Domácí pohár

duben 2021

  • Čtvrfinálový los domácího poháru poslal červenobílé do Olomouce. Slávisté postoupili po výsledku 3:0, když ráz zápasu určila chyba domácího brankáře Mandouse, kterou v poslední minutě první půle zkušeně využil Jan Kuchta. Ve druhé půli skóre navýšili Nico Stanciu a Petr Ševčík po luxusních asistencích Lukáše Masopusta.

březen 2021

  • Slavia postoupila do čtvrtfinále MOL Cupu, když v Edenu zničila třetiligovou Slavii Karlovy Vary 10:3. Čtyři branky vstřelil Stanislav Tecl, dvě přidali Lingr s Višinským, který navíc přidal hned několik asistencí. Zápas však pro zranění nedohráli Beran, Ševčík a Traoré.

leden 2021

  • Ve třetím kole domácího poháru přivítala Slavia na svém hřišti fotbalisty druholigové Dukly Praha. Po suverénním výkonu v první půli sice trochu polevila, ale i tak si zajistila postup do dalšího kola po celkem jasném výsledku 4:1. O branky se podělili Hovorka, Lingr, Hromada a střídající Olayinka, za Duklu na 3:1 snižoval Fábry. David Hovorka a Jakub Hromada zaznamenali své první soutěžní branky červenobílém dresu.

  • Po úvodním zápase ligového jara čeká na fotbalisty Slavie první zápas českého poháru, který i v této sezóně nese jméno MOL cup. V normálně probíhajících sezónách touto dobou jsou známi účastníci čtvrtfinále, ale tato sezóna má do normálnosti daleko. Slavia je nasazena do třetího kola a v něm na domácím trávníku přivítá Duklu Praha.

říjen 2019

  • Osmifinálový los domácího poháru postavil slávistům do cesty loňského finalistu, a tak červenobílí po perném týdnu, kdy změřili síly se špičkou evropskou i domácí, vyrazili do Ostravy. Bohužel, nabuzený Baník byl nad síly slávistických fotbalistů a po nezáživném průběhu nakonec v prodloužení dvěma hlavičkami rozhodl o svém postupu po výhře 2:0.

září 2019

  • Zápas 3. kola MOL Cupu proti Slavoji Vyšehrad odehrála "domácí" Slavia netradičně na Žižkově. Druholigového soupeře přejeli sešívaní jednoznačně 8:0!

květen 2019

  • Slavia tuto sezónu získá obě největší české trofeje, stala se jak mistrem ligy tak vítězem poháru. Ve finále MOL Cupu v Olomouci totiž porazila Baník Ostrava zaslouženě 2:0 brankami Součka z penalty a Masopusta.

  • Novopočený mistr ligy dostane již zítra možnost získat další trofej. Stejně jako v zápase, kterým byl stvrzen mistrovský slávistický primát, bude soupeřem sešívaným Baník Ostrava. Zápas nabízí ČT Sport.

duben 2019

  • Slavia zesměšnila v derby svého největšího rivala, zvítězila však jen 3:0 po dvou brankách Součka a jedné Masopusta. Rozdíl ve hře však byl ještě větší, hosté za celý zápas nevystřelili na bránu. Ve finále MOL Cupu se utká Slavia s Baníkem Ostrava.

  • V úterý přivítala Slavia v Edenu Karvinou v rámci čtvrtfinále domácího poháru. Pro sešívané šlo o příjemný večer, když svého soupeře porazili rozdílem třídy 5:0.

prosinec 2018