Evropská liga

únor 2019

 • Slavia se vrací do evropského pohárového jara po jedenácti letech. Jejím posledním představením ve vyřazovací fázi bylo dvojutkání s Tottenhamem v sezoně 2007/08 v Poháru UEFA, předchůdci dnešní Evropské ligy. To fanouškům utkvělo v paměti především díky herně povedené odvetě na White Hart Lane. Nyní se sešívaní střetnou s lídrem belgické ligy KRC Genk.

prosinec 2018

 • Slávisté se v prvním jarním kole Evropské ligy o postup do osmifinále utkají s belgickým KRC Genk. Už teď je jisté, že první zápas budou hrát doma na Valentýna, 14. února. Odveta venku je pak na programu hned o týden později.

 • Rozhodující zápas o postup ze skupiny odehrála Slavia doma v Edenu proti již jistě prvnímu Zenitu. Přestože stačil sešívaným bod, tak zápas zaslouženě vyhráli 2:0 a mohou se těšit na jaro v evropských pohárech!

 • Už zítra čeká Slavii rozhodující utkání proti již postupujícímu Zenitu. Utkání bude pravděpodobně přihlížet vyprodaný Eden, v prodeji zbývá posledních několik set lístků.

listopad 2018

 • V předposledním kole základní skupiny Evropské ligy Slavia nastoupila na hřišti francouzského Girondins Bordeaux a zápas se jí vyloženě nepovedl. Místo postupových oslav se slávisté po porážce 0:2 zahalili do smutku. O postup budou bojovat na dálku s týmem FC Kodaň, který prohrál 0:1 na hřišti Zenitu Petrohrad. Postupové výpočty se ovšem týkají i francouzského celku.

 • Do Edenu přijíždí dánská FC Kodaň ku příležitosti čtvrtého duelu ve skupině Evropské ligy. Slavia by ráda navázala na 14 dní staré vítězství v dánském hlavním městě. Jestli se jí to podaří, můžete sledovat i na ČT Sport.

říjen 2018

 • Ve třetím kole evropské ligy skupiny C Zvítězila Slavia v Kodani v zápase s místním FC. Šlo o první zápas dvojboje, který bude pokračovat za dva týdny v Edenu a který mnohé napoví o šancích obou celků na postup do jarní fáze.

 • Klub, založený v roce 1992, se pyšní titulem „nejstarší tým kontinentální Evropy“. Představení našeho posledního soupeře v základní skupině Evropské ligy. Historie, nedávná minulost, rozbor kádru i vyhlídky do utkání se Slavií.

 • Ve druhém kole skupinové fáze Evropské ligy nastoupila Slavia na půdě favorita skupiny - týmu Zenit Petrohrad. Trenér Jindřich Trpišovský udělal oproti nepovedenému utkání v Ostravě jednu změnu: na hrot se postavil Jan Matoušek, pro kterého to byl opravdový křest ohněm. Náš mladý útočník zatím v Evropské lize odehrál pouze jedinou minutu, když v úvodním utkání střídal Traorého. Ještě v minulé sezóně nastupoval ve druhé lize, teď táhl červenobílý útok v padesátitisícovém kotli Petrohradského stadionu

 • Druhý soupeř v Evropské lize je úspěšný Zenit. Představujeme soupeře ze všech stran: Proč se jmenuje Zenit, jaké jsou jeho největší sportovní úspěchy a v jaké formě očekává zápas se Slavií?

září 2018

 • Slavia porazila v Edenu v prvním kole základní skupiny Evropské ligy šestý tým francouzské ligy Girondins Bordeaux 1:0 fantastickým gólem Jaromíra Zmrhala. Druhý zápas ve skupině skončil remízou a Slavia tak svou skupinu vede.

 • Jen pár dní po zápase na Slovácku čeká Slavii soupeř z ranku těch prestiznějších. K zápasu Evropské ligy přijel šestinásobný mistr francouzské ligy a šestý tým jejího posledního ročníku. Girondins de Bordeaux. Zápas nabízí ČT Sport.

SN na Facebooku

Oficiální Facebook žen