B-Tým

červenec 2015

• Juniorka podlehla v dalším přípravném zápase svým protivníkům z Teplic 1:3, trenér Pavel Řehák v zápase vyzkoušel ofenzivní rozestavení 3-4-3.

• Slávistická juniorka v sobotu startovala na turnaji v Nové Včelnici a porazila juniorku Českých Budějovic 5:1 a kombinovaný tým Táborska 2:1.

• Juniorka zahájila v pondělí přípravu na Xaverově, v kádru je nezvykle velké množství hráčů.

červen 2015

• Slavia veze bod za remízu v hodně divokém zápase s juniorkou Liberce - v posledních deseti minutách padly čtyři góly!

květen 2015

• Juniorka Slavie v odloženém zápase z pondělí deklasovala Slovácko 6:0. Dvě branky si připsali Diop a Koreš, po jedné přidali Fotr a Vitarigov.

• Juniorka Slavie s několika posilami z A týmu zvítězila na hřišti předposledního Táborska 3:2, branky si připsali dvakrát Červenka a jednou Boudjemaa.

• Dvě hodiny před zápasem áčka odstartoval také ligový zápas juniorky, která hostila na Xaverově Třinec. V zápase branka nepadla, poločas ale odehrál Milan Černý.

duben 2015

• Juniorka si toto kolo odvezla vysoký debakl ze hřiště Příbrami. Čestnou branku zaznamenal testovaný Nigerijec Uche.

• V juniorském derby branka nepadla, a tak si oba týmy připsaly do tabulky bod. Na obou stranách nastoupilo několik hráčů s ligovými zkušenostmi.

• Juniorka veze výhru z Teplic, kde porazila dvěma góly Diopa místní tým posílený o hráče áčka. Na testech je u mužstva Nigerijec Uche.

• Juniorka Slavie porazila v dalším ligovém zápase na Xaverově Jablonec 3:0, krátce po přestávce zápas rozhodli Kuchta a Zámečník, v závěru pečetil výhru Slavie z penalty opět Kuchta.

• O výhře juniorky Slavie na hřišti Varnsdorfu rozhodl dvěma brankami Štěpán Koreš, slávisté po vyloučení Möglicha dohrávali v deseti.

březen 2015

• Juniorka odehrála první jarní utkání na přírodní trávě na Xaverově, ale štěstí ji to nepřineslo. Druhému Brnu dovolila v domácím prostředí vstřelit čtyři branky a nakonec mu podlehla 2:4.