Fortuna liga

prosinec 2018

 • V osmnáctém kole do Edenu přijela Mladá Boleslav. Šlo o poslední ligový zápas Slavie na domácím hřišti v roce 2018, ovšem o úplné loučení s kalendářním rokem se nejednalo. Na to dojde až ve čtvrtek v posledním zápase základní skupiny Evropské ligy.

 • Sobotní odpoledne nabízí možnost zpestření v podobě zápasu Slavie proti Mladé Boleslavi, tedy týmu, který sice v posledních letech trochu vyklidil dřívější přední pozice, ale stále jde o třetí nejproduktivnější tým ligy. Slavia vyhrála 5 posledních vzájemných střetnutí a zda připíše šesté můžete sledovat mimo jiné i na O2 TV Sport.

 • Po dlouhých letech se Slavia v pondělní dohrávce představila na hřišti nováčka z Opavy. A byl z toho zápas jako řemen! Pět gólů, dvě tyčky, dva obraty, dvě penalty, jedna červená karta a zejména vítězství sešívaných 3:2!

 • Slavia se představí trochu netradičně v pondělí na hřišti nováčka z Opavy s touhou udržet rozdíl na čele tabulky na větší než jednozápasový zisk. Zápas nabídne, jako již tradičně, O2 TV Sport.

listopad 2018

 • Po reprezentační pauze pokračovala slávistická ligová cesta za cíli nejvyššími v Karviné. Bojovný zápas Slavia zvládla a zvítězila brankami Součka, Stocha a střídajícího Olayinky 3:1. Na 1:1 vyrovnával nešťastným zásahem do vlastní branky Bořil. Díky páteční remíze Plzně v Liberci mají červenobílí na čele tabulky čtyřbodový náskok.

 • Po další reprezentanční přestávce se základní část Fortuna ligy přesouvá do své druhé poloviny, což znamená, že na Slavii čekají odvety proti soupeřům, se kterými se již letos utkala. Tou první bude zápas proti Karviné, kterou na začátku sezóny v poklidu vyprovodila 4:0. Poslední tým tabulky však vyměnil v pauze trenéra a jistě nedá svou kůži lacino. Zápas nabízí O2 TV Sport.

 • Slavia otočila domácí zápas se Zlínem, první branku zápasu vstřelil odchovanec Slavie v dresu Zlína Pavel Vyhnal, brzy však vyrovnal Michal Frydrych a dvěma brankami rozhodl zápas Miroslav Stoch.

 • Slavia, toho času ještě stále vedoucí tým tabulky, přivítá u sebe v Edenu dosavadní překvapení ligy ze Zlína, který drží čtvrtou příčku. Zlínu má co vracet, poslední dva zápasy na slávistickém stadionu totiž dopadlo úspěšněji pro našeho moravského soka. Zápas bude přenášet O2 TV Sport.

 • Dnešní 290. derby pražských S tradičně přitahovalo tradičně pozornost celé republiky! Slavia do něj šla z lepší výchozí pozice, výhodu domácího prostředí však měla Sparta. Tvrdý zápas nakonec skončil remízou 2:2, se kterou asi není spokojený ani jeden tým.

 • Již zítra se na Letné odehraje další slavné pražské derby mezi Slavií, vedoucím týmem ligy, a v současnosti čtvrtým týmem tabulky. Šlágr kola pochopitelně poběží na O2 TV Sport.

 • Tisková konference před vrcholem podzimní sezóny - derby na Letné - se uskutečnila v útrobách stadionu v Edenu ve čtvrtek 1.11. Vedle trenéra Trpišovského před novináře předstoupil i základ naší středové řady: Tomáš Souček a Josef Hušbauer.

říjen 2018

 • Slavia porazila Duklu vysoko 4:1, udržela první příčku v tabulce a navýšila náskoku na Spartu před derby na sedm bodů. O branky se dnes postarali dvakrát Stoch, a jednou Coufal s Olayinkou.

 • Od zápasu s Kodaní uběhlo sotva pár desítek hodin a již nás čeká střetnutí další, tentokrát proti pražské Dukle i před kamerami O2 TV Sport. 

 • Slavia po reprezentační pauze hrála v Liberci. Potvrdilo se, že na severu Čech je horká půda, když padlo hned jedenáct žlutých karet a i jedna červená. Branka padla jen jedna, hned v úvodu zápasu ji vstřelil Stoch. Sešívaní si tak i přes nepovedený výkon připsali do tabulky velmi cenné tři body.

SN na Facebooku

Oficiální Facebook žen