červenec 2016

• Juniorka v dalším přípravném zápase podlehla A týmu Českých Budějovic 1:3, všechny branky padly ve druhé půli, jedinou trefu Slavie si připsal těsně před koncem Kocourek.

• Juniorka s dalšími navrátilci z hostování Baézem a Proškem v sestavě těsně podlehla Příbrami gólem 30 vteřin před koncem.

• Juniorka v prvním přípravném zápase porazila druholigovou Vlašim 2:1. V utkání nastoupil i testovaný španělský hráč Joan Josep Garau Crespi.

červen 2016

• Dnes odpoledne zahájí přípravu juniorka Slavie s realizačním týmem, který má zajímavou posilu. Asistentem trenéra Pavla Řeháka se stal Karel Piták.

květen 2016

• Ostudně zakončili sezonu junioři Slavie, když vysoko podlehli do té doby předposlednímu Třinci.

• Juniorka remizovala s Duklou 1:1, jedinou branku sešívaných vstřelil Oskar Fotr. Celý zápas opět odehrál na levém beku testovaný Filip Twardzik.

• Juniorka Slavie porazila Teplice vysoko 4:0. V základní sestavě nastoupil testovaný Filip Twardzik, který naposledy působil v anglickém druholigovém Boltonu.

duben 2016

• Juniorka s mnoha hráči áčka utrpěla debakl v Příbrami, kde prohrála vysoko 1:4. Jedinou branku Slavie vstřelil Oskar Fotr.

• Juniorka Slavie podruhé v řadě nastoupila s mnoha posilami z áčka. Tentokrát to stačilo na těsnou výhru nad Českými Budějovicemi 2:1, o které rozhodl v posledních minutách zápasu Fotr.

• Juniorka posílená o několik hráčů A týmu porazila v Uhříněvsi domácí Bohemians vysoko 4:0. Dvě branky vstřelil Miljan Vukadinovič, po jedné přidali debutant Stropek a Zoubek.

• Juniorka získala v domácím zápase tři body proti silnému Znojmu, dvě branky vstřelil Oskar Fotr.

březen 2016

• Juniorka ve značně improvizované sestavě prohrála v Plzni 0:2.

• Juniorka Slavie znovu na jaře ztratila body, remízu s Libercem navíc vybojovala až v samotném závěru utkání.