Fanoušci Slavie

březen 2016

  • Slávistické fotbalistky odehrají již 23. března úvodní zápas čtvrtfinále Ligy mistryň v Lyonu proti domácímu celku. Pojeďte holky podpořit s Fanklubem, který organizuje pro fanoušky výjezd autobusem na otočku. Aktualizace: Výjezd se uskuteční!

březen 2015

  • Už jen hodiny zbývají do startu 4. Slávistického večera, který dnes vzdá hold nepřekonatelné jedničce mezi zdejšími trenéry - Johnu Williamu Maddenovi. Jeho 150. výročí narození připadá totiž právě na letošek. Pětadvacet let úspěšně cepoval sešívané k fotbalové dokonalosti. Slavistická jedenáctka v oněch dobách neměla konkurenta doma, zářila i v Evropě. 

  • Málokomu se podaří být během svého života aktivním strůjcem historického mezníku. Johnu Williamu Maddenovi se to povedlo hned dvakrát. Pojďme si tuto osobnost připomenout na 4. slávistickém večeru 27. března.

prosinec 2014

  • Slávistické noviny jsou sice fotbalovým webem, ve sváteční (a tedy okurkové) době, kdy je zpráv o fotbalové Slavii naprosté minimum, však uděláme výjimku a zveřejňujeme text o slávistických týmech v jiných sportovních odvětvích.

  • Přeji hezký den všem slávistům. Chtěl bych Vás požádat o vyplnění dotazníku k mé bakalářské práci. Studuji FTVS UK obor Sportovní management. Dotazník je anonymní, zabere jen pár minut a mně to pomůže.

listopad 2014

  • Zdravím kolegové diskutéři, chtěl bych se na Vás obrátit s prosbou o pomoc s mojí diplomkou, kterou píšu na FSV UK a kterou jsem se rozhodl věnovat Slávistickým novinám.

říjen 2014

  • Ve čtvrtek od 18:00 proběhlo v boardroomu Slavie na stadionu v Edenu setkání fanoušků se zástupci Tribuny Sever. Během zhruba dvou hodin se diskutovalo o aktuálních tématech souvisejících s činností Tribuny Sever a problémech, které se vyskytly v uplynulých podzimních zápasech.

září 2014

duben 2014

  • Před vypjatým nedělním derby v Ďolíčku domácí klub Bohemians Praha 1905 vyeskaloval už tak velké napětí málo uvěřitelnou výzvou na adresu fanoušků Slavie. Aktualizováno: Tribuna Sever vyjednala s pořadatelem zápasu upřesnění podmínek!

srpen 2013

  • V reakci na včerejší ostudný výkon a výsledek v ligovém zápase s Teplicemi píší fanouškovská sdružení Slavie otevřený dopis prezidentovi Aleši Řebíčkovi.

červenec 2013

duben 2013

  • U příležitosti 10 let od založení vyhlašuje Fanklub Slavie soutěž o nejlepší grafický návrh fanklubácké kartičky na novou sezonu 2013/14! Fanklub také uvítá, pokud navrhnete i výroční logo Fanklubu odkazující na desetileté trvání sdružení. Soutěže se může zúčastnit každý slávista bez ohledu na členství ve Fanklubu. Autoři pěti nejlepších návrhů, které projdou do finální výběrové fáze, získají věcné ceny od Fanklubu. Absolutní vítěz navíc obdrží permanentku na nadcházející ligovou sezonu.

SN na Facebooku

Oficiální Facebook žen