listopad 2009

• Gambrinus liga uzavře svou polovinu, Slavia ji ukončí na hřišti Jablonce. Hraje se v sobotu od 19:15. Zápas vysílá ČT4 Sport.

• Fotbalisté Slavie předvedli další bezradnost a ostudu, když v domácím zápase proti Plzni pouze remizovali 0:0 a dál se propadají tabulkou. Výrazně se jim tak vzdálily poháry, novou prioritou by tak měl být český pohár. Jediným pozitivem je, že se podařilo ukončit sérii domácích proher.

• Do Edenu přijede Viktoria Plzeň, při výhře se Slavia na svého soupeře bodově dotáhne. Hraje se v pondělí od 17:30, utkání nevysílá žádná televize.

říjen 2009

• Slavia vstoupila do 13. kola Gambrinus ligy. Oba týmy uctily minutou ticha památku slávistické legendy Františka Veselého, slávisté nastoupili do utkání s černými páskami. Slavia podlehla 0:1 a úspěšně pokračuje v tragických výkonech.

• V rámci 13. kola Gambrinus ligy zavítají slávisté do Příbrami. Hraje se od 16:00, utkání nevysílá žádná televize.

• Fotbalisté Slavie nedokázali podruhé za sebou vyhrát na domácím hřišti a navíc po prohře se Spartou přišla porážka s Olomoucí 1:2.

• Po vydařeném utkání ve Valencii stojí před Slavií další z řady soupeřů, ve dvanáctém kole Gambrinus ligy to je Sigma Olomouc. Utkání se hraje v pondělí od 17:30 a vysílá ho ČT 2.

• Fotbalisté Slavie po delší době dokázali vyhrát na hřišti soupeře, z Kladna si vezou tři body za výhru 2:0. Obě branky vstřelil Riste Naumov. Nepříjemností je zranění Romanovse po střetu se Šilhanem. Na hřišti se objevila dokonce sanitka.

• Druhá třetina ligy je před námi, Slavia jí zahájí utkáním na Kladně. Doufejme, že druhá třetina bude mnohem úspěšnější než ta první. Hraje se v neděli od 17:00.

• Další z vrcholů sezony je tady, v pondělí do Edenu zavítá Sparta. Hraje se od 17:30, utkání vysílá ČT 2. Odčiní slávisté debakl s Lille, nebo si z ostudy ušijí další kabát?

září 2009

• Na Slavii čeká zajímavý týden, tým trenéra Jarolíma se střetne s Bohemians 1905, Lille, a se Spartou. Jak si Slavia povede ve vršovickém derby? To se dozvíme v sobotu v 19:45, beznadějne vyprodané utkání můžete sledovat i na ČT 4 Sport.

• Fotbalisté Slavie v dohrávce 8. kola porazili v Edenu Baník Ostrava 3:1, přestože jsme prohrávali. Skóre však dokázal otočit dvěmi brankami Adam Hloušek, pojistku v závěru přidal Peter Grajciar.

• Před Slavií stojí další výzva, na dveře Edenu již klepe pondělní duel s Baníkem Ostrava. Odčiní slávisté prohru s CFC Janov? To se dozvíme v pondělí od 17:30, zápas vysílá ČT 2.