listopad 2005

• Remizovat během týdne s  prvním i posledním celkem tabulky, to snad umí jen Slavia. Pod dnešním výsledkem i hrou v prvním poločase se podepsala absence opor. „Beru dnešní neúspěch na sebe, myslel jsem si, že hráči, kteří dnes dostali šanci, podají lepší výkon,“ uvedl po zápase kouč Jarolím.

• Slávisté nezvládli domácí utkání proti poslednímu celku ligy Blšanům. Ve zlepšené druhé půli se ani jedna z mnoha šancí neujala, proto všichni odcházeli zklamaní.

• Zítra nás čeká předposlední domácí ligové utkání a pokud se chceme udržet na čele tabulky, musíme bezpodmínečně vyhrát. V sestavě dojde kvůli nabitému programu k několika změnám.

• V nádherném a dramatickém zápase získali slávisté bod na hřišti prvního Liberce. Zápas se musel divákům líbit, navíc slávisté vytvořili báječnou kulisu. Utkání však nezvládla rozhodčí Damková. „Nestačila na to,“ svěřil se trenér Karel Jarolím.

• Slavia po dobrém výkonu přejela neškodné Slovácko a trenér tak odstřelil svůj bývalý klub. Opět tedy mohl být spokojen. „I v deseti jsme je nepustili do šancí, hráli jsme disciplinovaně,“ prozradil mimo jiné na tiskové konferenci po utkání trenér Karel Jarolím.

• Fotbalisté Slavie po dobrém výkonu přejeli Slovácko a vyhráli 2:0. První branku dal aktivní Dušan Švento, druhou přidal krátce po změně stran Stanislav Vlček. Zpestřením utkání bylo vyloučení brankáře Matúše Kozáčika a kapitána hostů Jana Palinka.

říjen 2005

• Zápas proti Brnu nám vůbec nevyšel a trenér byl z výsledku hodně rozmrzelý. Branku jsme dostali velice brzy. „Stalo se nám to poněkolikáté, ale tentokrát jsme to neotočili,“ řekl naštvaný Karel Jarolím.

• Fotbalisté Slavie v dohrávce 11. kola ostudně prohráli na hřišti beznadějně posledního Brna 0:1, když jsme branku dostali hned ve třetí minutě. Slávisté podali špatný výkon.

• „Musíme si užít této atmosféry, ne vždy se podaří dát Spartě čtyři góly,“ uvedl trenér Karel Jarolím. Radost z vítězství byla znát i na dnešní tiskové konferenci.

• Fantazie. Euforie. Nepopsatelné štěstí. To vše a nejen to prožívají všichni slávističtí fanoušci po dnešním derby Slavia – Sparta.

• Slavia pokračuje ve zlepšených výkonech a z Mostu si odváží plný bodový zisk.

• Slavii v sobotu čeká velice těžké střetnutí na hřišti nováčka z Mostu. K potřebnému bodovému zisku nám nepomůže Karel Piták. Zápas začíná ve 14:25 a přímým přenosem vysílá televize Nova. Zájezd fanklubu byl zrušen!

• Podivný zápas se štastným koncem sehráli slávisté a porazili třetí tým ligy až gólem v nastavení. Naopak negativem je červená karta kapitána Karla Pitáka.

• Zítra nás čeká čtvrté domácí utkání, které musíme bezpodmínečně vyhrát. Protivníkem bude třetí celek ligy Mladá Boleslav, kterou jsme ještě neporazili! V případě jakéhokoliv bodové zisku se dostaneme před Spartu!