Fortuna liga

duben 2019

 • Zápasy s rivalem z druhé strany Vltavy mají vždycky nádech výjimečnosti. Letošní los obou českých soutěží jich dopřál Edenu vrchovatou porci. První z této série se odehraje v neděli 14.4. od 18:00. Eden bude zanedlouho hostit ještě pohárové semifinále a celou sérii zakončí nadstavbové derby, které bude součástí posledního kola celé ligové soutěže.

 • Slavia vyhrála ve 27. ligovém kole na Julisce nad domácí Duklou lehce a vysoko 5:1, když proměnila své první tři šance a ve 22. minutě tak bylo hotovo. Branky Slavie vstřelili Masopust, Stoch, dvakrát Hušbauer a Souček.

březen 2019

 • Slavia remizovala v 26. kole základní části Fortuna ligy s Libercem 1:1, když branky vstřelili Bořil a Breite. Slavia byla lepším týmem, nevytvořila si však až tak vysoký počet gólových šancí, jako bylo v této sezóně obvyklé, a když krátce polevila po vstřelení vedoucí branky, byla hned potrestána vyrovnávacím gólem.

 • Po další nezajímavé reprezentační pauze přivítá vedoucí tým tabulky aspiranta na boj o poháry. Do Edenu přijíždí Slovan Liberec, bývalé mužstvo mnoho dnešních slávistů, včetně samozřejmě trenéra Trpišovského. Zápas nabízí O2 TV Sport.

 • Tři dny poté, co sešívaní ve fantastickém zápase oholili tým FC Sevilla lépe, než by to zvládl proslulý lazebník z téhož města, nastaly všední starosti. Další ligové kolo. Cesta za titulem vedla do Příbrami. Zápas to vůbec nebyl jednoduchý, ale po brankách Olayinky a Hušbauera brala Slavia další tři body

 • Po velkém zápase se Sevillou přichází zápas nepoměrně méně výrazný, leč stále důležitý. Slavia v boji o mistrovský primát zajíždí k dalšímu ligovému kolu do nedaleké Příbrami. Zápas nabízí tradičně O2 TV Sport.

 • Slavia porazila ve 24. kole Fortuna ligy naprosto odevzdaný Baník Ostrava 4:0 brankami Škody, Masopusta, Frydrycha a van Burena a navýšila tak náskok v čele tabulky už na šest bodů. Hosté za celý zápas nevystřelili na bránu.

 • Slavii čekají dva těžké domácí zápasy v řadě, před Sevillou jede do Edenu Baník Ostrava, který na podzim doma porazil sešívané 2:1. Zápas začíná v 17:30 a pokud nemůžete přijít osobně, laďte O2 Sport. Slavia může vítězstvím zvýšit svůj náskok v čele tabulky na šest bodů.

 • Ve 23. kole fortuna ligy zavítali červenobílí na hřiště sousedních Bohemians do Ďolíčku. Vzhledem k postavení v tabulce, ale i k tomu, že druhá Plzeň už o den dříve doma vyválčila vítězství nad Jabloncem, nemohli hosté brát nic jiného, než vítězství. To se nakonec podařilo i přesto, že se domácí nějakou minutu radovali z vedení 1:0. Nakonec se po zásahu asistenta videorozhodčího pískala penalta, kterou proměnil Souček a následně vítězství potvrdili Milan Škoda a Josef Hušbauer.

 • Slávisté k dalšímu zápasu nebudou muset cestovat příliš daleko. Los totiž jako další určil zápas v nedalekém Ďolíčku, kde se Slavii tradičně příliš nedaří. Zápas nabídne O2 TV Sport.

únor 2019

 • Slavia porazila Slovácko vysoko 4:0 brankami Škody, Masopusta, Hušbauera a Součka. Udržela se tak v čele tabulky o tři body před Plzní, která v souběžně hraném zápase vyhrála v Opavě 2:1.

 • Zápasy běží i nadále v rychlém sledu, a tak dostávají slávističtí příznivci brzkou šanci k tomu, aby poděkovali svým hráčům za povedený zápas v Belgii. Slavia totiž přivítá v rámci dalšího ligového kola doma v Edenu Slovácko, zápas nabízí tradičně O2 TV Sport.

 • V rámci 21. kola se Slavia představila na půdě druhé Plzně, před kterou hájila náskok šesti bodů. Ten se po zápase bohužel smrskl puze na tři body, protože Plzeň zápas zaslouženě vyhrála v poměru 2:0.

SN na Facebooku

Oficiální Facebook žen