje hranice záchrany snad není třeba dodávat :o)

 42. Re: Slavia - Plzeň 1:0

  kokac     před 4 lety 24.08.2014 14:16 |  
  0 0

  Níže uvedený email jsem odeslal vedení Slavie. Zde ho vkládám, protože bych byl rád, kdyby se to začalo nějak více řešit.

  Dobrý den,

  mám stížnost ohledně prodeje lístků před zápasem. Každý zápas se tvoří neúměrně velké fronty vzhledem ke kapacitě stadionu a návštěvnosti. Když přijde 7000 lidí, což je třetina kapacity, stejně se vytvoří fronty na cca 30 minut. Zaráží mě, že klub není schopen tuto situaci nijak efektivně řešit. Přichází tím o fanoušky a peníze zároveň.

  Jedinou aktivitu, kterou jsem zaregistroval, bylo zdražení lístků v den zápasu a výzvy, aby si fanoušci koupili lístky včas. Zdražení o 30-50 korun dle mého názoru nepřiměje většinu lidí k nákupu předem. To je mých očích pouze alibismus a né aktivní řešení problému. Sám ze své zkušenosti vím, že se rozhoduji většinou v den zápasu podle volného času. Výzvy k nákupu předem jsou jistě dobrým doplňkovým řešením, nicméně není to vyřešení problému.

  Přitom se nabízí spousta dalších způsobů, jak situaci zlepšit. Za naprosté minimum považuji mít předtištěné lístky a neptat se, které konkrétní místo si zákazník přeje. Většině jde pouze o sektor.

  Dalším řešením by bylo zvýšit počet prodejních okének. To lze například zakoupením několika buněk (stálých nebo mobilních), ve kterých by byla další okénka k prodeji. Pokud je zde nějaký problém se záborem pozemku a majitelem stadionu, lze to udělat i jiným způsobem. Například prodej od jednoznačně označených oficiálních prodejců, kteří se budou pohybovat v okolí stadionu.

  Na závěr bych se rád pozastavil nad operativním otevřením jižní tribuny, i když chápu, že je težké odhadnout počet diváků předem.

  Doufám, že můj podnět přispěje k vyřešení této situace a že se k problému postavíte čelem a budete hledat řešení místo důvodů proč to nelze. Bude to prospěšné pro všechny.

  S pozdravem,

  XY

  • Re: Slavia - Plzeň 1:0

   carfi-sks (přítel SN)     před 4 lety 24.08.2014 14:26 |  
   0 0

   Já se teda rozhoduju dopředu, že pojedu na fotbal a když lidi vyzvou , aby raději kupovali lístky buď v předprodeji , nebo přes ticketportal(taky jsem kupoval, nejsem z Prahy) , tak je to pro mě i pohodlmější , než si v den zápasu vystát frontu a přijet i klidně o dvě hodiny dřív, abych byl uvnitř stadionu včas. A pokud se rozhodujete v den zápasu, tak prostě chodťe, jezděte dřív ne ? Předtištěný lístky budou mít těžko, když jde všechno přes počítač, čtečky u vstupu a to rovnou zřejmě počítá návštěvnost. Na Strahově byli lístky předtištěný, ale trhali Vám u vstupu ústřižek .

   • Re: Slavia - Plzeň 1:0

    kokac     před 4 lety 24.08.2014 16:59 |  
    0 0

    Že já jsem to tam psal, že se rozhoduju na poslední chvíli. To by bylo, aby se toho někdo nechytil. O to přece nejde. Podle toho jaké jsou fronty, tak se na poslední chvíli rozhoduje dost lidí a Slavia by se měla snažit jim vyhovět.

  • Re: Slavia - Plzeň 1:0

   Khadgar     před 4 lety 24.08.2014 14:29 |  
   0 0

   Když někdo přijde 20 minut před zápasem bez lístku, tak se nemůže divit, že se nedostane včas na stadión...
   Lístek si je možné vytisknout doma a nestát tak ve frontě, ještě lepší je pak koupit si permanentku ;)

  • Re: Slavia - Plzeň 1:0

   naplavnik     před 4 lety 24.08.2014 14:41 |  
   0 0

   Nic proti dobře míněné výzvě,ale ze by se to nedalo řešit jinak (permice,předprodej,včasnejsi příchod).

