Hráči Slavie

březen 2018

  • Derby, které nemá dlouhá léta obdoby, bylo včera k vidění na Letné. Spartě nestačilo ani poločasové vedení o tři branky a zápas po skvělé druhé půli od Slavie skončil smírně 3:3.

  • Šlágr kola mezi druhou Slavií a třetí Olomoucí nezůstal za očekáváním, ba naopak nabídl to nejlepší, co naše liga nabízí. Fanoušky sešívaných pak jistě potěšilo, že po fantastickém obratu zůstaly 3 body doma v Edenu.

únor 2018

  • Start do jara se Slavii nevydařil, když podlehla Jihlavě. Pojďme si zhodnotit první ostrý zápas pod vedením nového trenéra Trpišovského.

  • Vážení čtenáři Slávistických novin, vítám vás u čtení posledního dílu rubriky Bývalí slávističtí cizinci a jejich další kariéra. Tentokrát se zaměříme na cizince, kteří od nás odešli od roku 2012 po současnost. Mezi těmito hráči nebude třeba Gino van Kessel nebo Jasmin Ščuk, kterým u nás stále běží smlouva a jsou pryč pouze na hostování. Snad jsem za těch 11 let na nikoho nezapomněl. Na závěr článku mi dovolte krátké zamyšlení nad tím, co jsme se ve článcích mohli dočíst a co z toho pro Slavii vyplývá.

leden 2018

  • Vážení fanoušci, milí čtenáři Slávistických novin. Děkuji vám za příjemnou odezvu u prvního dílu trojdílného seriálu Bývalí slávističtí cizinci a jejich další kariéra. Ve druhém dílu, který právě čtete, se dozvíte více informací o zahraničních hráčích, kteří od nás odešli v letech 2010 až 2012. Jste-li takovými fajnšmekry a zajímají vás další osudy hráčů jako James Dens, Liridon Krasniqi, či Riste Naumov, tak není nic snazšího, než se pohodlně usadit a nerušeně se začíst do prostředního dílu našeho seriálu.

  • Slavia dnes získala další, v pořadí čtvrtou zimní posilu. Z Liberce přestupuje třiadvacetiletý brankář Ondřej Kolář. Gólman podepsal smlouvu do 30. června 2021.

  • Jistě si každý pravý slávistický fanoušek jednou za čas vzpomene na své bývalé oblíbené hráče, kteří kdysi hájili naše barvy. Spousta z nás si několikrát melancholicky pomyslela: „Za koho ten teď asi tak kope?“ Vypadá to, že po některých se téměř slehla zem a skoro se nedají vypátrat. Čechy, ty ještě najdeme celkem dobře, ale se zahraničními hráči už to může být složitější.

  • Slavia dokončila transfer první jarní posily pro áčko - do Edenu míří stoper Lukáš Pokorný. Ten přichází z francouzského Montpellieru za odhadovanou cenu 18-20 milionů korun.

  • Před Vánoci probíhalo pravidelné hlasování o nejlepšího hráče Slavie za podzimní sezonu? Kdo se stal podle čtenářů Slávistických novin vítězem? Byl jím SIMON DELI.

  • Slavia hlásí první posilu zimního přestupního období. Smlouvu do léta 2022 ve Slavii podepsal mladý slovenský brankář Spartaku Trnava Martin Vantruba (ročník narození 1998), na jaře ale zůstane hostovat ve svém dosavadním klubu.

SN na Facebooku

Oficiální Facebook žen