Fortuna liga

květen 2017

 • Slavii čeká další důležitý a prestižní zápas. Ostatně, jako všechny poslední zápasy. Ten sobotní ale bude ještě o něco málo prestižnější - však jde o malé velké derby s tradičním soupeřem o dvě tramvajové zastávky dál. Samozřejmě nemůže chybět ani přítomnost kamer O2 TV.

duben 2017

 • Slavia remizovala s Jabloncem 1:1, když si vlastní branku vstřelil Lüftner a v 90. minutě vyrovnal Muris Mešanovič. Slavia si vyhrát nezasloužila, naopak ji hned čtyřikrát významně podržel Jiří Pavlenka v bráně.

 • Slavia se nám vrátila na první místo tabulky a bude se ho snažit logicky udržet. Do cesty se jí staví Jablonec, tedy tým, který Slavia neporazila již 4 roky. Přímý přenos nabídne O2 Sport.

 • Slavia se představila na půdě Slovácka a měla možnost dostat pod tlak první Plzeň, kterou čeká náročný zápas na Spartě. Svěřencům trenéra Šilhavého se to nakonec podařilo, byť šlo o velice náročný zápas! Po brankách Škody a Deliho a bezchybném výkonu obrany slávisté zvítězili 2:0!

 • Zápasy jdou v rychlém sledu, člověk si neodpočine a již aby se psychicky chystal na další střetnutí. V pátek jede Slavia, povzbuzená vysokým vítězstvím nad Hradcem, na půdu Slovácka. V případě vítězství sešívaných pak mohou být kamery ČT Sport svědky alespoň dočasné výměny na prvním místě tabulky.

 • Slavia v pohodovém zápase porazila Hradec Králové 4:0 a zaznamenala nejvyšší domácí ligovou výhru v této sezóně. O branky se postarali Frydrych, Škoda z penalty, Mingazov a Hušbauer.

 • Slavia baví fotbalem, a tak jen málokdo bude naříkat, že přichází další zápas v rychlém sledu. Po středečním jasném vítězství nad Karvinou tentokrát již brzy slávistický Eden přivítá dalšího nováčka - Hradec. Tento velikonoční pondělní zápas budete moci sledovat mj. i na O2 Sport.

 • Slavia se dnes v rámci dvojboje s Karvinou představila na soupeřově půdě při utkání ePojištění.cz ligy. Sešívaní potřebovali vzhledem k boji o titul nutně zvítězit. Což se jim nakonec po velkém boji povedlo. Po dvou trefách Mešanoviče si do Prahy vezeme výhru 2:1! K vidění byl navíc velice pohledný zápas, a to i přispěním výborně hrajících domácích.

 • Dnes se za krásného jarního počasí uskutečnilo v Edenu derby pražských S, do něhož Slavia po dlouhých letech vstupovala v roli favorita. Zápas však příliš krásy nenabídl. Slavia předvedla špatný výkon a v nepříliš pohledném remízovém zápase zachraňovala bod až v poslední minutě.

březen 2017

 • Reprezentační přestávka nám skončila a hned pokračujeme hodně zhurta. Do Edenu totiž přijíždí třetí tým tabulky, který má Slavii za podzim co vracet. Jak dopadne derby pražských "S" můžete sledovat také na O2 Sport.

 • Těžký souboj v boji o další ligové body dnes čekal Slavii v Liberci. Přes velkou převahu sešívaných nakonec zápas skončil remízou 1:1. Slavia doplatila hlavně na zahozené šance.

 • Slavia je po dvaceti ligových kolech v čele ligové tabulky, má však jediný bod náskoku na druhou Plzeň. V 21. kole tak jedou slávisté do Liberce hájit vedení v lize a pokusit se prodloužit současnou sérii sedmi výher v řadě. Jak se jim povede, to můžete sledovat buď přímo v Liberci nebo v přímém přenosu stanice O2 Sport v sobotu od 16:30.

 • Slavia hrála v Edenu zápas se sedmými Teplice o udržení náskoku v čele ligy. To se jí nakonec povedlo, ačkoliv Teplice dlouho skvěle odolávaly. V jednom z nejlepších zápasů tohoto ročníku potvrdila Slavia svoji mentální sílu.

 • Po skvělé výhře nad Plzní liga samozřejmě dále pokračuje a pro Slavii nyní čeká překážka v podobě Teplic. Zápas s klubem, který tradičně okupuje spíše tu lepší polovinu tabulky, nabídne ČT Sport.