Archiv aktualit

 • Fortuna liga

  Ve 32. kole přijela do Edenu Karviná. Slavia nastoupila ve velice silné sestavě s většinou opor v základní jedenáctce, ovšem oslabenou Karvinou nedokázala přehrát. Kuchta hned na začátku zahodil pokutový kop a tím předznamenal velké trápení. Jedinou branku domácích zaznamenal v první půli Holeš. Za Karvinou, která z nebezpečných brejků měla více šancí a v pokusech na branku domácí přestřílela 5:4, vyrovnal ve druhé půli hbitý Čmelík.

 • Fortuna liga

  Sezóna 2020/21 se pomalu chýlí ke konci – Slavii čekají poslední tři ligové zápasy. Titul už mají sešívaní zajištěný, jistě ale chtějí zároveň dotáhnout do konce sezónu bez jediné porážky. Zabránit se jim v tom pokusí Karviná.

 • Ženský fotbal

  Třetí letošní derby vítěze nepřineslo a skončilo nerozhodně 1:1. Jedinou branku Slavie vstřelila v závěru utkání Martina Šurnovská. Domácí Sparta dohrávala v deseti po vyloučení Lucie Martínkové.

 • Mezi námi fanoušky

  Slavia jede na vítězné vlně, postoupila do finále poháru a v lize stále drží neporazitelnost. Po vítězném derby na Letné však v Olomouci přišla o Lukáše Provoda. V novém díle podcastu SN Mezi námi fanoušky diskutují quelhar, no-nick a Kara nejen o těchto tématech, ale také o spekulacích o posilách.

 • Fortuna liga

  Slavia v Olomouci prodloužila sérii neporazitelnosti, zvítězila 1:0, když si v boji o korunu krále střelců pomohl brankou Jan Kuchta. Těžkou ztrátu však znamená zřejmě vážné zranění Lukáše Provoda, který musel střídat už v průběhu první půle poté, co si zvrtl koleno.

SN na Facebooku

Oficiální Facebook žen