Fortuna liga

říjen 2007

  • Druhou třetinu ligy začne Slavia na hřišti libereckého Slovanu. Trenér Škorpil dodal Liberci nový impuls, Slavia vysoko prohrála na Arsenalu, je před námi zajímavý souboj. Hraje se zítra od 17:15, utkání můžete vidět na ČT2.

  • V duelu desátého kola Gambrinus ligy přivítá na Strahově Slavia Viktorii Plzeň. Duel prvního s osmým týmem tabulky začíná v 18:00, nevybrala si ho k přenosu žádná televize. Na utkání můžete vyhrát lístky na domácí zápasy Slavie v Lize mistrů.

  • Po víkendu je na programu zápas ze všech nejslavnější, derby pražských "S". Na hřišti svého úhlavního rivala nevyhrála Slavia už předlouhých 13 let. V pondělí v 17:15 nás na Letné přivítá Sparta Praha, čtvrtý celek tabulky.

září 2007

  • Fotbalisté Slavie v osmém kole v exhibičním utkání deklasovali Zlín, překvapení podzimní sezony. O utkání bylo rozhodnuto po 17. minutě, kdy jsme vedli o čtyři branky. Dvakrát se prosadil Belaid, po jedné brance přidali Vlček, Ivana, Pudil, Volešák a Šourek. Prohlédněte si 20 fotografií.

  • Jarolímův lazaret čeká v pátek generálka na Ligu mistrů, přivítáme soupeře, který letos podává dobré výkony. Tescoma Zlín je zatím největším překvapením ligového ročníku, patří mu páté místo. Měření sil začne v 18:00, zápas si nevybrala žádná televize.

  • V neděli čeká Slavii pikantní duel, na svém hřišti ji přivítá "ta pravá" Bohemka. Utkání dvou spřátelených klubů provází několik doprovodných akcí, přesto jej nevysílá žádná televize. Na programu je koncert po zápase, nebo pochod slávistů od zimního stadionu v Edenu. Výkop je plánován na 16:30. Před utkáním bude uctěna památka Josefa Vinkláře.

  • Slavia poprve v lize zaváhala, v sestavě oslabené o několik marodů remizovala v pohledném a kvalitním utkání s druhým týmem tabulky, Baníkem Ostrava.

  • Po reprezentační pauze se slávisté opět dočkali, zítra je na programu další ligové utkání. Na Strahově ve střetnutí o první místo přivítáme ostravský Baník. Slavia v sezoně ještě neztratila, Baník nechal bod ve Zlíně. Utkání je na programu v sobotu v 18:15, před Ligou mistrů by Slavii slušel zaplněný Strahov, proto přijďte sešívané podpořit. Zápas vysílá přímým přenosem ČT 4 Sport.

  • Fotbalisté Slavie vyhráli i v pátém ligovém kole, tentokrát porazili Most na jejich hřišti 3:2. Dvakrát se trefil kapitán Stanislav Vlček, jednou také Gaúcho.

  • Opět nás čeká realita všedních dní. Po historickém postupu do základní skupiny Ligy mistrů zajíždíme zítra do Mostu. Karel Jarolím dá pravděpodobně příležitost hráčům, kteří se dosud do hry moc nedostali. Utkání začíná zítra v 17:00, nevysílá ho žádná televize.

srpen 2007