Fortuna liga

srpen 2007

 • Po veleúspěšné pohárové bitvě v Amsterdamu mají na programu slávisté další utkání. V rámci 3. kola Gambrinus ligy nás na svém hřišti přivítá Dynamo České Budějovice. Utkání začíná ve 20:15, zápas vysílá ČT 4 Sport. Hlásit se stále můžete do zájezdu fanklubu.

 • Jako soupeře pro další ligové kolo nám los přiřkl SK Kladno. Po středeční nervydrásající bitvě se šťastným koncem s MŠK Žilina by slávističtí fanoušci potřebovali jednou za čas klidný zápas. Gecov ani Dočkal nenastoupí, brání jim v tom klauzule ve smlouvě. Utkání začne tradičně v neděli od 17:00. Před výkopem zápasu se Slavia rozloučí se svou legendou, Boby Zlámalem.

 • Po startu v pohárové Evropě mají slávisté na programu také start na domácí scéně. První ligové kolo sehrajeme zítra v Jablonci. V Jablonci se nám tradičně nedaří, emoce budou navíc znásobeny působením Luboše Kozla právě na lavičce Jablonce. Při své prvoligové premiéře bude chtít jistě svůj bývalý klub porazit. Zkrátka se máme na co těšit. Ještě zbývají místa v zájezdu fanklubu, můžete se tudíž hlásit. Zápas, který odstartuje zítra v 17:00, nevysílá žádná televize.

červenec 2007

 • Slavia zná svůj ligový program na první tři ligová kola. Hracím dnem bude pokaždé neděle, jednou se představíme před televizními kamerami.

červen 2007

 • Dnes byl rozlosován další ročník Gambrinus ligy. Sezonu 2007/2008 zahájíme venku, los nám přisoudil symbolicky Jablonec, který trénuje dosavadní kouč našeho B-týmu Luboš Kozel.

květen 2007

 • Slávisté díky výhře v Českých Budějovicích a zároveň třem bodům Mladé Boleslavi končí ligový ročník 2006/2007 na druhé příčce, zaručující 2. předkolo Ligy mistrů! Prohlédněte si 64 fotografií ze zápasu - ZDE.

 • Za pár hodin nám skončí Gambrinus liga. Poslední zápasy slibují velká dramata, ve kterých bude účinkovat i Slavia. Skončíme druzí, třetí či na nás zůstane bramborová příčka? Chcete zažít drama přímo v Českých Budějovicích? Tak pojeďte s fanklubem, který zaplňuje třetí autobus!

 • Fotbalisté Slavie utekli hrobníkovi z lopaty, když po kiksu brankáře Michala Vorla otočil průběh střetnutí v závěru David Kalivoda dvěma brankami. V případě naší výhry v Českých Budějovicích a výhry Mladé Boleslavi nad Libercem bychom skončili na druhém místě! Prohlédněte si celkem 104 fotografií ze zápasu, vše naleznete ZDE či uvnitř článku.

 • V pondělí sehrajeme na Strahově poslední domácí zápas sezony. V kole s jednotným časem výkopu přivítáme na větrné hůrce zlínskou Tescomu. Nadcházející zápas nám může buď zkomplikovat cestu do pohárové Evropy, nebo může dveře do ní naopak otevřít. Aby tomu tak bylo, přijďte všichni podpořit Slavii v pondělí v 17:15 přímo na stadion, zápas jinde neuvidíte, televize vysílá jiná střetnutí.

 • Příznivci Slavie si po dlouhé době vychutnávají pocit vítězství. Po dlouhých šesti zápasech plných nezdarů se tým zvedl a dokázal porazit předposlední Příbram. Domácí byli po celý zápas neškodní, v obraně nastoupil po dlouhé době talentovaný Studík, ligu si poprvé vyzkoušel i středopolař Jablonský, který střídal zraněného Jandu. Prohlédněte si 34 fotografií ze zápasu - ZDE.

 • Už jen shodou náhod by Slavia mohla dosáhnout na příčky zaručující pro příští sezonu účast v pohárové Evropě. V neděli od 20:15 nás na svém stadionu přivítá Marila Příbram. Domácí budou hrát o holé přežití v nejvyšší soutěži, to jen nahrává faktu, že se bude hrát otevřený a přímočarý fotbal. Zápas vysílá živě ČT4 Sport, přijďte povzbudit naše fotbalisty přímo do Příbrami.