Fortuna liga

listopad 2019

 • Slavia po remíze s Barcelonou na Camp Nou musela opět přepnout na ligu. Doma ji před reprezentační přestávkou čekaly Teplice. Sešívaní zápas zvládli a vyhráli v poměru 3:0.

 • Slavia se podruhé v tomto týdnu utkala s ostravským Baníkem. Po středečním pohárovém vyřazení na jeho půdě mu měla tentokrát doma v Edenu co vracet. To se nakonec povedlo měrou vrchovatou, když sešívaní zvítězili rozdílem třídy 4:0.

říjen 2019

 • Slavia zvládla těžký souboj na hřišti druhého celku tabulky a po 14.kole vede tabulku nejvyšší soutěže o devět bodů. Trenér Trpišovský do očekávaného ligového šlágru nasadil nejsilnější možnou sestavu. Oproti duelu s Barcelonou dostal příležitost Hušbauer místo Zeleného a na hrotu Tecl na místo Masopusta. Domácí museli oželet služby zraněného Kopice, což vyřešili posunutím Hlouška do středové řady.

 • Po fotbalovém svátku v podobě domácího souboje s Barcelonou v čele s hvězdným Messim přichází podzimní vrchol domácího snažení. Slavia zajíždí na stadion druhého celku tabulky – Viktorie Plzeň.

 • Slavia porazila v Edenu Příbram 3:1, když po ostudně prohrané první půli otočila zápas dvěma brankami Součka a vlastní brankou Kodra.

 • Po reprezentační pauze, během níž se několik slávistů na svém domovském stadionu podílelo na slavném kvalifikačním vítězství nad Anglií, se znovu rozbíhá nejvyšší soutěž. V Edenu šatnu hostí po zvučných jménech anglického výběru obsadí hráči FK Příbram.

 • Slavia zvládla duel v Jablonci jako velký tým. Neukázala žádný uragán, jak by řekl trenér jednoho nejmenovaného celku, který už doma svou nálož obdržel, ale cílevědomě šla za třemi body, trpělivě čekala na svou šanci a ta nakonec zákonitě přišla.

 • Město, kde sídlí klub bývalého předsedy FAČR, který dobře ví, kudy běží zajíc, dlouho nebylo pro červenobílé barvy zaslíbené. Poslední výhra se datovala do jara 2009, kdy se v závěru zápasu za stavu 1:1 k velikému sprintu nadechl Tomáš Pekhart, v té době v Edenu hostující z anglického Tottenhamu. Podobné to bylo i v domácích zápasech. Výhra 5:1, kterou vyválčilo v květnu 2013 mužstvo vedené trenérem Petroušem a dirigované kapitánem Kiselem byla spíše výjimkou.

září 2019

 • Slavia porazila Mladou Boleslav 1:0, když jedinou branku vstřelil v první půli Peter Olayinka a hostující Muris Mešanovič neproměnil penaltu v nastaveném čase!

 • Slavia ovládla 294. derby rozdílem třídy a Letnou vyplenila v poměru 3:0! Zápas nedohráli vyloučení Hušbauer a Tetteh.

 • Napětí pomalu stoupá, již jen několik okamžiků nás dělí od nejočekávanějšího ligového zápasu podzimní sezóny - derby na Letné. Byť se náš soupeř řadí v současné chvíli mezi spíše průměrné týmy naší soutěže, i tak však všichni velmi dobře víme, že výhra nad ním bude vždy tou nejsladší. Zda přijde, můžete (snad) sledovat i prostřednictvím O2 TV Sport.

SN na Facebooku

Oficiální Facebook žen