Archiv aktualit

• Ženský fotbal

Stejně jako A tým i naše juniorky remizovaly se Spartou, tentokrát zápas skončil 2:2. Bohužel jsme o výhru přišly dvě minuty před koncem, přesto proti reprezentačnímu výběru je bod velice cenný a holky si zaslouží obdiv.

• Fortuna liga

Slávisté výrazně promluvili do boje o titul, když si odvezli bod z Plzně. Sami jsou už prakticky zachráněni, domácí si zkomplikovali boj o Ligu mistrů.

Drtivým finišem slávisté doslova ukradli Plzni výhru a vezou do Prahy bod, který zařídili v posledních minutách brankami Karol Kisel a Milan Černý.

• O Slavii

V pondělí ve 21 hodin poběží na ČT4 Sport živě diskuzní pořad Kamelot na téma aktuální situace ve Slavii. Pozvanými hosty jsou Petr Doležal, Pavel Kuka a Jiří Vrba. Dotazy do pořadu lze posílat mailem nebo přes stránku pořadu na Facebooku.

• Archiv

Béčko remizovalo na Strahově s Ovčáry po přísně nařízené penaltě 1:1.

V dohrávce pětadvacátého kola se Slavia představí v Plzni. Utkání s lídrem tabulky vysílá ČT 4 Sport, hraje se od 18:30.