   • Re: Slavia - Plzeň 1:0

    kokac     před 4 lety 24.08.2014 17:03 |  
    0 0

    Neříkám, že ne. Ale tady jde o to, aby byl zákazník spokojen. A když si chce zákazník koupit lístek u pokladny před zápasem tak se prostě snažim vyjít vstříc. Proč? Protože z toho mám peníze.

  • Re: Slavia - Plzeň 1:0

   bububu (přítel SN)     před 4 lety 24.08.2014 14:58 |  
   0 0

   Souhlasím a narozdíl do diskutujících nademnou považuji systém prodeje lístků v Edenu za neomluvitelný diletantismus. Mně jako fanouška nezajímají výmluvy, já se chci za své peníze (mimochodem nejvyšší vstupné v lize) dostat na stadion včas a to, že jinde to jde, a na Slavii ne, považuji za vyložený kreténismus odpovědných lidí. Je to hnus, demence a totální ostuda!

  • Re: Slavia - Plzeň 1:0

   lassiter     před 4 lety 24.08.2014 15:23 |  
   0 0

   Taktéž souhlasím, je poměrně frustrující stát patnáct minut ve frontě na turniket, když jsou otevřeny troje dveře, z nichž jedny jsou jedny pro děti... Stačí aby tam dva lidi šli najednou s baťohem celá fronta stojí dvě minuty.
   Jsou si na Slavii jistí, že každý z těch lidí, co stojí půlhodinovou frontu na lístek, ví, že ho lze zakoupit doma a dokonce ho tam i vytisknout? Podle mě prostě nestačí upozornit v článku na webových stránkách, ne každý tam pravidelně chodí... Co takhle třeba nějaký velký nápis nad pokladnami (během té půlhodiny by si toho myslím všichni všimli), vytištěný kus papíru ke vstupence, atd. Opatření v řádu stokorun či jednotek tisíc. Argument, že se má fanoušek sám starat a zajímat, že nejlepší je permice, atd. je jistě pravda, ovšem v marketingu rozhodně nefunguje.

   • Re: Slavia - Plzeň 1:0

    podol (přítel SN)     před 4 lety 24.08.2014 16:20 |  
    0 0

    Přes svou permanentku též myslím, že prodej lístků před zápasem
    funguje špatně. Cíl Slavie přeci musí být, aby přišlo co nejvíce
    návštěvníků a proto musí udělat vše. Několikráte jsem kupoval lístky předem svým mimopražským přátelům a způsob tištění a prodeje není zrovna rychlý. A to i mimo hrací den a bez fronty. Změnit systém
    tištění lístku asi nepůjde, vyžádalo by si to náklady, ale řada opatření by je mohla hodně urychlit. Nevím již, zda to bylo před utkáním EP či ještě na Strahově - venku byly stánky kde se prodávaly předtištěné
    vstupenky s označením sektoru, jistě by to šlo vyřešit otevřením
    dalších pokladen, při očekávání větší návštěvy připravit lístky dle
    sektorů a podobně. Jistě že řešení by bylo více. Argument, že fanoušek se musí starat sám neobstojí.
    Podol

    • Re: Slavia - Plzeň 1:0

     steev (přítel SN)     před 4 lety 24.08.2014 16:44 |  
     0 0

     Je zvláštní že se podobné problémy nevyskytovaly na jaře.Mimochodem katastrofální situace je i na záchodech,vypozoroval jsem většina lidí chodí pouze na malou a vytvářejí se tam neuměrné fronty a proto bych navrhoval nainstalovat pisoary přímo na chodbu nebo zakázal prodej veškerých nápojů.

     • Re: Slavia - Plzeň 1:0

      lassiter     před 4 lety 24.08.2014 17:21 |  
      0 0

      Samozřejmě, že na to jde nahlížet i tímto způsobem. Fanoušku starej se, informace si najdi, na stadion přijď o hodinu dřív a hlavně si furt nestěžuj. Na jaře chodilo tři a půl tisíce lidí, takže na tom není nic tak zvláštního.

     • Re: Slavia - Plzeň 1:0

      bububu (přítel SN)     před 4 lety 24.08.2014 17:29 |  
      0 0

      Podobné problémy se na jaře samozřejmě vyskytovaly...úplně nejabsurdnější byla půlhodinová fronta na jarní zápas Slavia-Plzeň na lístek ZADARMO (pro ženy)!!! Asi security u vstupů nedokážou rozlišit ženskou od chlapa...to když jsem viděl, tak jsem si říkal, že tohle by bylo moc i na Járu Cimrmana kříženým se Švejkem. Nechci slevu zadarmo!

