Fanoušci Slavie

červenec 2021

červen 2021

leden 2021

  • V úterý 12. 1. 2021 od 10:00 si můžete naladit nový díl AREA 114 streamu. Tentokrát si předseda spolku AREA 114, David Ocetník popovídá s Jiřím Vrbou. Televizním komentátorem fotbalových utkání, ředitelem strategických vnějších vztahů fotbalové Slavie nebo také předsedou představenstva Sportovního klubu Slavia Praha.

únor 2017

  • Jeden z jarních šlágrů, domácí utkání s Plzní, se blíží, do neděle 26. února mohou využít svého předkupního práva na další vstupenky všichni majitelé permanentek. Máte permanentku a jste ochotní pomoct dalším fanouškům, kteří se na utkání chtějí dostat? 

srpen 2016

  • Pokud chcete vyrazit podpořit Slavii do Bruselu v odvetě play-off proti Anderlechtu, připravili jsme pro vás opět několik tipů, jak se do hlavního města Belgie dostat. Oproti cestování do Tallinnu a Porta je mnohem více možností.

červenec 2016

  • Slavie hraje už za 10 dní odvetu s Rio Ave v portugalském Vila do Conde. Fanouškovské organizace připravily zájezd autobusem, klub opět nabídne fanouškům možnost letět klubovým speciálem a já jsem připravila několik tipů, jak se dá do Vila do Conde, respektive do Porta, dostat po vlastní ose.

  • Po sedmi letech bez evropských pohárů se řada z nás opět chystá na výjezd, i když momentálně vůbec není jasné, jestli Slavia bude hrát na Faerských ostrovech nebo v Estonsku. Pojďme ale společně zavzpomínat na výjezdy z minulosti.

květen 2016

březen 2016

  • Slávistické fotbalistky odehrají již 23. března úvodní zápas čtvrtfinále Ligy mistryň v Lyonu proti domácímu celku. Pojeďte holky podpořit s Fanklubem, který organizuje pro fanoušky výjezd autobusem na otočku. Aktualizace: Výjezd se uskuteční!

březen 2015

  • Už jen hodiny zbývají do startu 4. Slávistického večera, který dnes vzdá hold nepřekonatelné jedničce mezi zdejšími trenéry - Johnu Williamu Maddenovi. Jeho 150. výročí narození připadá totiž právě na letošek. Pětadvacet let úspěšně cepoval sešívané k fotbalové dokonalosti. Slavistická jedenáctka v oněch dobách neměla konkurenta doma, zářila i v Evropě. 

  • Málokomu se podaří být během svého života aktivním strůjcem historického mezníku. Johnu Williamu Maddenovi se to povedlo hned dvakrát. Pojďme si tuto osobnost připomenout na 4. slávistickém večeru 27. března.

SN na Facebooku

Oficiální Facebook žen