Fortuna liga

srpen 2001

  • Tak včera se konečně definitivně rozhodlo, kdy se utkáme s Ostravou. Tento zajímavý zápas se nakonec odehraje v sobotu od 19h. Na Strahově samozřejmě.

  • Dnes se Slavia utká na Strahově s Hradcem Králové. Hraje se od 18:30 hod.

  • Tak dnes se rozhodlo, jak dopadnou naši dva hráči Lukáš Došek a Darko Šuškavčevič. Nejhůře dopadl prvně jmenovaný, Lukáš si nezahraje v příštích třech zápasech!! Darko dostal nepodmíněný trest na jedno utkání, takže proti Hradci nám též bude chybět.

  • Zítra se Slavia utká venku s Jabloncem. Doufám, že to bude taková generálka na další veledůležité utkání, vyvarujeme se chyb v obraně a pěkně si zastřílíme. Bohužel je nejistý start Pavla Kuky a Pavla Novotného. Tomáš Kuchař skoro jistě ještě též nenastoupí. Hraje se od 16:30 a přímým přenosem vysílá Tv Nova.

  • Tak první ligové kolo máme za sebou a dopadlo dobře. Slavia porazila Drnovice, i když občas jsme se všichni o výsledek báli. Nepodali jsme optimální výkon, ale byl to takový základ, na kterém se dá stavět. Dobře jsme hráli hlavně na začátku a na konci utkání. Pavel Novotný a Patrik Gedeon nastoupili od začátku a veskrze se ukázali v dobrém světle. Nejslabším článkem byl bohužel Radek černý. Jinak na stadión dorazilo něco okolo čtyř tisíc lidí, které překvapil prudký déš?, naštěstí přestal než se začalo hrát. Stalo se tam i několik změn - autobusová zastávka byla rozumně přesunuta blíže, do pokladen přišli mladší lidé a na hlavní tribuně proběhla výměna sedaček.

  • Tak opět začíná něco nového, začíná další fotbalová sezóna, startuje liga. My slávisté máme jasný a srozumitelný cíl - titul, postup do Ligy mistrů a pohledný fotbal. Nic víc nechceme. Doufám, že Slavia má stejný cíl jako její fanoušci a vynahradí nám minulou protrpěnou ostudnou sezónu. Budeme se těšit a jistě všichni rádi navštívíme co nejvíce utkání našeho milovaného týmu, pražské Slavie.

červenec 2001