květen 2012

• Slávistické juniorce se poslední týdny nedaří, proti Hořovicku neuhrála opět ani bod, když podlehla 1:2.

• Béčku pomalu končí sezóna, po dnešním utkání jej čekají poslední dva zápasy a vybrané hráče poté turnaj v Itálii. Dnes přes solidní výkon v poli podlehla rezerva Slavie Benešovu 1:2.

• Béčko včera remizovalo s Čížovou, zranění si ze zápasu odnesli Čepelák a Voráček.

• Béčko nesplnilo roli favorita a remizovalo s jedenáctým Milevskem 1:1. V základu nastoupil Štěpán Koreš, ve druhé půli se na hřiště podíval po dlouhé pauze vynucené zraněním Viktor Šimeček a gól na 1:1 vstřelil další navrátilec Martin Hurka.

• Béčko Slavie tentokrát nestačilo na Strakonice, které nastoupily s několika hráči Českých Budějovic, jejichž jsou farmou.

• Mladí slávisté se poločas proti Bohemce trápili, pak však během deseti minut pražské derby rozhodli ve svůj prospěch.

duben 2012

• Mladí slávisté na Strahově doslova zničili Votice, kromě šesti branek trefili ještě třikrát brankovou konstrukci, hosté si čestný úspěch připsali až v závěru.

• Béčko s přehledem zvítězilo na hřišti Štěchovic, na hřiště se po zlomenině nohy vrátil Petr Mareš. Aktualizováno!

• Béčko, které postrádalo klíčové hráče, dnes na Strahově hostilo předposlední Český Krumlov a připsalo si první jarní výhru.

• Béčku se na jaře nedaří, po poměrně povedené přípravě nedokázalo vyhrát ani ve čtvrtém jarním zápase, rezervě Táborska podlehlo 2:0.

březen 2012

• Slávisté v sobotním dopoledni neodehráli dobrý zápas, proti obraně Rokycan se nedokázali prosadit, sami naopak po chybě inkasovali a neberou ani bod.

• Slávisté měli na dosah tři body ze hřiště Dukly, jenže pohrdli i těmi největšími šancemi a v závěru inkasovali vyrovnávací gól.

• Béčko potvrdilo trend z přípravy, v jeho zápasech padá hodně branek. Tentokrát dotáhlo tříbrankovou ztrátu po špatném výkonu z první půle a bere proti Kolovči bod. V článku najdete i hodnocení zimní přípravy a další zajímavé informace.

• Asi žádného slávistu nenechává v klidu stav naší Slavie. Někdo se sice utěšuje, že z nejhoršího už jsme venku a odrazili jsme se ode dna, ale současné výkony našeho A mužstva jsou alarmující. Jak z toho ven? Určitě jmenováním toho "správného" muže na lavičku Slavie. Ale kdo je ten správný?