Hráči Slavie

Slávisté na hostování a testech 12. - 25. 1.

Je zde další přehled toho, jak se daří mladým hráčům Slavie, kteří jsou aktuálně na hostování a testech.

Týden 11. 1. - 18. 1.

Martin Hurka (Bohemians 1905 - Kolín 8:2) - Odehrál za Kolín druhý poločas a přihrál na jednu branku svého týmu.

Miroslav Verner (Vlašim - Dukla 3:0) - Ve středu zálohy odehrál první půlku, jeho výkon však příliš oslnivý nebyl.

Marek Čepelák (Vlašim - Dukla 3:0) - Na pravém kraji obrany odehrál druhý poločas.

Jan Peterka (Č.Budějovice - Viktoria Žižkov 2:0) - Odehrál první půlku na levém kraji záložní řady a svým výkonem mile překvapil.

Tomáš Souček (Č.Budějovice - Viktoria Žižkov 2:0) - Na postu stopera odehrál první poločas a stejně jako Peterka byl jeho výkon překvapením, samozřejmě kladným.

František Mysliveček (Č.Budějovice - Viktoria Žižkov 2:0) - Nastoupil do hry na druhý poločas ve středu zálohy.

Martin Hurka (Slovan Liberec - Kolín 4:1) - Hurka odehrál druhý poločas.

Luboš Tusjak (Táborsko - Bohemians 1905 2:2) - Odehrál na levém kraji obrany celý zápas, nahrál na první branku svého týmu, ovšem svým zaváháním zapříčinil i branku soupeře.

Jan Peterka (Žižkov - Vlašim 2:1) - Nastoupil opět na levém kraji zálohy. Jeho výkon byl ještě o něco lepší než proti Dynamu, dostal se do několika vyložených šancí, bohužel měl však smůlu v zakončení. Jeho výkon je však velkým příslibem. Na konci utkání obdržel však hodně spornou druhou žlutou kartu.

Tomáš Souček (Žižkov - Vlašim 2:1) - Také svůj výkon oproti zápasu s Budějovicemi ještě zlepšil, hrál s přehledem a dobře rozehrával, jeho slabinou je však téměř nulová komunikace během zápasu (alespoň tak to vypadalo z tribuny).

František Mysliveček (Žižkov - Vlašim 2:1) - Ve středu zálohy opět odehrál druhý poločas, měl několik zajímavých momentů.

Daniel Veselý (Žižkov - Vlašim 2:1) - Na levém kraji zálohy odehrál za Vlašim první poločas a jeho výkon byl velice slušný.

Jiří Vondráček (Žižkov - Vlašim 2:1) - Nastoupil na hrotu Vlašimi, s míčem se však moc nepotkával a byl na hřišti téměř neviditelný.

Marek Čepelák (Žižkov - Vlašim 2:1) - Na pravém kraji obrany odehrál druhý poločas.

Marek Čepelák (České Budějovice - Vlašim 4:1) - Na pravém kraji obrany opět odehrál druhý poločas.

Daniel Veselý (České Budějovice - Vlašim 4:1) - Nastoupil do druhého poločasu a vstřelil jedinou branku Vlašimi.

Viktor Šimeček (Admira - Lovosice 4:1) - Nastoupil na druhý poločas.

František Liška (Admira - Lovosice 4:1) - Také odehrál druhých 45 minut.

Týden 19. 1. - 25. 1.

Martin Hurka (Kolín - Táborsko 1:5) - Odehrál v útoku celé utkání a vstřelil jedinou branku Kolína.

Luboš Tusjak (Kolín - Táborsko 1:5) - Na levém kraji obrany odehrál celé utkání.

Admira Praha - FK Teplice 0:6
František Liška, Nikolas Salašovič a Viktor Šimeček - Všichni tři nastoupili proti ligovému týmu v základní sestavě. Kdo odehrál kolik minut, se mi nepodařilo dohledat. Byť výsledek mluví jasně, utkání proti ligovému týmu je cenná zkušenost.

František Mysliveček (Viktoria Žižkov - Dukla Praha 2:2) - Odehrál 84 minut a dvěma asistencemi výrazně přispěl k remíze.

Tomáš Souček (Viktoria Žižkov - Dukla Praha 2:2) - Mladý stoper odehrál 75 minut.

Marek Čepelák (Vlašim - Benešov 3:2) - Odehrál 17 minut.

Daniel Veselý (Vlašim - Kolín 4:0) - Odehrál 67 minut na postu levého záložníka a vstřelil první gól svého týmu.

Martin Hurka (Vlašim - Kolín 4:0) - Tentokrát nastoupil na postu levého záložníka. Opět odehrál celé utkání.

Jan Neuberg (Jablonec - Bohemians Praha 7:0) - Na stoperu odehrál celé utkání, naprostému debaklu však nezabránil.

Jan Peterka (Viktoria Žižkov - Most 3:1) - Odehrál na levém kraji zálohy 78 minut.

Tomáš Souček (Viktoria Žižkov - Most 3:1) - I tentokrát nastoupil v základní sestavě a odehrál 86 minut.

František Mysliveček (Viktoria Žižkov - Most 3:1)- Odehrál celé utkání a vstřelil rozdílový gól svého týmu.

Luboš Tusjak (Dukla Praha - Táborsko 2:1) - Na levém kraji obrany odehrál první poločas.