Fortuna liga

květen 2007

 • Fotbalisté Slavie konečně vstřelili po 505 minutách branku, přesto to na výhru nestačilo. Ve velkém nasazení hrané utkání nakonec skončilo remízou 1:1. Střeleckou smůlu protrhl Stanislav Vlček. Sezona navíc skončila pro Marka Suchého. Prohlédněte si 51 fotografií ze zápasu - ZDE. V článku si můžete stáhnout dva audio rozhovory - s Tomášem Necidem a Michalem Švecem.

 • Ve čtvrtek nás čeká boj o všechno! Po vyloženě tristních výsledcích poslední doby přivítáme na Strahově Mladou Boleslav, tři body jsou nutností. Jestliže nevyhrajeme, vidina účasti v evropských pohárech příští sezonu se velmi pravděpodobně rozplyne. Jako první důsledek nezdarů byl Radek Dosoudil přeřazen do B-týmu. Zápas vysílá živě ČT2 od 17:15, raději přijďte povzbudit Slavii na Strahov, tým podporu potřebuje.

 • Slávisté trhají rekordy, již pátý zápas v řadě nevstřelili gól a po jejich špatném výkonu si tak zaslouženě připisuje tři body Jablonec. Ante Aračič střelecky naprázdno nevyšel, bohužel se jednalo o gól vlastní a rozhodující. Radek Dosoudil se opět trestuhodně nechal vyloučit. Prohlédněte si 30 fotografií ze zápasu v Jablonci - ZDE.

 • V pondělí sehrajeme další ligový zápas, tentokrát na hřišti Jablonce. Zápas byl kvůli hokejovému mistrovství světa přesunut už na 16:00. Hlaste se dále do zájezdu fanklubu, v jednání je druhý autobus! Hráčům vaše podpora pomůže zlomit sérii neúspěšných zápasů, kdo můžete, prosím přijďte. Zápas můžete také vidět živě na ČT2.

 • Slavii postihla nepříjemná změna v termínové listině. Utkání v Jablonci se nebude hrát v původním termínu od 17:15, ale už od 16 hodin. Důvodem je kolize s přenosem z hokejového mistrovství světa.

duben 2007

 • Fotbalisté Slavie neukončili své trápení a ani ve čtvrtém zápase v řadě nevstřelili branku. Zápas s Kladnem tak nakonec skončil bezbrankovou remízou 0:0. Prohlédněte si 56 fotografií ze zápasu - ZDE.
  VIDEO - Nevydařený zápas slávistů, ale vydařený fanatismus fanoušků na tribunách. Kromě chorea uvidíte také čtyřminutový pokřik až téměř do umření. Délka 6:58. Rozlišení 640x480, velikost 46,78 MB. Stahujte ZDE.

 • V neděli nás čeká další z řady ligových utkání. Na větrnou hůrku zavítá SK Kladno. Zvedne se náš tým z výsledkové krize poslední doby? Vyhlídky na titul jsou pořád velice optimistické, tak nezapomeňte a přijďte povzbudit Slavii. Hraje se v 17:00, zápas nevysílá žádná televize, zápas můžete vidět jen na vlastní oči. Připravena je další speciální akce. Na rodiče, kteří s sebou přivedou dvě děti do 140 cm, čeká vstup kamkoli na stadion zcela zdarma.

 • Slavia předvedla na Letné podprůměrný výkon, zaslouženě si neodváží ani bod a opouští první místo ligové tabulky. Prohlédněte si 28 fotografií ze zápasu - ZDE.

 • A je to tady! V pondělí nás čeká dlouho očekávaná bitva o titul, naše Slavia jede bojovat o tři ligové body na hřiště Sparty. Čeká nás 265. derby! Asi jediná zbývající možnost, jak se dostat na zápas, je koupit si lístky v pochodu Ultras na Letnou. Ten odstartuje v 15:15 ze Staroměstského náměstí na Letnou. Přijďte na pochod podpořit svůj klub v hojném počtu.

 • Fotbalisté Slavie nedokázali podruhé za sebou vyhrát a na domácím hřišti dokonce prohráli s Plzní 0:1. Díky prohře Sparty v Budějovicích však mají nadále dvoubodový náskok v čele ligy. V derby však nenastoupí Lukáš Jarolím, který dostal čtvrtou žlutou kartu. Prohlédněte si 48 fotografií ze zápasu, buď v článku nebo ZDE.
  VIDEO - Na videu uvidíte fandění slávistů, nové chorály, choreo na začátku zápasu a i děkovačku po prohraném zápase! Délka 4:14. Rozlišení 640x480, velikost 28,5 MB. Stahujte ZDE.

 • Zítra navečer přivítáme na Strahově dalšího ligového soupeře, FC Viktorii Plzeň. Po nezdaru na hřišti Slovácka budou chtít slávisté odčinit výpadek a s Plzní plně bodovat. Přijďme proto podpořit svůj tým na větrnou hůrku. Pro studenty je zde vstup na jižní tribunu zdarma! Zápas nevysílá žádná televize, pomozme Slavii k titulu!

 • Slávisté si odvážejí ze hřiště Slovácka pouze bod. Vzhledem k tomu, že od 67. minuty hráli bez vyloučeného Dosoudila a čelili drtivému tlaku domácích, tak bod velmi šťastný.

 • V neděli náš tým zavítá na hřiště posledního celku Gambrinus ligy Slovácka. Čeká nás další z řady těžkých zápasů, naši hráči potřebují podporu v hledišti na cestě za titulem. Fanklub vypravuje jeden autobus, i když se uvažovalo i o druhém, ten se však nepodařilo zaplnit. Zápas začíná v neděli ve 20:15, přímým přenosem ho můžete shlédnout také na ČT4 Sport.

 • Fotbalisté Slavie jdou do trháku, ve 21. kole převálcovali Most vysoko 3:0 a zaslouženě vyhráli. Branky vstřelili Vlček, Hrdlička a Janda. Plno dalších velkých příležitostí jsme navíc zahodili, takže rozdíl mohl být i výraznější. Prohlédněte si neuvěřitelnou sbírku fotografií, celkem 99 kousků! Uvidíte fanoušky detailně, choreografie, vlajky, zápasové momentky - vše v článku či ZDE.
  VIDEO 1 - Extra dlouhé video z domácího zápasu. Uvidíte velkou podporu fanoušků, choreografie i děkovačku. Délka je 9:02. Rozlišení 640x480, velikost 61,03 MB. Stahujte ZDE.
  VIDEO 2 - Pohled na závěrečnou děkovačku fanoušků a hráčů z východní tribuny. Délka 54 sekund, rozlišení 640x480, velikost 6,29 MB. Autor: Joey. Stahujte ZDE.

 • Pozítří nás čeká další z řady důležitých domácích zápasů. Na větrné hůrce přivítáme SIAD Most. Jde nám o osmé vítězství v řadě, ale hlavně o udržení prvního místa v ligové tabulce. Jde nám o titul, proto neseďte doma a přijďte podpořit svůj tým přímo na stadion. Zápas nevysílá žádná televize, chlapci nás potřebují!