Hráči Slavie

prosinec 2019

  • Jako každý rok i letos byl fotbalový rok zakončen setkáním internacionálů a veteránů.Jako první nastoupili na hřiště veteráni – hráči, kteří dovršili 45 let. Zápas se hrál na dvakrát dvacet minut a opanovali jej hosté v poměru 5:1. Po krátké pauze nastoupili na hřiště Internacionálové, hráči nad 35 let. Zápas se hrál na dvakrát pětadvacet minut a po vyrovnaném průběhu bylo vyrovnané i skóre - 3:3.

listopad 2019

  • Slávisté v 17. kole ligy teprve potřetí v sezóně ztratili body, když v Olomouci nevstřelili branku a odjeli zpět do Prahy s bodem za bezgólovou remízu. Do konce podzimu odehrají ještě pět soutěžních utkání. Alanor tentokrát zápas neviděl, hodnocení tak píše quelhar.

  • Slavia dosáhla svého (snad prozatimního) vrcholu, když dokázala neprohrát na půdě slavné Barcelony. Ačkoliv ke konečnému výsledku byla potřeba i velká porce štěstí a umu brankáře Koláře, tak slávisté podali velmi dobrý odvážný výkon a šli úspěchu naproti.

  • Slavia uzavřela první polovinu základní části přesvědčivou domácí výhrou nad Baníkem Ostrava. Vynikajícím výkonem potvrdil roli lídra kapitán Tomáš Souček.

říjen 2019

  • Slavia prolomila několik let trvající sérii porážek z Plzně a rovnou si odvezla vítězství, které trefil Hušbauer. Radost ale kalí vážné zranění dosavadní opory Davida Hovorky.

  • Od té doby, co nás vlastní vlastník z jihovýchodní Asie přišlo do našeho A týmu 39 hráčů, někteří zářili a pořád září, jiní vyhořeli. Rozhodnul jsem se všechny posily seřadit od nejhoršího po nejlepšího a o každém hráči něco málo napsat. Přeji příjemné čtení.

  • Po velmi nevydařeném prvním poločase se nakonec Slavia s příchodem Stancia na hřiště dočkala zlepšeného výkonu, gólů i vítězství nad outsiderem z Příbrami. Zapotila se u toho ale o poznání víc, než se před zápasem čekalo.