Fortuna liga

únor 2019

 • Slavia porazila Slovácko vysoko 4:0 brankami Škody, Masopusta, Hušbauera a Součka. Udržela se tak v čele tabulky o tři body před Plzní, která v souběžně hraném zápase vyhrála v Opavě 2:1.

 • Zápasy běží i nadále v rychlém sledu, a tak dostávají slávističtí příznivci brzkou šanci k tomu, aby poděkovali svým hráčům za povedený zápas v Belgii. Slavia totiž přivítá v rámci dalšího ligového kola doma v Edenu Slovácko, zápas nabízí tradičně O2 TV Sport.

 • V rámci 21. kola se Slavia představila na půdě druhé Plzně, před kterou hájila náskok šesti bodů. Ten se po zápase bohužel smrskl puze na tři body, protože Plzeň zápas zaslouženě vyhrála v poměru 2:0.

 • V prvním jarním soutěžním porazila Slavia v Edenu Teplice 2:0, když branky vstřelili až v posledních deseti minutách Tomáš Souček panenkou z penalty a Mick van Buren. Slavia tak navýšila náskok na druhou Plzeň už na šest bodů, protože nejbližší pronásledovatel sešívaných jen remizoval v Mladé Boleslavi.

prosinec 2018

 • Slavia uzavřela podzim soubojem s dost možná nejtěžším soupeřem. Pražany totiž přivítal Jablonec, proti němuž se sešívaným dlouhodobě nedaří. Prokletí se naštěstí podařilo zlomit a Slavia si připsala velmi cenné vítězství 2:0.

 • Slavii čeká soutěžní derniéra roku 2018. Představi se na půdě Jablonce, tedy jednoho z pouhých tří týmů, který se může honosit skutečností, že Slavii letos na podzim v lize uzmul nějaké body. Jestli se mu to podaří i v pondělí můžete sledovat i na O2 TV Sport.

 • V osmnáctém kole do Edenu přijela Mladá Boleslav. Šlo o poslední ligový zápas Slavie na domácím hřišti v roce 2018, ovšem o úplné loučení s kalendářním rokem se nejednalo. Na to dojde až ve čtvrtek v posledním zápase základní skupiny Evropské ligy.

 • Sobotní odpoledne nabízí možnost zpestření v podobě zápasu Slavie proti Mladé Boleslavi, tedy týmu, který sice v posledních letech trochu vyklidil dřívější přední pozice, ale stále jde o třetí nejproduktivnější tým ligy. Slavia vyhrála 5 posledních vzájemných střetnutí a zda připíše šesté můžete sledovat mimo jiné i na O2 TV Sport.

 • Po dlouhých letech se Slavia v pondělní dohrávce představila na hřišti nováčka z Opavy. A byl z toho zápas jako řemen! Pět gólů, dvě tyčky, dva obraty, dvě penalty, jedna červená karta a zejména vítězství sešívaných 3:2!

 • Slavia se představí trochu netradičně v pondělí na hřišti nováčka z Opavy s touhou udržet rozdíl na čele tabulky na větší než jednozápasový zisk. Zápas nabídne, jako již tradičně, O2 TV Sport.

listopad 2018

 • Po reprezentační pauze pokračovala slávistická ligová cesta za cíli nejvyššími v Karviné. Bojovný zápas Slavia zvládla a zvítězila brankami Součka, Stocha a střídajícího Olayinky 3:1. Na 1:1 vyrovnával nešťastným zásahem do vlastní branky Bořil. Díky páteční remíze Plzně v Liberci mají červenobílí na čele tabulky čtyřbodový náskok.

 • Po další reprezentanční přestávce se základní část Fortuna ligy přesouvá do své druhé poloviny, což znamená, že na Slavii čekají odvety proti soupeřům, se kterými se již letos utkala. Tou první bude zápas proti Karviné, kterou na začátku sezóny v poklidu vyprovodila 4:0. Poslední tým tabulky však vyměnil v pauze trenéra a jistě nedá svou kůži lacino. Zápas nabízí O2 TV Sport.

 • Slavia otočila domácí zápas se Zlínem, první branku zápasu vstřelil odchovanec Slavie v dresu Zlína Pavel Vyhnal, brzy však vyrovnal Michal Frydrych a dvěma brankami rozhodl zápas Miroslav Stoch.

SN na Facebooku

Oficiální Facebook žen