      • Re: Slavia - Plzeň 1:0

       steev (přítel SN)     před 4 lety 24.08.2014 19:07 |  
       0 0

       Když už jsme se zvedli herně a neni na koho nadávat, tak budem mrmlat že se špatně prodávaj lístky.Jinak já vim proč se to nedělo na jaře.Protože většina mrmlalů seděla doma na zadku.

       • Re: Slavia - Plzeň 1:0

        Kara (přítel SN)     před 4 lety 24.08.2014 19:26 |  
        0 0

        Tak zase mně to ale přijde jako docela logické mrmlání - ví se, že Slavia jde nahoru, že tam chodí hodně, čím dál více, lidí a stejně se nepřijmou nějaká systémová opatření. My jsme třeba lístky měli (resp. přítel permici, já lístek), ale stejně jsme kvůli nedostatečně otevřeným turniketům stáli ve frontě na stadion asi 20 minut. Stejně tak jsem vloni byla na utkání, kam měly holky vstup zadarmo a nebýt přirozené drzosti, díky které jsme se s ještě jednou slečnou prodraly na stadion i bez vyzvednutého lístku, přišla bych o většinu první půle. Ne, tohle není hodno klubu, který se v českých poměrech prezentuje jako velkoklub.

        • Re: Slavia - Plzeň 1:0

         Eluin (přítel SN)     před 4 lety 24.08.2014 19:40 |  
         0 0

         Souhlasím, přitom by to nebyl zase takový problém odstranit (nebo minimálně výrazně eliminovat).

        • Re: Slavia - Plzeň 1:0

         Thorklaer (přítel SN)     před 4 lety 24.08.2014 19:50 |  
         0 0

         souhlas, tyhle věci jsou na zoufalé úrovni. Přijde mi, jako kdyby to ve Slavii nikdo neřešil, či to nikoho nezajímalo.

         Btw, včera fronty u vstupů fakt ohromné. Dost otravná záležitost.

        • Re: Slavia - Plzeň 1:0

         steev (přítel SN)     před 4 lety 24.08.2014 19:51 |  
         0 0

         Tak jasně mě se taky nelíbila fronta u turniketů,ale nebylo to nic tak hrozného.Přišel jsem zhruba 15 minut před začátkem a výkop jsem stihnul uplně v pohodě a to jsem si ještě koupil pivo. Hodku a půl před zápasem jsem si byl koupit lístek na Hajduk a u pokladen pusto a prázdno.Přijde mi že si spousta lidí nekoupila permici protože očekávala stejnou katastrofu jako loni a ted když si jdou pro lístek půl hodiny před zápasem tak se divěj co že tam ty lidi dělaj. Lístky se daj koupit přes ticketportal a pokladny jsou otevřený tušim od 12 hodin.Dovedu pochopit že to někdo třeba stíhá tak tak ale těch lidí bude minimum navíc v sobotu od 20:15.Prostě nevidim důvod k tomu si stěžovat.

         • Re: Slavia - Plzeň 1:0

          Kara (přítel SN)     před 4 lety 24.08.2014 20:56 |  
          0 0

          Pokud bych měla pocit, že se jedná o problém, který je řešitelný obtížně, tak bych nic neříkala. Ale tohle je řešitelný velice snadno, jen se musí chtít.

          • Re: Slavia - Plzeň 1:0

           steev (přítel SN)     před 4 lety 24.08.2014 21:59 |  
           0 0

           Jenze ja ten problem proste nevidim. Problem autora je zrejme ten ze prisel tesne pred utkanim vystal si frontu nad kterou se podivoval a pak si jeste stezuje.Plus to prekopiruje sem jak jim to hezky nepsal diletantum.

           • Re: Slavia - Plzeň 1:0

            kokac     před 4 lety 24.08.2014 22:18 |  
            0 0

            Frontu jsem si vystál, na zápas jsem se dostal včas a tu frontu jsem taky očekával. Očekával jsem jí hlavně proto, že je to tak víceméně vždy. Napsal jsem jim to s čím nejsem spokojenej. Přijde mi to jako oprávněná věcná a konstruktivní kritika. Nepřipadam si jako notorickej stěžovatel, který si vždy něco najde.

