Aktuality z médií

Krátké aktuality z médií

prosinec 2018

červenec 2018

květen 2017

  • První letní posilou Slavie se stal zlínský stoper Jakub Jugas. Ten by měl v klubu nahradit Michaela Lüftnera, který odchází po sezóně do FC Kodaň. Informaci přinesly fotbal.idnes.cz a isport.blesk.cz, kluby ji zatím nepotvrdily.

leden 2017

červen 2016

květen 2016

duben 2016

  • Neshody mezi zástupci obou hlavních akcionářů Slavie se stupňují. Jiří Šimáně vzkázal médiím, že se s Jaroslavem Tvrdíkem nesetká, pokud nedementuje své prohlášení, že za rezignací Šimáněho stojí mimo jiné spor o trenéra Uhrina.

březen 2016

  • Dnes byla zveřejněna zpráva, že majoritní majitel Slavie, čínská společnost CEFC, plánuje navýšit podíl ve firmě J&T na 50 %. Vzhledem k tomu, že J&T je z 60 % akcionářem Sparty, nastává otázka, zda tato akvizice není v rozporu s předpisy FAČRu a UEFA o vlastnictví klubu. Na možný problém se zaměřil Luděk Mádl v článku na aktualne.cz.

prosinec 2015

listopad 2015

říjen 2015

  • Deníky Sport a Blesk informují na svých serverech o tom, že Slavia bude pomýšlet v zimní přestávce v případě posil hodně vysoko. Mezi jmény, která deníky patřící vlastníkovi konkurenční Sparty zmiňují, jsou mimo jiné i reprezentanti Josef Šural, David Pavelka a Jiří Skalák. Celý článek zde.

SN na Facebooku

Oficiální Facebook žen