Reprezentace

U21 se kvalifikovala na EURO2017

Česká jednadvacítka vyhrála zápas s Moldávií 4:1, u výhry byli Tomáš Souček a Antonín Barák.

Antonín Barák nastoupil do základu a byl vystřídán v 75. minutě. Tomáš Souček se na hřiště podíval na posledních deset minut. Tým si po výhře zajistil postup na mistrovství Evropy v roce 2017 z prvního místa ve skupině.

Komentáře (10)

1. Re: Slavia - Žižkov 3:1

donford     před 7 lety 07.10.2016 20:16 |
    7 0

Tak jsem teď dokoukal naši 21, ČR - Moldavsko a musím říct, že vzdor tomu, že nedal gól, byl Tonda Barák na hřišti opravdu vynikající. Jedním slovem šéf. Co míčů vybojoval a přihrál, zejména jeho křížné přihrávky přes celou diagonálu hřiště, předvídání a technika, to bylo něco. Dnes to byl vskutku jeho zápas. Opravdu pokoukáníčko. A druhý nejlepší, Jakub Jankto, také z líhně Slavie.

• Re: Slavia - Žižkov 3:1

bongor     před 7 lety 07.10.2016 20:41 |
      2 0

Předběh jsi mě,Tonda opravdu výbornej.Řekl bych,že máme tvůrce hry.

Borgetti     před 7 lety 07.10.2016 20:46 |
      2 0

Souhlasím. Barák a Jankto hráli z Čechů nejlépe. Nicméně Moldavani byli opravdu slabí, ale beton měli slušný, což se ke zkušenostem Baráka hodí, protože proti Slavii už bude betonovat většina celků. Pak jsem si jen v duchu říkal, jak bych vyměnil Jankta za Gina.

belmis (přítel SN)     před 7 lety 07.10.2016 21:23 |
      1 0

Hráli oba velmi dobře. Ale když jsem viděl na onlajnu, že v 55. minutě ještě prohrává Belgie 3-0, stále jsem se neradoval :-)
      V tomto myšlení mě hodně ovlivnil památný zápas PMEZ v roce 1986 mezi Bayerem Uerdingen a Dynamo Dresden. Hrálo se o postup do semifinále. My byli jako žáci na soustředění, dívali se na TV a před zápasem jsme se rozdělili na dva fanouškovské tábory.
      Dresden vyhrál první zápas doma 2-0 a poločas na Uerdingenu vedl Dresden 3-1. Trenér domácích o poločase gratuloval trenérovi Dresdenu k postupu. Do 58. minuty stále 1-3. A pak to začalo....

Od 58. do 86. minuty nastřílel Bayer šest gólů a postoupil do semifinále PMEZ!

Travinho     před 7 lety 08.10.2016 12:33 |
        0 0

Nejde mi tu zvuk. Ten zrzek je Sammer?

belmis (přítel SN)     před 7 lety 08.10.2016 13:32 |
          1 0

Ano, hrál tehdy za Dynamo, střídal dle zápisu ve 28. minutě...

2. Re: U21 se kvalifikovala na EURO2017

lukas8 (admin)     před 7 lety 08.10.2016 12:41 |
    0 0

Krásná vizitka slávistů a celého týmu. Vždyť když budeme počítat všechny hráče z tohoto týmu, kteří prošli Slavií, dojdeme k číslu 8 (pokud tedy započítáme i hráče širšího kádru - Řeháka, Hrubého a Linharta).
    Osobně jsem moc zvědavý na následný vývoj Jankta a Simiće. Jakub teď začal poměrně hrát v Udinese, škoda jen, že odvolali trenéra, který mu začal dávat šance a těžko říct, jak to bude vypadat pod novým trenérem. Stefan v Mouscronu zatím nechyběl ani minutu a vstřelil už 2 góly. Nutno říci, že, zvláště v poslední době, má velmi dobrou formu, což vlastně potvrdilo i to, že byl v předminulém kole zvolen do top jedenáctky belgické ligy.

• Re: U21 se kvalifikovala na EURO2017

fredydj (přítel SN)     před 7 lety 08.10.2016 15:10 |