            • Re: Slavia - Plzeň 1:0

             steev (přítel SN)     před 4 lety 24.08.2014 22:31 |  
             0 0

             Vzdy? Ja mam permici takze to fakt nevim jestli jsou tam fronty na kazdej zapas ale vzhledem k tomu ze vetsina lidi co na jare chodila mela permici,tak mi to pripada jako trochu pritazeny za vlasy.jestli soudis podle trech domacich zapasu tak mi to pripada usmevny.Ale samozrejme si stezuj na co chces.A jestli chodis pravidelne,porid si taky permici,vyjde ti to levnejc a navic si usetris frontu u pokladen,jestli si nemuzes koupit listek driv.

             • Re: Slavia - Plzeň 1:0

              stromovous (přítel SN)     před 4 lety 24.08.2014 22:40 |  
              0 0

              Já jsem pernamentkář steev a kdo je víc... A kdo nemá permici, tak ať si na nic nestěžuje, protože to stejně není správnej fanoušek. Omg.

              • Re: Slavia - Plzeň 1:0

               steev (přítel SN)     před 4 lety 25.08.2014 10:20 |  
               0 0

               Stromovous:Ty to vubec nechapes vid?! Co to tady placas? Precti si pozorne co jsem psal a pak to mozna pochopis ze stezovat si na frontu je uplne absurdni.

               • Re: Slavia - Plzeň 1:0

                stromovous (přítel SN)     před 4 lety 25.08.2014 11:29 |  
                0 0

                Chápu. A ne, není to absurdní.

                Já osobně nemám problém si lístek vytisknout přes ticketportal nebo přijít dřív. Na Plzeň jsem si lístek vytisknul v pátek doma a to i když jsem věděl, že u/v Edenu budu už o hodinu dřív. A proč, protože tam prostě je pokaždý jen pár pomalejch okýnek. A to ani nemusí přijít 11tisíc diváků. Stačí těch tisícovek tak sedm.

                To, že je před zápasem otevřeno pár okýnek a pak i pár turniketů je šlendriján. To, aby to šlapalo, je starost klubu a né fanouška. Nikdy nebude tolik pernamentkářů jako kapacita stadionu a jestli Slavia chce, aby chodilo hodně diváků (což snad chce, a co snad chceš třeba i ty), tak by jim neměla zbytečně otravovat život lehce řešitelnýma maličkostma. A fanoušek, kterej dorazí bez lístků v 19.45 není o nic horší fanoušek a buď o něj Slavia má zájem nebo nemá. Buď mu může situaci ulehčit nebo ztížit. Nic víc, nic míň.

                Je to o přístupu, chce Slavia komfort pro plnej stadion lidí a nebo ne? Váží si Slavia i fanouška, kterej nemá permici, fanouška, kterej se třeba rozhodne na poslední chvíli apod.? Fronty při velký návštěvě budou vždycky, to samozřejmě každej chápe. Ale jsou maličkosti, který by tomu mohli trošku pomoct, tak proč je neudělat?

                • Re: Slavia - Plzeň 1:0

                 steev (přítel SN)     před 4 lety 25.08.2014 17:00 |  
                 0 0

                 Víš jak to bylo ve strarym Edenu nebo na Strahově? Budte všichni rádi že ted máme to co máme a věčně si nestěžujte na každou pí.....u. Způsobů jak si pořídit lístek bez fronty je podle mě dost a jestli to někdo neni schopnej realizovat tak mi ho líto fakt neni.Dále už touto nesmyslnou debatou nehodlám ztrácet čas,tak at se vám podaří tuhle tíživou situaci vyřešit a zdar.

                 • Re: Slavia - Plzeň 1:0

                  stromovous (přítel SN)     před 4 lety 25.08.2014 19:43 |  
                  0 0

                  Na starej Eden jsem moc mladej, Strahov už pamatuju. Jsem rád, co máme.

                  A jak ten ten, co napsal stížnost, tak já, jsme si to zařídili. Já tiskem doma, on včasným příchodem. Ale líto nelíto, není důvod, aby něco, co jinde funguje dobře nemohlo fungovat i u nás dobře.

          • Re: Slavia - Plzeň 1:0

           Steve2924 (přítel SN)     před 4 lety 24.08.2014 23:04 |  
           0 0

           Můžu vědět to jednoduché řešení? Jednodušší než to, že zajistím online distribuci aby si fanoušek mohl koupit lístek z gauče a rovnou si ho vytisknout?

