Evropská liga

srpen 2017

 • V pátek v 13 hodin proběhne los základních skupin Evropské ligy, ve kterém bude v osudí také Slavia. V článku pro vás shrnujeme vše podstatné, co potřebujete před losem vědět.

srpen 2016

 • Slavia odehrála v Bruselu odvetu playoff Evropské ligy. Aby mohla vůbec pomýšlet na postup, musela vstřelit minimálně tři branky. Ty v zápase skutečně padly, bohužel všechny do naší sítě. Sešívaní tak Anderlechtu v součtu podlehli vysoko 0:6.

 • Slavii zítra čeká s největší pravděpodobností poslední zápas v letošním ročníku evropských pohárů. Je tak svým způsobem i logické, že její snahu o zázrak nenabídne žádná televize.

 • Souboj o postup do skupiny Evropské ligy proti sobě svedl Slavii a Anderlecht. První zápas se odehrál před zaplněným Edenem. Po povedeném prvním poločase ze strany sešívaných hosté přidali a udělili sešívaným lekci z produktivity. Výsledek 0:3 je pro červenobílé až příliš krutý.

 • Všechno to, v co jsme kdy věřili, stane se, a to už za chvíli... Slova bývalé slávistické hymny znovu zítra přijdou na pořad dne, neboť do Edenu přijíždí po letech znovu opravdu zvučný soupeř. Slavia, která se na začátku sezóny spíše trápí, bude mít proti druhému týmu belgické ligy těžkou, leč ne nepřekonatelnou úlohu. O tom, jak se s ní popasuje, se můžete přesvědčit také na ČT2.

 • Los ve švýcarském Nyonu přiřadil Slavii za soupeře ve čtvrtém předkole Evropské ligy belgický Anderlecht Brusel! Slavia by měla začínat doma 18. srpna, odveta se hraje hned další týden 25. srpna. Aktualizováno!

 • Slavia postoupila do čtvrtého předkola Evropské ligy po remíze 1:1 na hřišti Rio Ave. Postupovou branku na hřišti soupeře vstřelil v první půli Josef Hušbauer, Rio Ave hrálo celý druhý poločas v deseti hráčích. Los další fáze EL proběhne hned v pátek v 13:00.

 • Slavia hraje ve čtvrtek od 21 hodin na hřišti portugalského Rio Ave o postup do čtvrtého předkola Evropské ligy. K postupu Slavii stačí jakákoli výhra nebo remíza se vstřeleným gólem, za stavu 0:0 by se prodlužovalo, porážka by znamenala konec v pohárové Evropě. Zápas vysílá přímým přenosem ČT Sport.

červenec 2016

 • Slavia remizovala v Edenu ve třetím předkole Evropské ligy před více než 15 tisíci diváků s portugalským týmem Rio Ave bez branek 0:0. V největší šanci zápasu Škodu vychytal brankář Cássio.

 • Trochu nezvykle již po pouhém týdnu se znovu otevřou brány Edenu ku příležitosti domácího zápasu Slavie. Červenobílé čeká v rámci dalšího evropského souboje zápas s portugalským Rio Ave a stejně jako minule jejich umění budou hodnotit v přímém přenose experti České televize.

 • Slavia porazila v Edenu Levadii Tallinn výsledkem 2:0, což znamená postup do třetího předkola Evropské ligy, ve kterém se slávisté utkají s portugalským týmem Rio Ave. Branky Slavie vstřelili Milan Škoda a Gino van Kessel.

 • Měla to být pohodová a vcelku nudná odveta. To však po prvním zápase vůbec neplatí, naopak. Slavii čeká těžký úkol, když po ostudě v Estonsku bude muset vyhrát minimálně o dvě branky. Zda se jí to podaří můžete sledovat mj. na ČT Sport.

SN na Facebooku

Oficiální Facebook žen