Fortuna liga

srpen 2018

 • Jen tři dny po zápase s Dynamem Kyjev jela Slavia bojovat o ligové body na půdu Mladé Boleslavi. Zápas skutečně nabídl více boj než pohledné akce. Sešívaní ale měli stálou územní převahu, a tak se dá jejich vítězství po brance Škody označit za sice ubojované, ale také zasloužené.

 • Čas letí jako bláznivý a jen pár desítek hodin po infarktovém závěru zápasu s Dynamem Kyjev v Edenu je tu předvečer dalšího utkání. Slavia jede ve 4. kole Fortuna ligy do Mladé Boleslavi a pokud nepojedete s ní, můžete zápas sledovat na O2 Sport, výkop je v 18:30.

 • Slavia přivítala ve 3. kole doma v Edenu nováčka z Opavy a chtěla udržet stoprocentní bilanci v dosavadní sezóně. To se povedlo, ač se vítězství 3:1 nerodilo úplně lehce. Trefou se hned při své premiéře v červenobílém uvedla nejdražší posila klubu Peter Olayinka.

červenec 2018

 • Slavia v Edenu v sobotní podvečer koncertovala, Karvinou přehrála rozdílem třídy, výraznou převahu zúročila ve čtyři branky, které vstřelili dvakrát Škoda, Hušbauer a Baluta.

 • V úvodním kole Fortuna:ligy jela Slavia do Olomouce. Na Hané se sešívaným dlouhodobě nedařilo, nevyhráli tam už osm zápasů v řadě. Sigma Olomouc byla největším překvapením uplynulého ročníku, když coby nováček skončila na čtvrtém místě a zajistila si účast v předkolech Evropské Ligy. Na svém domácím stadionu prohrála jediné z posledních 35 soutěžních utkání. 

 • Slavia vstoupí do nového ročníku zápasem na Andrově stadioně proti ambiciózní Sigmě Olomouc, která byla pravděpodobně největším překvapením loňského ročníku. Zápas si nenechají ujít kamery O2 TV Sport.

červen 2018

 • Dnes proběhl los dalšího ročníku první české fotbalové ligy, která má opět nový název, Fortuna liga. Slavia začne ligu v Olomouci, následovat budou dvě domácí utkání s Karvinou a Opavou. Derby se hraje tentokrát až ve 14. kole na Letné, sešívaní naopak přivítají na podzim Plzeň v Edenu v 7. kole, vršovické derby s Bohemians se odehraje na podzim rovněž v Edenu, konkrétně v 9. kole.

květen 2018

 • Poslední kolo odehrála Slavia na teplických Stínadlech. K jistotě udržení 2. místa potřebovala neprohrát. To sešívaní zvládli s přehledem, když Teplice porazili 3:0.

 • K poslednímu kolu Slavia vyráží do Teplic s tím, že musí uhrát minimálně remízu pro jistotu předkola Ligy mistrů. Zápas nabízí netradičně ČT2.

 • V situaci, kdy budoucnost Slavie jako klubu je značně nejasná, odehrála Slavia v Edenu poslední domácí soutěžní zápas sezóny. Jablonci podlehla 1:3, když nevyužila velké množství šancí.

 • V dohrávce 28. kola potřebovala Slavia na hřišti čerstvě udržené Dukly zvítězit, aby si udržela teoretickou naději na obhajobu titulu a odstup od pronásledovatelů v boji o Ligu mistrů. V zápase, který příliš krásy nepobral, to díky brankám Sýkory a Stocha zvládla

 • Liga se chýlí do svého absolutního vrcholu, když nás čekají již jen tři dějství. To první bude zápas na stadionu se snad nejlepším výhledem v lize, totiž na Julisce s domácí Duklou. Zápas nabízí O2 TV Sport.

SN na Facebooku

Oficiální Facebook žen