O Slavii

Luboš Kozel do Slavie nepřijde

Trenér Luboš Kozel dnes odpoledne definitivně odmítl nabídku Slavie.

Pro web aktualne.cz řekl člen představenstva Slavie Tomáš Syrovátka: "Průběžně jednáme s více kandidáty. Pokud se ptáte konkrétně na Luboše Kozla, tak s ním byla již jednání ukončena. Slavia se s ním nedohodla na spolupráci."

Mnohé zdroje se shodují, že kritickým bodem pro trenéra Kozla bylo zveřejnění jeho údajného budoucího platu na serveru efotbal.cz. A právě vinou tohoto úniku informací se rozhodl nabídku Slavie odmítnout. Slavia ve svém prohlášení z před několika hodin napsala, že se proti tomuto úniku informací ohrazuje, naznačila, že k němu došlo ze strany některého ze zaměstnanců FAČR a že se tím cítí být výrazně poškozena. Tomu se lze těžko divit, když na základě tohoto se rozhodl největší kandidát na post trenéra A týmu Slavie tuto nabídku odmítnout.

Kdo tedy bude trénovat Slavii, to je zatím stále nejasné. Média spekulují především o třech jménech, zřejmě druhým největším kandidátem je Radoslav Látal, naposledy trenér polských Gliwic, který je nyní bez angažmá, Martin Ševela, stávající trenér slovenského Trenčína, a Zdeněk Zeman, který je nyní podobně jako Látal bez angažmá. Ten se však již několikrát v minulosti vyjádřil, že nemá zájem trénovat v české lize. Je tedy otázkou, nakolik je jeho případný příchod vůbec reálný.

Komentáře (324)

Přidávat komentáře mohou pouze přihlášení a registrovaní uživatelé. Přihlašte se zde

Komentáře v tomto článku mohou číst pouze přihlášení uživatelé