Evropská liga

červenec 2016

  • Slavia se při svém návratu do evropských pohárů po sedmi letech představila v rámci 2. předkola Evropské ligy v Tallinnu. Obnovená premiéra ale dopadla katastrofálně, když sešívaní svému soupeři podlehli nečekaně 1:3. Na vině byla především propustná obrana a nemohoucnost v zakončení. Za týden tak svěřence trenéra Uhrina čeká obrovská šichta, pokud se chtějí vyhnout blamáži v podobě vyřazení.

  • Neuvěřitelné se stává skutkem, chce se říci. Takřka 79 dlouhých měsíců čekali slávističtí příznivci na zápas svého milovaného klubu v evropských pohárech a již zítra se konečně opět dočkají. Slavii by papírově neměl v Tallinu čekat až tak těžký úkol, ale znáte to o tom, že v Evropě dnes není slabých soupeřů... Zápas nenabízí žádná televize, zápas bude možné pravděpodobně sledovat leda přes internetový stream. Aktualizováno: V článku naleznete krátké video z předzápasového tréninku.

  • Slávisté dnes odcestovali do Tallinnu, kde je zítra čeká 2. předkolo Evropské ligy. Na letišti Václava Havla byli hráči v obklíčení novinářů, nyní si můžete poslechnout video rozhovory s hráči Josef Hušbauer, Muris Mešanovič a s trenérem Dušanem Uhrinem. Prohlédněte si také střihové video z cesty do Tallinnu.

  • Když jsem se dozvěděl, že Slavia pojede na předkolo Evropské ligy do Estonska, tak jsem se rozzářil jak vycházející slunce. Mé dvě největší lásky - Slavia a Estonsko - se sejdou v jeden velmi památný den: 14. července. Jak už jsem dříve slíbil na Twitteru, tak jsem se pro vás rozhodl vytvořit malého průvodce Tallinnem.

  • Dnešní výhra Levadie Tallinn nad HB Tórshavn 2:0 rozhodla o tom, že po remíze 1:1 v prvním zápase v Tallinnu se soupeřem Slavie příští čtvrtek stává právě estonský tým.

červen 2016

  • Slavia po osmi letech bude opět hrát Evropskou ligu, spoustu fanoušků plánuje vyrazit na první pohárový venkovní zápas. Zkusila jsem zjistit možnosti, jak se na místo dostat zejména po vlastní ose, ale v článku jsou i první informace o organizovaných zájezdech. 

    AKTUALIZOVÁNO 27.6.: Podrobnosti zájezdů s OP a TS

květen 2016

  • Po včerejšku je seznam možných soupeřů Slavie ve druhém předkole Evropské ligy kompletní. Najdeme na něm nyní celkem 82 týmů z 37 zemí, u mnoha z nich je však šance, že přejdou přes první předkolo, pouze v rovině teorie.

  • Slávisté se po šesti a půl letech představí opět v pohárové Evropě! Rozhodlo o tom dnešní finále domácího poháru, ve kterém Mladá Boleslav porazila Jablonec 2:0.

prosinec 2009

SN na Facebooku

Oficiální Facebook žen