Evropská liga

listopad 2002

 • čtvrteční večer byl nádherný a nechybělo mu naprosto nic. Hrál se vynikající fotbal, vládla výborná atmosféra a trošku napětí též nezaškodilo. Navíc vše mělo š?astný konec - Slavia postupuje do dalšího kola poháru UEFA. Můžeme se tedy těšit na páteční poledne, kdy proběhne los 3. kola.

 • Slavia udělala další krok, jak dostat na čtvrteční odvetu poháru EUFA s Partizan Bělehrad co nejvíce lidí. Slavia se rozhodla, že ten, kdo přijde na zápas ve slávistickém dresu, šále či čepici, tak bude mít vstup na jižní tribunu zcela zdarma!! Využijte této nabídky a přijďte Slavii povzbudit ve velmi důležitém zápase! Hráči budou potřebovat Vaši podporu!

říjen 2002

 • Slavia se dnes představila ve druhém kole poháru UEFA na hřišti Partizanu Bělehrad. Zápas nedopadl příliš dobře a Slavia prohrála 1:3. Vstřelená branka ale dává naději do odvety.

 • Slavia se zítra představí v poháru UEFA, kde bude hrát proti týmu Partizan Bělehrad. Původně se mělo hrát od 19:30, ale začne se již v 18:30!! Jinak se opět budete moci těšit na online sms přenos, ale uživatelé Eurotelu by si to neměli nechat zasílat na číselný mobilní email, nýbrž na klasický, kde mají nastaveno přeposílání na mobil.

 • Dnešní nyonský los přisoudil Slavii za soupeře do 2. kola Poháru UEFA tým jugoslávského Partizanu Bělehrad. Ten sestoupil do Poháru UEFA poté, co v předkole Ligy mistrů podlehl Bayernu Mnichov 0:3 a 1:3. V prvním kole porazil Sporting Lisabon, u nich vyhrál 3:1, doma ale prohrál 1:3 a v prodloužení dal dva góly, takže nakonec výsledkem 3:3 postoupil.

 • Tak už je jasnější, koho bychom mohli v zítřejším losu dostat ve druhém kole poháru UEFA. Možní soupeři jsou: FC Fulham, Besiktas Istanbul, Wisla Krakow, Partizan Běhlehrad, FC Midtiylland a APOEL Nikósie. Losuje se tedy zítra od 12 hod.

 • Prskavky v rukou některých slávistických fanoušků jakoby symbolizovaly dnešní večer, domácí hráči skvělým fotbalovým představením rozzářili srdce každého slávisty...

září 2002

 • Apeluji na všechny slávistické příznivce, aby se dostavili na utkání s Mouscronem. Aspoň 8 tisíc lidí (nejmíň). Jde o velmi důležitý zápas, který musíme vyhrát! Takže přijďte všichni, kteří můžete!

 • Po zápase v Mouscron si vezeme nadějný výsledek 2:2, mohlo to být ale lepší, vedli jsme již 2:0 a vyrovnávací branka padla z penalty po faulu Bejbla na Mpenzu, který za to dostal červenou kartu!

srpen 2002

 • Slavia se v prvním kole Poháru UEFA střetne s belgickým celkem Mouscron. První zápas se hraje 19. 9., odveta 3. 10. Informace o soupeři najdete na oficiálním webu zde.

září 2001

 • Již zítra se Slavia utká v odvetě 1. kola poháru UEFA se Servett Ženeva, ale to jistě všichni víte. Hraje se na Strahově od 20:15 hod., přímým přenosem na čT2. Doufám, že nám kluci konečně dají nějaký důvod k radosti. Pomoci by k tomu měli již uzdravení Kuka a Kozel. Takže předpokládaná sestava je tato: Václavík - Kozel - Müller, A. Petrouš, Sankovič - L. Došek, Dostálek, Gedeon, Kuchař - T. Došek, Kuka.

 • Zítra se Slavia utká venku v odloženém 1. kole poháru UEFA se Servette Ženeva. Hraje se od 20:15 hod. a přímým přenosem vysílá čT2. Kromě zraněných Novotného s Kozlem, do Švýcarska neodletí ani Pavel Kuka, který si opět obnovil zranění kotníku.

SN na Facebooku

Oficiální Facebook žen