Fortuna liga

září 2007

  • Fotbalisté Slavie v osmém kole v exhibičním utkání deklasovali Zlín, překvapení podzimní sezony. O utkání bylo rozhodnuto po 17. minutě, kdy jsme vedli o čtyři branky. Dvakrát se prosadil Belaid, po jedné brance přidali Vlček, Ivana, Pudil, Volešák a Šourek. Prohlédněte si 20 fotografií.

  • Jarolímův lazaret čeká v pátek generálka na Ligu mistrů, přivítáme soupeře, který letos podává dobré výkony. Tescoma Zlín je zatím největším překvapením ligového ročníku, patří mu páté místo. Měření sil začne v 18:00, zápas si nevybrala žádná televize.

  • V neděli čeká Slavii pikantní duel, na svém hřišti ji přivítá "ta pravá" Bohemka. Utkání dvou spřátelených klubů provází několik doprovodných akcí, přesto jej nevysílá žádná televize. Na programu je koncert po zápase, nebo pochod slávistů od zimního stadionu v Edenu. Výkop je plánován na 16:30. Před utkáním bude uctěna památka Josefa Vinkláře.

  • Slavia poprve v lize zaváhala, v sestavě oslabené o několik marodů remizovala v pohledném a kvalitním utkání s druhým týmem tabulky, Baníkem Ostrava.

  • Po reprezentační pauze se slávisté opět dočkali, zítra je na programu další ligové utkání. Na Strahově ve střetnutí o první místo přivítáme ostravský Baník. Slavia v sezoně ještě neztratila, Baník nechal bod ve Zlíně. Utkání je na programu v sobotu v 18:15, před Ligou mistrů by Slavii slušel zaplněný Strahov, proto přijďte sešívané podpořit. Zápas vysílá přímým přenosem ČT 4 Sport.

  • Fotbalisté Slavie vyhráli i v pátém ligovém kole, tentokrát porazili Most na jejich hřišti 3:2. Dvakrát se trefil kapitán Stanislav Vlček, jednou také Gaúcho.

  • Opět nás čeká realita všedních dní. Po historickém postupu do základní skupiny Ligy mistrů zajíždíme zítra do Mostu. Karel Jarolím dá pravděpodobně příležitost hráčům, kteří se dosud do hry moc nedostali. Utkání začíná zítra v 17:00, nevysílá ho žádná televize.

srpen 2007

  • Po veleúspěšné pohárové bitvě v Amsterdamu mají na programu slávisté další utkání. V rámci 3. kola Gambrinus ligy nás na svém hřišti přivítá Dynamo České Budějovice. Utkání začíná ve 20:15, zápas vysílá ČT 4 Sport. Hlásit se stále můžete do zájezdu fanklubu.

  • Jako soupeře pro další ligové kolo nám los přiřkl SK Kladno. Po středeční nervydrásající bitvě se šťastným koncem s MŠK Žilina by slávističtí fanoušci potřebovali jednou za čas klidný zápas. Gecov ani Dočkal nenastoupí, brání jim v tom klauzule ve smlouvě. Utkání začne tradičně v neděli od 17:00. Před výkopem zápasu se Slavia rozloučí se svou legendou, Boby Zlámalem.

  • Po startu v pohárové Evropě mají slávisté na programu také start na domácí scéně. První ligové kolo sehrajeme zítra v Jablonci. V Jablonci se nám tradičně nedaří, emoce budou navíc znásobeny působením Luboše Kozla právě na lavičce Jablonce. Při své prvoligové premiéře bude chtít jistě svůj bývalý klub porazit. Zkrátka se máme na co těšit. Ještě zbývají místa v zájezdu fanklubu, můžete se tudíž hlásit. Zápas, který odstartuje zítra v 17:00, nevysílá žádná televize.