Evropská liga

listopad 2017

říjen 2017

  • Slavia remizovala na hřišti Villarrealu 2:2 a veze domů velmi cenný bod. Sešívaní nastoupili v pozměněné sestavě bez Hušbauera, Stocha, Škody nebo Bořila, přesto se dostali brankami Necida a Dannyho do dvoubrankového vedení. O to ještě do poločasu sice přišli, ve druhé půli však přes velký tlak domácích neinkasovali.

září 2017

  • Slavia remizovala v druhém zápase v základní skupině Evropské ligy na hřišti kazašské Astany 1:1, jedinou branku vstřelil Ngadeu. Výsledek odpovídá obrazu hry, Slavia hrála dobře první půl hodiny, poté už na dobrý výkon navázat nedokázala.

  • Slavia vstoupila do základní skupiny Evropské ligy výhrou 1:0 nad izraelským Maccabi Tel Aviv. Nepříliš pohledný zápas rozhodl už ve 12. minutě Tomáš Necid. Trenér Jaroslav Šilhavý postavil mladou sestavu a na derby šetřil například Josefa Hušbauera, Jana Bořila nebo Milana Škodu.

  • Nevyšla sice Liga mistrů, i tak však Slavii čekají zajímaví evropští soupeři v rámci Evropské ligy. Tím prvním bude izraelské Maccabi, tedy soupeř, který vyřadil před dvěma lety Viktorii Plzeň. Zápas začíná v 19:00 a bude ho přenášet kanál Nova Sport 1.

srpen 2017

  • V pátek v 13 hodin proběhl v Monaku los základních skupin Evropské ligy. Slavia se ve skupině A utká s Villarrealem, Maccabi Tel Aviv a Astanou. Aktualizováno: Slavia začne doma s Maccabi Tel Aviv, pak pojede do Kazachstánu a Španělska, následuje domácí zápas s Villarrealem, cesta do Izraele a nakonec domácí zápas s Astanou.

  • V pátek v 13 hodin proběhne los základních skupin Evropské ligy, ve kterém bude v osudí také Slavia. V článku pro vás shrnujeme vše podstatné, co potřebujete před losem vědět.

srpen 2016

  • Slavia odehrála v Bruselu odvetu playoff Evropské ligy. Aby mohla vůbec pomýšlet na postup, musela vstřelit minimálně tři branky. Ty v zápase skutečně padly, bohužel všechny do naší sítě. Sešívaní tak Anderlechtu v součtu podlehli vysoko 0:6.

  • Slavii zítra čeká s největší pravděpodobností poslední zápas v letošním ročníku evropských pohárů. Je tak svým způsobem i logické, že její snahu o zázrak nenabídne žádná televize.

  • Souboj o postup do skupiny Evropské ligy proti sobě svedl Slavii a Anderlecht. První zápas se odehrál před zaplněným Edenem. Po povedeném prvním poločase ze strany sešívaných hosté přidali a udělili sešívaným lekci z produktivity. Výsledek 0:3 je pro červenobílé až příliš krutý.

  • Všechno to, v co jsme kdy věřili, stane se, a to už za chvíli... Slova bývalé slávistické hymny znovu zítra přijdou na pořad dne, neboť do Edenu přijíždí po letech znovu opravdu zvučný soupeř. Slavia, která se na začátku sezóny spíše trápí, bude mít proti druhému týmu belgické ligy těžkou, leč ne nepřekonatelnou úlohu. O tom, jak se s ní popasuje, se můžete přesvědčit také na ČT2.

SN na Facebooku

Oficiální Facebook žen