Fortuna liga

září 2020

 • Po hodně turbulentní reprezentační pauze pokračovala nejvyšší domácí soutěž třetím kolem. Slavii poslal los do sousedního Ďolíčku, kde své domácí zápasy hraje ambiciózní nováček z Pardubic. Červenobílí - v tomto zápase ve venkovních černých dresech - šli do zápasu v pozici jasného favorita a to i přesto, že "domácí" v minulém kole až překvapivě jistě porazili Teplice. Zápas nakonec přinesl dělbu bodů.

 • V rámci třetího ligového kola se Slavia utká s nováčkem ligy z Pardubic, který však musí hrát svá domácí utkání v Ďolíčku. Zápas začíná v sobotu v 19:30 a vysílá jej O2 Sport.

srpen 2020

 • Slavia porazila Příbram 3:0, když hned v úvodu dvakrát skórovala a poté 70 minut tlačila soupeře bez dalších gólových radostí. V poslední minutě proměnil penaltu brankář Ondřej Kolář.

 • Po šestibrankovém přídělu Českým Budějovicím v prvním kole se Slavia představí poprvé doma, do Edenu přijede Příbram a fanoušci sešívaných se mohou zcela právem ptát více na to, kolik branek slávisté vstřelí, než zda se jim podaří zvítězit.

 • Poněkud netradičně, ale z logických důvodů začíná nová sezóna až takřka na přelomu srpna a září. Slavia do ní vkročí opět z pozice obhájce mistrovského titulu a soupeřem jí bude jedno z největších pozitivních překvapení té loňské - Dynamo České Budějovice.

červenec 2020

 • V posledním zápase mistrovského ročníku se Slavia utkala se Spartou na domácí půdě. Ani přes převahu ale sešívaní nedokázali své šance využít, a tak zápas skončil bezbrankovou remízou. I tak ale mohli slávisté slavit obhajobu titulu!

 • Jen těžko bychom hledali sladšího sparingpartnera k finálnímu zápasu soutěžního ročníku, po kterém budou moci hráči Slavie konečně opět nad své hlavy zdvihnout mistrovskou trofej. Slávistům u tohoto slavnostního okamžiku budou, stejně jako loni, opět asistovat hráči letenského klubu, který má za sebou další neúspěšnou sezónu. 

 • Slavia nastoupila v Liberci ve značně kombinované sestavě, i tak ale zápas v poklidu zvládla a zvítězila 3:1.

červen 2020

 • Dvě branky Petara Musy a po jedné Petra Ševčíka a Lukáše Masopusta přinesly Slavii další jasné domácí vítězství nad Jabloncem. V nastaveném čase navíc Musa neproměnil penaltu.

 • I nadále jedeme v rychlém zápasovém sledu. Sotva se stačilo vypít veškeré nakoupené šampaňské, už aby se slávističtí fanoušci soustředili na další zápas. Zápas, ve kterém zdánlivě o nic nejde. Krom zachování si tváře mistrovského týmu. A to není málo. Vzhledem k systému nadstavby pak čeká další zvučnější soupeř, konkrétně Jablonec, kterému se ale v posledních týdnech příliš nedaří.

 • Celá slávistická obec se chystá na zápas, který již před začátkem sezóny sliboval, že by mohl rozhodnout pomyslně o titulu. Možná málokdo však čekal, že může rozhodnout fakticky. Slavii stačí k odstartování oslav zdánlivě maličkost - získat v tomto očekávaném zápase proti Plzni tři body.

SN na Facebooku

Oficiální Facebook žen