Fortuna liga

srpen 2018

 • Eden očekává velký zápas, neboť ke střetnutí se Slavií přijíždí plzeňská Viktoria, toho času úřadující mistr a první tým tabulky. Atraktivní zápas si samozřejmě nemohly nechat ujít kamery O2 TV Sport.

 • Týden po nepovedeném domácím zápase s Jabloncem, v němž poprvé v této sezóně ztratili body, se červenobílí pokoušeli o reparát na Stínadlech, kde hrají své domácí zápasy hráči týmu FK Teplice. Jak výsledek napovídá, reparát se podařil.

 • Po nepovedeném utkání v Jablonci má Slavia šanci napravit svou reputaci zápasem v Teplicích, kterým vstup do sezóny zatím úplně nevychází. Zápas poběží i na O2 TV Sport.

 • Slavia prohrála v Edenu s Jabloncem 0:2 po nejhorším výkonu v sezóně, který korunoval Milan Škoda neproměněnou penaltou. Článek byl doplněn o pozápasové vyjádření našeho kapitána.

 • Po vypadnutí z Ligy mistrů čeká sešívané další zápas, protentokrát v ligové soutěži, přičemž soupeřem bude Jablonec, kterému se naposledy podařilo Eden vyloupit. O tom, zda se mu to podaří i tentokrát, se můžete krom samotné osobní návštěvy přesvědčit i přes O2 TV Sport.

 • Jen tři dny po zápase s Dynamem Kyjev jela Slavia bojovat o ligové body na půdu Mladé Boleslavi. Zápas skutečně nabídl více boj než pohledné akce. Sešívaní ale měli stálou územní převahu, a tak se dá jejich vítězství po brance Škody označit za sice ubojované, ale také zasloužené.

 • Čas letí jako bláznivý a jen pár desítek hodin po infarktovém závěru zápasu s Dynamem Kyjev v Edenu je tu předvečer dalšího utkání. Slavia jede ve 4. kole Fortuna ligy do Mladé Boleslavi a pokud nepojedete s ní, můžete zápas sledovat na O2 Sport, výkop je v 18:30.

 • Slavia přivítala ve 3. kole doma v Edenu nováčka z Opavy a chtěla udržet stoprocentní bilanci v dosavadní sezóně. To se povedlo, ač se vítězství 3:1 nerodilo úplně lehce. Trefou se hned při své premiéře v červenobílém uvedla nejdražší posila klubu Peter Olayinka.

 • Po dvou povedených představeních slávističtí fanoušci jistě napjatě očekávají úvodní hvizd v zápase třetím. Los tomu chtěl, že tento zápas se po týdnu opět odehraje v Edenu před domácím publikem, přičemž soupeřem bude Opava. Zápas nabízí ČT Sport.

červenec 2018

 • Slavia v Edenu v sobotní podvečer koncertovala, Karvinou přehrála rozdílem třídy, výraznou převahu zúročila ve čtyři branky, které vstřelili dvakrát Škoda, Hušbauer a Baluta.

 • V úvodním kole Fortuna:ligy jela Slavia do Olomouce. Na Hané se sešívaným dlouhodobě nedařilo, nevyhráli tam už osm zápasů v řadě. Sigma Olomouc byla největším překvapením uplynulého ročníku, když coby nováček skončila na čtvrtém místě a zajistila si účast v předkolech Evropské Ligy. Na svém domácím stadionu prohrála jediné z posledních 35 soutěžních utkání. 

 • Slavia vstoupí do nového ročníku zápasem na Andrově stadioně proti ambiciózní Sigmě Olomouc, která byla pravděpodobně největším překvapením loňského ročníku. Zápas si nenechají ujít kamery O2 TV Sport.

červen 2018

 • Dnes proběhl los dalšího ročníku první české fotbalové ligy, která má opět nový název, Fortuna liga. Slavia začne ligu v Olomouci, následovat budou dvě domácí utkání s Karvinou a Opavou. Derby se hraje tentokrát až ve 14. kole na Letné, sešívaní naopak přivítají na podzim Plzeň v Edenu v 7. kole, vršovické derby s Bohemians se odehraje na podzim rovněž v Edenu, konkrétně v 9. kole.

květen 2018

 • Poslední kolo odehrála Slavia na teplických Stínadlech. K jistotě udržení 2. místa potřebovala neprohrát. To sešívaní zvládli s přehledem, když Teplice porazili 3:0.

SN na Facebooku

Oficiální Facebook žen