Fortuna liga

květen 2007

 • Fotbalisté Slavie utekli hrobníkovi z lopaty, když po kiksu brankáře Michala Vorla otočil průběh střetnutí v závěru David Kalivoda dvěma brankami. V případě naší výhry v Českých Budějovicích a výhry Mladé Boleslavi nad Libercem bychom skončili na druhém místě! Prohlédněte si celkem 104 fotografií ze zápasu, vše naleznete ZDE či uvnitř článku.

 • V pondělí sehrajeme na Strahově poslední domácí zápas sezony. V kole s jednotným časem výkopu přivítáme na větrné hůrce zlínskou Tescomu. Nadcházející zápas nám může buď zkomplikovat cestu do pohárové Evropy, nebo může dveře do ní naopak otevřít. Aby tomu tak bylo, přijďte všichni podpořit Slavii v pondělí v 17:15 přímo na stadion, zápas jinde neuvidíte, televize vysílá jiná střetnutí.

 • Příznivci Slavie si po dlouhé době vychutnávají pocit vítězství. Po dlouhých šesti zápasech plných nezdarů se tým zvedl a dokázal porazit předposlední Příbram. Domácí byli po celý zápas neškodní, v obraně nastoupil po dlouhé době talentovaný Studík, ligu si poprvé vyzkoušel i středopolař Jablonský, který střídal zraněného Jandu. Prohlédněte si 34 fotografií ze zápasu - ZDE.

 • Už jen shodou náhod by Slavia mohla dosáhnout na příčky zaručující pro příští sezonu účast v pohárové Evropě. V neděli od 20:15 nás na svém stadionu přivítá Marila Příbram. Domácí budou hrát o holé přežití v nejvyšší soutěži, to jen nahrává faktu, že se bude hrát otevřený a přímočarý fotbal. Zápas vysílá živě ČT4 Sport, přijďte povzbudit naše fotbalisty přímo do Příbrami.

 • Fotbalisté Slavie konečně vstřelili po 505 minutách branku, přesto to na výhru nestačilo. Ve velkém nasazení hrané utkání nakonec skončilo remízou 1:1. Střeleckou smůlu protrhl Stanislav Vlček. Sezona navíc skončila pro Marka Suchého. Prohlédněte si 51 fotografií ze zápasu - ZDE. V článku si můžete stáhnout dva audio rozhovory - s Tomášem Necidem a Michalem Švecem.

 • Ve čtvrtek nás čeká boj o všechno! Po vyloženě tristních výsledcích poslední doby přivítáme na Strahově Mladou Boleslav, tři body jsou nutností. Jestliže nevyhrajeme, vidina účasti v evropských pohárech příští sezonu se velmi pravděpodobně rozplyne. Jako první důsledek nezdarů byl Radek Dosoudil přeřazen do B-týmu. Zápas vysílá živě ČT2 od 17:15, raději přijďte povzbudit Slavii na Strahov, tým podporu potřebuje.

 • Slávisté trhají rekordy, již pátý zápas v řadě nevstřelili gól a po jejich špatném výkonu si tak zaslouženě připisuje tři body Jablonec. Ante Aračič střelecky naprázdno nevyšel, bohužel se jednalo o gól vlastní a rozhodující. Radek Dosoudil se opět trestuhodně nechal vyloučit. Prohlédněte si 30 fotografií ze zápasu v Jablonci - ZDE.

 • V pondělí sehrajeme další ligový zápas, tentokrát na hřišti Jablonce. Zápas byl kvůli hokejovému mistrovství světa přesunut už na 16:00. Hlaste se dále do zájezdu fanklubu, v jednání je druhý autobus! Hráčům vaše podpora pomůže zlomit sérii neúspěšných zápasů, kdo můžete, prosím přijďte. Zápas můžete také vidět živě na ČT2.

 • Slavii postihla nepříjemná změna v termínové listině. Utkání v Jablonci se nebude hrát v původním termínu od 17:15, ale už od 16 hodin. Důvodem je kolize s přenosem z hokejového mistrovství světa.

duben 2007

 • Fotbalisté Slavie neukončili své trápení a ani ve čtvrtém zápase v řadě nevstřelili branku. Zápas s Kladnem tak nakonec skončil bezbrankovou remízou 0:0. Prohlédněte si 56 fotografií ze zápasu - ZDE.
  VIDEO - Nevydařený zápas slávistů, ale vydařený fanatismus fanoušků na tribunách. Kromě chorea uvidíte také čtyřminutový pokřik až téměř do umření. Délka 6:58. Rozlišení 640x480, velikost 46,78 MB. Stahujte ZDE.

 • V neděli nás čeká další z řady ligových utkání. Na větrnou hůrku zavítá SK Kladno. Zvedne se náš tým z výsledkové krize poslední doby? Vyhlídky na titul jsou pořád velice optimistické, tak nezapomeňte a přijďte povzbudit Slavii. Hraje se v 17:00, zápas nevysílá žádná televize, zápas můžete vidět jen na vlastní oči. Připravena je další speciální akce. Na rodiče, kteří s sebou přivedou dvě děti do 140 cm, čeká vstup kamkoli na stadion zcela zdarma.

 • Slavia předvedla na Letné podprůměrný výkon, zaslouženě si neodváží ani bod a opouští první místo ligové tabulky. Prohlédněte si 28 fotografií ze zápasu - ZDE.

 • A je to tady! V pondělí nás čeká dlouho očekávaná bitva o titul, naše Slavia jede bojovat o tři ligové body na hřiště Sparty. Čeká nás 265. derby! Asi jediná zbývající možnost, jak se dostat na zápas, je koupit si lístky v pochodu Ultras na Letnou. Ten odstartuje v 15:15 ze Staroměstského náměstí na Letnou. Přijďte na pochod podpořit svůj klub v hojném počtu.

 • Fotbalisté Slavie nedokázali podruhé za sebou vyhrát a na domácím hřišti dokonce prohráli s Plzní 0:1. Díky prohře Sparty v Budějovicích však mají nadále dvoubodový náskok v čele ligy. V derby však nenastoupí Lukáš Jarolím, který dostal čtvrtou žlutou kartu. Prohlédněte si 48 fotografií ze zápasu, buď v článku nebo ZDE.
  VIDEO - Na videu uvidíte fandění slávistů, nové chorály, choreo na začátku zápasu a i děkovačku po prohraném zápase! Délka 4:14. Rozlišení 640x480, velikost 28,5 MB. Stahujte ZDE.

 • Zítra navečer přivítáme na Strahově dalšího ligového soupeře, FC Viktorii Plzeň. Po nezdaru na hřišti Slovácka budou chtít slávisté odčinit výpadek a s Plzní plně bodovat. Přijďme proto podpořit svůj tým na větrnou hůrku. Pro studenty je zde vstup na jižní tribunu zdarma! Zápas nevysílá žádná televize, pomozme Slavii k titulu!