září 2006

srpen 2006

• Slávisté nám nedělní večer vůbec nezpříjemnili, z Brna po slabém výkonů nevezou ani bod. Ze samotného zápasu si můžete prohlédnout 32 fotografií.

• Slavia zítra zajíždí ke 4. ligovému kolu do Brna, kde bude jistě chtít odčinit loňskou potupnou porážku 0:1.

• Fotbalisté Slavie nastačili na mistrovský Liberec, který si zkušeně dokráčel k výhře 2:0. Zápas ovlivnila velice rychlá branka v 5. minutě, kdy slávisté nechali projít trestuhodně Holendu. O druhou libereckou branku se postaral Zbyněk Pospěch. Prohlédněte si 30 fotografií!

• Fotbalisty Slavie čeká zítra další těžké střetnutí, zřejmě jedno z nejtěžších v posledním období. Na Strahov totiž dorazí mistrovský Slovan Liberec! A proto všichni musíte podpořit naše hráče, abychom uhráli co nejlepší výsledek!

• Fotbalisté Slavie dokázali v dramatickém utkání proti Teplicím urvat tři body díky penaltě Kalivody z poslední minuty. Stejný hráč proměnil i první pokutový kop, do střelecké listiny se také zapsal Lukáš Jarolím. Prohlédněte si 27 fotografií!

červenec 2006

• Slavii čeká v zítra v podvečer první ligové kolo, ale hned proti nepříjemnému soupeři, byť statisticky se nám daří. V 17:15 se představíme na Bazalech s Ostravou!

• Slavia zná rozpis svých prvních pěti zápasů v lize. Program to není vůbec jednoduchý, v televizi se nakonec představíme dvakrát, možná však i třikrát do konce prázdnin.

červen 2006

• Nový ročník Gambrinus ligy pro sezonu 2006/2007 byl včera rozlosován. A hned první kolo, 29. července, nás čeká nelehký soupeř, zavítáme na Bazaly, kde se střetneme s Ostravou.

květen 2006

• Slávisté vyhráli poslední ligový zápas, ale na druhé místo to nestačilo. Útěchou tak bude jen Pohár UEFA.

• Slávisté dnes skvělou hrou a čtyřgólovým přídělem Ostravě posílili naděje na druhou příčku.

• Fotbalisté Slavie se zítra představí naposledy v domácím prostředí a fanoušci tak budou moci naposledy vidět některé hráče, kteří v létě opustí kádr. Souboj s Baníkem bude opět hodně důležitý, ztrátu bodů si nemůžeme dovolit.

• Slávisté dnes udělali další krok za pohárovou Evropou, když zejména po velmi pěkném prvním poločase si bez větších problémů poradili se zachraňujícím se Brnem.