           Prostě když někam na poslední chvíli přijdou tisíce lidí tak prostě fronty budou, a mrmlat tady můžete jak chcete.

           Fakt je ten, že pokladny jsou otevřené dost dopředu, lístek se dá na místě koupit několik dní před zápasem. Dá se koupit na netu a vytisknout v práci nebo doma. Jestli někdo den předem neví, že pujde na fotbal (asi čeká jestli náhodou nebude pršet nebo nevim na co čeká) tak pak by ale měl přijít včas a musí prostě počítat, že bude stát velkou frontu.

           Je to stejný jako když pujdu první pátek po vejplatě do krámu, nebo když pojedu před víkendem směr z Prahy, prostě jsou fronty, které jsou tak pravidelné, že se na ně nepřipraví jen hlupák to se na mě nezlobte.

           • Re: Slavia - Plzeň 1:0

            kokac     před 4 lety 24.08.2014 23:22 |  
            0 0

            A museli by ty fronty být? Nejde udělat něco, aby nebyli? Jde situace zlepšit? Pokud ano tak by se o to měla Slavia snažit. Na otevření více prodávácích oken nevidím nic nepřekonatelného, to se zase nezlobte na mě :)

            • Re: Slavia - Plzeň 1:0

             kokac     před 4 lety 24.08.2014 23:24 |  
             0 0

             A já jsem se na tu frontu samozřejmě připravil, věděl jsem o ní a na zápas se dostal včas. Jen mě to prostě obtěžuje.

  • Re: Slavia - Plzeň 1:0

   Thorklaer (přítel SN)     před 4 lety 24.08.2014 19:46 |  
   0 0

   ony prostory pro prodej lístků jsou i sektoru hostů, ale jsou nedostavěné.

   Souhlasím, že klub v tomhle má problém, obecně práce s fans a marketing jsou na šílené úrovni.

   Jinak se nechci nikoho dotknout, ale já bych doporučoval buď permici, nebo sjet pár dní před zápasem do Edenu, nebo Ticketportal. Osobně bych nikdy nekupoval lupen bezprostředně před utkáním, to je sebevražda.

  • Re: Slavia - Plzeň 1:0

   PetCC     před 4 lety 24.08.2014 22:30 |  
   0 0

   Já, když jsem ještě neměl permanetku, a to bylo ve starém Edenu, jsem chodil tak 45 minut předem, když jsem neměl lístek.
   Jo a k průchodnosti turniketů, přijel jsem v osm a u předního vchodu jsem stál asi v 5metrové frontě 3 minuty. Proč většina jde vchodem u východní tribuny, to nechápu.
   Na druhou stranu, díky změně vprostoru hostů a uzavření průchodnosti stadionu dokola, je právě prostor chodby východní tribuny poddimnezován a klidně bych viděl možnost postavit ve volném místě další chodbu a možná i ty záchody :-)
   Nemyslím, že by to bylo nějak moc finančně náročný.

 43. Re: Slavia - Plzeň 1:0

  Eluin (přítel SN)     před 4 lety 24.08.2014 19:36 |  
  0 0

  Včerejšímu fotbalu jsem obětoval večer své dovolené a byl jsem spokojen. Z naší strany to byl hodně defenzivní fotbal, Plzeň klidně mohla vyhrát o tři branky, ale nestalo se (díkybohu!). Taková výhra podle mého názoru tým může hodně psychicky posílit. Zjistí, že se stoprocentním nasazením a zodpovědností se dá v naší lize porazit každý.
  Z hráčů bych vyzdvihl zejména Nitrianského (ano, zatracoval jsem jej ale včera byl hodně dobrý), důrazného Latku, Zmrhala a zejména vynikajícího brankáře Hrubeše, který ve mně znovu vzbudil od nějaké 70. minuty, dojem ne nepodobný tomu, kdy proti Ajaxu svoji bránu "zaklel" Vaniak (iracionální, vím).
  Suma sumarum, měli jsme velkou kliku, ale nesmíme zapomínat, že pro to, aby měl někdo štěstí, je potřeba také trpělivě a zodpovědně pracovat a nebát se. To jsou atributy možná hodnotnější, než počet střel za zápas a naběhané kilometry.

