Domácí pohár

říjen 2019

  • Osmifinálový los domácího poháru postavil slávistům do cesty loňského finalistu, a tak červenobílí po perném týdnu, kdy změřili síly se špičkou evropskou i domácí, vyrazili do Ostravy. Bohužel, nabuzený Baník byl nad síly slávistických fotbalistů a po nezáživném průběhu nakonec v prodloužení dvěma hlavičkami rozhodl o svém postupu po výhře 2:0.

září 2019

  • Zápas 3. kola MOL Cupu proti Slavoji Vyšehrad odehrála "domácí" Slavia netradičně na Žižkově. Druholigového soupeře přejeli sešívaní jednoznačně 8:0!

květen 2019

  • Slavia tuto sezónu získá obě největší české trofeje, stala se jak mistrem ligy tak vítězem poháru. Ve finále MOL Cupu v Olomouci totiž porazila Baník Ostrava zaslouženě 2:0 brankami Součka z penalty a Masopusta.

  • Novopočený mistr ligy dostane již zítra možnost získat další trofej. Stejně jako v zápase, kterým byl stvrzen mistrovský slávistický primát, bude soupeřem sešívaným Baník Ostrava. Zápas nabízí ČT Sport.

duben 2019

  • Slavia zesměšnila v derby svého největšího rivala, zvítězila však jen 3:0 po dvou brankách Součka a jedné Masopusta. Rozdíl ve hře však byl ještě větší, hosté za celý zápas nevystřelili na bránu. Ve finále MOL Cupu se utká Slavia s Baníkem Ostrava.

  • V úterý přivítala Slavia v Edenu Karvinou v rámci čtvrtfinále domácího poháru. Pro sešívané šlo o příjemný večer, když svého soupeře porazili rozdílem třídy 5:0.

prosinec 2018

listopad 2018

říjen 2018

září 2018

SN na Facebooku

Oficiální Facebook žen