Evropská liga

duben 2019

 • Slavia v odvetě čtvrtfinále Evropské ligy proti Chelsea předvedla dva rozdílné poločasy. Po tom prvním prohrávala už 1:4, ale ve druhé půli se ji podařilo díky dvěma gólům Petra Ševčíka snížit na dobrý výsledek 3:4.

 • Slávističtí příznivci se mohou těšit na další velký zápas jejich oblíbeného klubu. Slavia se totiž utká v rámci odvety čtvrtfinále Evropské ligy s Chelsea na jejím domácím hřišti. Šance na postup není velká, přesto ještě není zdaleka vše ztraceno. Zápas nabízí ČT Sport.

 • Slavia podlehla Chelsea v naprosto vyrovnaném zápase 0:1, když čtyři minuty před koncem rozhodl hlavou Alonso po centru Williana. Sešívaní se ale nemají za co stydět, předvedli velmi dobrý výkon.

 • Chelsea. Pojem, který zvláštně rezonuje v uších fotbalového fanouška. Na přelomu tisíciletí vnesli Blues svěží vítr do anglického fotbalu, když rozbourali hegemonii United a Liverpoolu. Také však byli prvním týmem, kterému zaplatily úspěch zahraniční miliardy s pochybným původem. Kvůli Petrovi Čechovi měli čeští fanoušci tento anglický tým na očích více, než jiné. Jak je na tom ale Chelsea dnes? Stále se jedná o mašinu na úspěch?

 • Sotva se fanoušci Slavie smířili s tím, že část Tribuny Sever bude na zápas s Chelsea prázdná, přichází o dost citelnější rána. Zápas s Chelsea se totiž podle našich informací bude hrát kompletně bez diváků!

březen 2019

 • Los čtvrtfinále Evropské ligy splnil sen trenéru Trpišovskému i mnoha hráčům. Slavia se utká s Chelsea! První zápas se odehraje v Edenu 11. dubna, odveta o týden později v Londýně.

 • Nezapomenutelný večer zažil zaplněný Eden. Slavia vyřadila v osmifinále Evropské ligy španělskou Sevillu po vítězství 4:3 v prodloužení, když vítěznou branku dotlačil do sítě ve 119. minutě Ibrahim Traoré! Slavia si tak zahraje čtvrtfinále, které se spolu se semifinále losuje už v pátek. Možní soupeři Slavie jsou Chelsea, Arsenal, Valencia, Villarreal, Neapol, Benfica a Frankfurt.

 • Sešívané čeká velký zápas. Odveta v osmifinále Evropské ligy proti španělské Seville po nadějném výsledku z prvního zápasu v podobě 2:2. Zda slávisté postoupí můžete krom své účasti ve vyprodaném Edenu sledovat i na ČT Sport.

 • Slavia nastoupila k prvnímu zápasu osmifinále Evropské ligy na hřišti Sevilly. Nebyl by to snad ani trenér Jindřich Trpišovský, kdyby v základní sestavě nepřipravil nějaké překvapení. Tentokrát se rozhodl pro rozestavení, v němž nefiguroval žádný typický útočník.

 • Slavia udělala historický krok postupem přes Genk a dostala se do osmifinále Evropské ligy. Takto daleko v evropských pohárech byla naposledy v sezoně 1999/00, když vypadla ve čtvrtfinále Poháru UEFA s Leedsem. Na Slavii nyní čeká nejtěžší soupeř, kterého po svém obrození losem dostala: pětinásobný vítěz Evropské ligy z jižního Španělska.

únor 2019

 • Na cestě do Baku stojí před Slavií španělská překážka v podobě Sevilly FC. První zápas odehrají sešívaní venku 7. března. Odveta je na řadě hned o týden později.

 • Slavia vyhrála v Genku vysoko 4:1, když sice jako první inkasovala po hrubce Koláře, pak ale brankami Coufala, Traorého a dvakrát Škody zápas otočila a slaví postup do osmifinále Evropské ligy.

 • Po nepovedeném zápase v Plzni dostávají slávisté takřka ideální příležitost k tomu, aby své zaváhání napravili a trochu odehnali chmury ze srdce jejich příznivců. Úderem čtvrteční deváté večerní totiž započne druhý, odvetný zápas proti belgickému Genku. Po úvodním bezbrankovém zápase jen těžko odhadovat, kdo má k postupu blíže, o to zajímavější utkání nás čeká. Zápas nabídne ČT Sport.

 • Do Edenu po dlouhých letech zavítal zahraniční soupeř v rámci jarních vyřazovacích bojů evropského poháru. Slavia se jako vedoucí tým české ligy utkala s dosavadním belgickým lídrem z Genku. Zápas měl grády, nabídl výborný fotbal a mohl skončit klidně 2:2. V pohárové matematice je však pro sešívané lepší skutečný výsledek, tedy 0:0.

SN na Facebooku

Oficiální Facebook žen