 44. Re: Slavia - Plzeň 1:0

  Pitorak     před 4 lety 24.08.2014 19:51 |  
  0 0

  Zdravim vsechny slavisty. Chtel bych podekovat klukum za vybojovane a vitezstvi. Zaroven bych se chtel podelit o svoje poznatky. Myslim si, ze tady hodne lidi neumi ocenit praci pro tym. Pro me byl muz zapasu Milan Cerny (Hrubes fantasticky :-) ) . Duvody jsou jasne. To co on odvede na tom hristi je uzasne. Tolik zabranenych centru a vybojovanych balonu a k tomu porad zajistuje Juhara. Rekl bych, ze to ma i od Miry prikazane. Nebudu se bavit jenom o bojovnosti ale on je i nejdulezitejsich momentech zapasu. Za prve jasne vybojovany roh pri jedine brance. Za druhe on tecoval strelu ktera sla do tyce a jak rikal Hrubes, ze kdyby to nebylo tecovane tak je to gol. Za treti nekolikrat se dostal mezi Juhara a Bilka a zakrizoval Petrzelu uz ve strelecke pozici. Proste parada. Kdyz se vratim k Teplicim a kritizovani Milana tak to proste nechapu. Jeho hrac ktereho mel branit byl pravy bek Matula a ten snad nacentroval jenom jednou za zapas. To, ze mu zbyhali stredovy hraci za zada a meli tam chodit stredovy zaloznici neni jeho chyba. O tom, ze Juhar neni obrance vime, takze to s nim nema lehke. Ano Milan ma velke rezervy do utoku. Ale to mu zatim prominu. Milan je muj oblibenec. To je asi videt :-) ale myslim si, ze mam v necem pravdu. Jestli se to nekomu nezda tak muze napsat svuj nazor. Vzhuru Slavie :-)

  • Re: Slavia - Plzeň 1:0

   tantalos     před 4 lety 24.08.2014 19:59 |  
   0 0

   Pravdu ale máš...

  • Re: Slavia - Plzeň 1:0

   Heretic (přítel SN)     před 4 lety 24.08.2014 21:23 |  
   0 0

   A to jsi ještě nevzpomenul, že na něj bylo několik důležitých faulů, kdy si tým mohl na chvilku oddychnout či zahrávat standardní situaci. Nicméně dopředu to stále není ono, proti papírově slabším budeme potřebovat vyšší přínos v tomto směru.

  • Re: Slavia - Plzeň 1:0

   ortevor     před 4 lety 24.08.2014 21:33 |  
   0 0

   ja souhlasim, podle mne je Mina nedocenenej (soude alespon podle mistnich komentaru, kde ho spousta lidi hodnoti za to, ze neni uplne potentni smerem dopredu, a nedari se mu zatim moc ohrozovat branku soupere)..ale ta jeho poctivost, prace pro tym, obetavost, plneni taktickych ukolu, blokovani centru, vraceni se...to je fantazie to sledovat, tohle jsem ve Slavii u nikoho dlooouho nevidel...
   ukazuje se, ze to bude skoro stejne dulezita posila, jako Latka...

  • Re: Slavia - Plzeň 1:0

   PetCC     před 4 lety 24.08.2014 22:16 |  
   0 0

   Podívejte se na synotliga.cz, tam jsou podrobné statistiky. A v soubojích je v lize jasně první Škoda a třetí Milan Černý. Podle mě byl ve všech zápasech zásadní jeho vliv na přerušování útoků soupeře. Navíc dokáže vyvést míč z těžkých situací. Jenom v druhých poločasech už nemá tolik sil.

 45. Re: Slavia - Plzeň 1:0

  edenian     před 4 lety 24.08.2014 21:53 |  
  0 0

  Zdravim vsechny spartany. Trhnete si nohou. / treba Vachovou /

  • Re: Slavia - Plzeň 1:0

   Dobi     před 4 lety 25.08.2014 11:27 |  
   0 0

   Už jsem tady někde kritizoval tu jeho frizúru... Bože, ten je b...., až to bučí, jak říkávala moje teta... Hold pravý poturčenec!

 46. Re: Slavia - Plzeň 1:0

  Petr9608     před 4 lety 24.08.2014 22:09 |  
  0 0

  Luboši, jsi frajer!

  Po 5. kolech první s dvoubodovým náskokem!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

  • Re: Slavia - Plzeň 1:0

   stromovous (přítel SN)     před 4 lety 24.08.2014 22:26 |  
   0 0

   Luboš příští tejden střihne i Plzeň a budeme mít za zády Duklu :)

SN na Facebooku

Oficiální Facebook žen