Fanoušci Slavie

duben 2008

 • Vážení členové,

  zveme vás srdečně na Valnou hromadu Fanklubu SK Slavia Praha fotbal, která se koná dne 15.5.2008 od 18:00 na novém stadion Slavie v Edenu. Vstup do objektu je hlavním vchodem proti nákupnímu centru Eden. Účastnit Valné hromady s hlasovacím právem se mohou všichni členové Fanklubu, kteří mají platnou členskou legitimaci na sezonu 2007-2008.

  Těšíme se na vaši účast.

  výbor Fanklubu

 • Nejdříve si zrekapitulujme události, které se staly při pondělním utkání v Teplicích. Hráči po naprosto trapném a odevzdaném výkonu prohrávají s místním FK 1:3. Hráči, kteří sebevědomě do novin tvrdí, jak udělají vše proto, aby získali po dlouhých letech titul do slávistických rukou. Ono ani tak nejde o to, že prohráli. To se stát může a je to sport. Avšak není prohra jako prohra. Prohrát po hloupém gólu, ale po výkonu na krev odježděném a odmakaném je set sakramentský rozdíl, jako prohrát po výkonu, podobnému tomu včera.

 • Právě odehrané šestadvacáté kolo Gambrinus ligy přineslo zásadní pohyb na čele tabulky, Sparta odskočila Slavii na rozdíl tří bodů. Slavii tak prohra v Teplicích velice zkomplikuje boj o ligový titul.

 • Pětadvacáté kolo nám zvrat na čele tabulky nepřineslo, Slavia je stále o skóre horší než Sparta. Oba týmy porazily své soky rozdílem branky, která padla v průběhu druhého poločasu. Naopak na chvostu tabulky je rušno, Bohemka opustila poslední příčku.

 • Fanklub Slavie pořádá autobusový zájezd na utkání do Teplic, které se koná v pondělí 21.4. v 17:15.

 • Pokud si na právě uplynulé čtyřiadvacáté kolo v budoucnu vzpomene slávistický fanoušek, pravděpodobně se mu na hlavě zježí vlasy hrůzou. Slávisté totiž dokázali nemožné - v rozmezí několika minut promarnili dva pokutové kopy.

březen 2008

 • Další kolo Gambrinus ligy, tentokrát s pořadovým číslem dvaadvacet nepřineslo na čele tabulky žádnou změnu. Před derby je v čele Slavia o dva body před Spartou. Nejvýraznějšími událostmi jsou tak terén ve Zlíně a vypadávající osvětlení na Bohemians 1905.

 • Fanklub Slavie pořádá autobusový zájezd na utkání do Plzně, které se koná na v pondělí 7.4. v 17:15.

 • Za pár dní nás čeká zápas jara, na Strahov dorazí nenáviděná Sparta. Tentokrát půjde opravdu o hodně, takto napínavé střetnutí jsme dlouho neviděli. Napětí se stupňuje i mezi fanoušky, ale slávisté jsou připraveni! Stačí se podívat na přiložené video.

 • Další kolo Gambrinus ligy, tentokrát s pořadovým číslem jednadvacet, opět přineslo mnoho zajímavého. Zdeněk Ščasný rezignoval na místo kouče Mladé Bolelavi, Slavia si udržela náskok v čele tabulky.

 • Již v neděli naše hráče společně s námi čeká velice důležité derby s Bohemians 1905, našimi vršovickými sousedy. Utkání, které na hřišti velkou měrou napoví, jakým směrem se naši hráči budou ubírat. Zdali to bude směrem k titulu nebo k našemu obvyklému druhému místu, však nezáleží jen na nich.

 • O víkendu bylo na programu další kolo tuzemské Gambrinus ligy, tentokrát s pořadovým číslem dvacet. Ligu čekal Grand Slam, tedy vzájemné souboje týmů z čela tabulky. Z vedoucího kvarteta vypadly Teplice, náskok Slavie na Spartu se ztenčil na dva body.

 • Fanklub Slavie pořádá autobusový zájezd na utkání do Zlína, které se koná na Velikonoční pondělí 24.3. v 17:15.

 • Fanklub Slavie zrušil autobusový zájezd do Ostravy (neděle 9.3. 20:15), na který se nepřihlásil dostatečný počet lidí. Fanklub však přihlášené vyzývá, aby se zúčastnili vlakového výjezdu, který pořádá Ultras Slavia.

 • Devatenácté kolo Gambrinus ligy nám přineslo opět mnoho zajímavého, čelo tabulky se vyrovnává, na přední příčky se dotahuje Brno, klesají naopak Teplice. Sparta zaváhala v Olomouci, což hraje do karet Slavii, která má k dobru čtyřbodový náskok na druhou Spartu.

SN na Facebooku

Oficiální Facebook žen