Fanoušci Slavie

CELÝ BAR ODPOVÍDÁ: JOHNY… MADDEN!

Už jen hodiny zbývají do startu 4. Slávistického večera, který dnes vzdá hold nepřekonatelné jedničce mezi zdejšími trenéry - Johnu Williamu Maddenovi. Jeho 150. výročí narození připadá totiž právě na letošek. Pětadvacet let úspěšně cepoval sešívané k fotbalové dokonalosti. Slavistická jedenáctka v oněch dobách neměla konkurenta doma, zářila i v Evropě. 

Záblesk oné dávné záře určitě zasvítí na pateční Dědek Madden party třeba v červenobílých koktejlech na otáčivém baru hotelu Fusion v centru Prahy. Vystoupení alternativních bigbíťáků BlueRoom pročísne nejen nějaký ten flák z rockové pokladnice, ale i nadupaný slávistický chorál. Nebyli by to ale slávisté, nositelé odkazu spolku původně literárního a řečnického, aby se alespoň na chvilku neponořili do akademických a uměleckých vod. Ponor nebude dlouhý, ale o to vydatnější. Dokonce za asistence zástupců stanice BBC a herecké legendy Jana Skopečka.

Někdo si odnese z večera vedle vzpomínek a dobrého pocitu, že přispěl na renovaci Maddenova hrobu, i zajímavý maddenovský suvenýr - vydraženou historickou fotografii, případně pivní speciál. Všichni se pak budou moci s Maddenem vyfotit. Třeba v triku "jen pro ten dnešní den". Nevěříte? Přijďte se přesvědčit, poslední vstupenkyv ceně 150 korun k dostání v Edenu na sekretariátu Odboru přátel nebo ve fanshopu. Madden party začíná v 19 hodin v hotelu Fusion v Panské ulici.

Pokud se nemůžete zúčastnit večírku a rádi byste přesto na renovaci hrobu přispěli, můžete tak učinit ve fanshopu, kde je zapečetěná kasička a finační prostředky od nás, slávistů, v ní parádně přibývají!

Komentáře (1)

Přidávat komentáře mohou pouze přihlášení a registrovaní uživatelé. Přihlašte se zde

  1. Re: CELÝ BAR ODPOVÍDÁ: JOHNY… MADDEN!

    edenian     před 6 lety 27.03.2015 22:14 |  
    0 0

    Celý Eden skučí, Johny kde jsi :-)

SN na Facebooku

Oficiální Facebook žen