Fortuna liga

duben 2019

 • FORTUNA:LIGA konečně zná přesné termíny nadstavbových zápasů. Slavie se týká skupina o titul, kdy jsou už známé termíny, ale nad dvěma soupeři ještě visí otazník.

 • Sparta se v Edenu ostudně prozdržovala za výrazné pomoci sudího Hrubeše k bodu za remízu 1:1. Náskok Slavie na čele tabulky se tak snížil na pět bodů.

 • Zápasy s rivalem z druhé strany Vltavy mají vždycky nádech výjimečnosti. Letošní los obou českých soutěží jich dopřál Edenu vrchovatou porci. První z této série se odehraje v neděli 14.4. od 18:00. Eden bude zanedlouho hostit ještě pohárové semifinále a celou sérii zakončí nadstavbové derby, které bude součástí posledního kola celé ligové soutěže.

 • Slavia vyhrála ve 27. ligovém kole na Julisce nad domácí Duklou lehce a vysoko 5:1, když proměnila své první tři šance a ve 22. minutě tak bylo hotovo. Branky Slavie vstřelili Masopust, Stoch, dvakrát Hušbauer a Souček.

březen 2019

 • Slavia remizovala v 26. kole základní části Fortuna ligy s Libercem 1:1, když branky vstřelili Bořil a Breite. Slavia byla lepším týmem, nevytvořila si však až tak vysoký počet gólových šancí, jako bylo v této sezóně obvyklé, a když krátce polevila po vstřelení vedoucí branky, byla hned potrestána vyrovnávacím gólem.

 • Po další nezajímavé reprezentační pauze přivítá vedoucí tým tabulky aspiranta na boj o poháry. Do Edenu přijíždí Slovan Liberec, bývalé mužstvo mnoho dnešních slávistů, včetně samozřejmě trenéra Trpišovského. Zápas nabízí O2 TV Sport.

 • Tři dny poté, co sešívaní ve fantastickém zápase oholili tým FC Sevilla lépe, než by to zvládl proslulý lazebník z téhož města, nastaly všední starosti. Další ligové kolo. Cesta za titulem vedla do Příbrami. Zápas to vůbec nebyl jednoduchý, ale po brankách Olayinky a Hušbauera brala Slavia další tři body

 • Po velkém zápase se Sevillou přichází zápas nepoměrně méně výrazný, leč stále důležitý. Slavia v boji o mistrovský primát zajíždí k dalšímu ligovému kolu do nedaleké Příbrami. Zápas nabízí tradičně O2 TV Sport.

 • Slavia porazila ve 24. kole Fortuna ligy naprosto odevzdaný Baník Ostrava 4:0 brankami Škody, Masopusta, Frydrycha a van Burena a navýšila tak náskok v čele tabulky už na šest bodů. Hosté za celý zápas nevystřelili na bránu.

 • Slavii čekají dva těžké domácí zápasy v řadě, před Sevillou jede do Edenu Baník Ostrava, který na podzim doma porazil sešívané 2:1. Zápas začíná v 17:30 a pokud nemůžete přijít osobně, laďte O2 Sport. Slavia může vítězstvím zvýšit svůj náskok v čele tabulky na šest bodů.

 • Ve 23. kole fortuna ligy zavítali červenobílí na hřiště sousedních Bohemians do Ďolíčku. Vzhledem k postavení v tabulce, ale i k tomu, že druhá Plzeň už o den dříve doma vyválčila vítězství nad Jabloncem, nemohli hosté brát nic jiného, než vítězství. To se nakonec podařilo i přesto, že se domácí nějakou minutu radovali z vedení 1:0. Nakonec se po zásahu asistenta videorozhodčího pískala penalta, kterou proměnil Souček a následně vítězství potvrdili Milan Škoda a Josef Hušbauer.

 • Slávisté k dalšímu zápasu nebudou muset cestovat příliš daleko. Los totiž jako další určil zápas v nedalekém Ďolíčku, kde se Slavii tradičně příliš nedaří. Zápas nabídne O2 TV Sport.

únor 2019

 • Slavia porazila Slovácko vysoko 4:0 brankami Škody, Masopusta, Hušbauera a Součka. Udržela se tak v čele tabulky o tři body před Plzní, která v souběžně hraném zápase vyhrála v Opavě 2:1.

 • Zápasy běží i nadále v rychlém sledu, a tak dostávají slávističtí příznivci brzkou šanci k tomu, aby poděkovali svým hráčům za povedený zápas v Belgii. Slavia totiž přivítá v rámci dalšího ligového kola doma v Edenu Slovácko, zápas nabízí tradičně O2 TV Sport.

SN na Facebooku

Oficiální Facebook žen