Evropská liga

listopad 2018

říjen 2018

  • Ve třetím kole evropské ligy skupiny C Zvítězila Slavia v Kodani v zápase s místním FC. Šlo o první zápas dvojboje, který bude pokračovat za dva týdny v Edenu a který mnohé napoví o šancích obou celků na postup do jarní fáze.

  • Klub, založený v roce 1992, se pyšní titulem „nejstarší tým kontinentální Evropy“. Představení našeho posledního soupeře v základní skupině Evropské ligy. Historie, nedávná minulost, rozbor kádru i vyhlídky do utkání se Slavií.

  • Ve druhém kole skupinové fáze Evropské ligy nastoupila Slavia na půdě favorita skupiny - týmu Zenit Petrohrad. Trenér Jindřich Trpišovský udělal oproti nepovedenému utkání v Ostravě jednu změnu: na hrot se postavil Jan Matoušek, pro kterého to byl opravdový křest ohněm. Náš mladý útočník zatím v Evropské lize odehrál pouze jedinou minutu, když v úvodním utkání střídal Traorého. Ještě v minulé sezóně nastupoval ve druhé lize, teď táhl červenobílý útok v padesátitisícovém kotli Petrohradského stadionu

  • Druhý soupeř v Evropské lize je úspěšný Zenit. Představujeme soupeře ze všech stran: Proč se jmenuje Zenit, jaké jsou jeho největší sportovní úspěchy a v jaké formě očekává zápas se Slavií?

září 2018

  • Slavia porazila v Edenu v prvním kole základní skupiny Evropské ligy šestý tým francouzské ligy Girondins Bordeaux 1:0 fantastickým gólem Jaromíra Zmrhala. Druhý zápas ve skupině skončil remízou a Slavia tak svou skupinu vede.

  • Jen pár dní po zápase na Slovácku čeká Slavii soupeř z ranku těch prestiznějších. K zápasu Evropské ligy přijel šestinásobný mistr francouzské ligy a šestý tým jejího posledního ročníku. Girondins de Bordeaux. Zápas nabízí ČT Sport.

srpen 2018

  • V 13:00 proběhl v Monaku los základních skupin Evropské ligy. Slavia byla dle svého koeficientu nasazená v posledním koši a dostala do skupiny C zajímavé soupeře, ruský Zenit Petrohrad, dánskou FC Kodaň a francouzské Girondins Bordeaux. Termíny zápasů se určí během dnešního odpoledne.

květen 2018

prosinec 2017

listopad 2017

  • Slavia porazila v Izraeli v základní skupině Evropské ligy domácí Maccabi Tel Aviv 2:0 dvěma brankami Josefa Hušbauera a přiblížila se postupu do jarní fáze soutěže. V posledním utkání za dva týdny jí k postupu stačí remíza doma s Astanou. Slávisté se radovali z pohárového vítězství na hřišti soupeře po více než deseti letech, poslední výhra venku byla totiž na hřišti Ajaxu při postupu do Ligy mistrů.

SN na Facebooku

Oficiální Facebook žen