červen 2004

• Jen něco přes dva týdny odpočinku dělí hráče béčka od začátku letní přípravy. Ta bude letos poměrně kratší a bude trvat jen necelý měsíc vzhledem k tomu, že nový ročník čFL začíná již 7. srpna.

• V neděli skončil letošní ročník české fotbalové ligy, ve které se juniorka Slavie umístila na pátém místě. V článku najdete statistiky hráčů za jaro i podzim, gólovou statistiku a hodnocení sezóny.

• Slávistická rezerva po několika porážkách v řadě dokázala zvítězit v posledním zápase letošního ročníku české fotbalové ligy v Hradci Králové.

• Slávistická rezerva dnes podlehla lídrovi české fotbalové ligy, ačkoliv zejména v prvním poločase měla více ze hry a za celé utkání si vypracovala více šancí.

• Slávistické béčko dnes prohrálo na hřišti Kolína, když hráči měli opět problémy s útočnou fází a nebyli schopni vstřelit gól.

květen 2004

• Slávistická rezerva prohrála s Chomutovem, ačkoliv naši hráči měli několik jasných gólových příležitostí.

• Slávistická rezerva dnes ztratila dva body v Semilech, když naši hráči opět nedokázali vstřelit ani jeden gól.

• V předehrávaném 34. kole dnes slávistická rezerva jen remizovala v Chrudimi, když dostala gól dvě minuty před koncem z penalty.

• Slávisté uhráli jen bezgólovou remízu s rezervou Teplic, v utkání neproměnili penaltu a nastřelili břevno.

• Slávistická rezerva odehrála podle trenéra Pavla Trávníka nejlepší venkovní zápas jara, ale ani to jí k výhře nestačilo.

• Domácí zápas proti Krči se nám nevydařil, proto nakonec můžeme být spokojeni alespoň s bodem, který zajistil Chleboun svojí brankou.

duben 2004

• Po dvou výhrách na domácím hřišti se slávistům opět nedařilo a na hřišti českých Budějovic prohráli.

• V předehrávaném 33. kole přijel na hřiště naší rezervy druhý tým tabulky Náchod. Slávisté tak posedmé za sebou hráli v Praze. Utkání se z bezpečnostních důvodů odehrálo na hlavním xaverovském hřišti.

• Slávistická rezerva dokázala podruhé na jaře zvítězit. Po celé utkání byla lepším týmem, ale opět měla problémy s útočnou fází.

• Béčko po velmi špatném výkonu prohrálo brankou z poslední minuty proti Břevnovu 0:1.