Hráči Slavie

únor 2015

  • Dnes Slavia konečně dotáhla k úspěšnému konci angažmá defenzivního univerzála Michala Švece, který se Slavii téměř celý měsíc trénoval jako hráč maďarského Györu, ten však o něj již neměl zájem. Ve Slavii podepsal Švec smlouvu na 1,5 roku.

  • Slavia po návratu ze soustředění v Turecku zúžila kádr. Jednak se dohodla na ukončení smlouvy s Martinem Juharem, který do Turecka již ani neletěl, z A týmu byl nyní však z výkonnostních důvodů vyřazen do juniorky také Milan Nitrianský. Josef Bazal odchází na půlroční hostování do Viktorie Žižkov, kde působil již na podzim.

leden 2015

prosinec 2014

  • Ve Slavii jsou na týdenních testech dva cizinci, finský záložník Sebastian Strandvall (ročník 1986) a maďarský obránce Krisztián Tamás (ročník 1995). O jejich případném angažmá se rozhodne později.

  • Po delší odmlce rubriky "Slávisté na hostování" přináším souhrn výkonů hráčů během podzimní sezóny. Pořadí vypsaných hráčů jsem volil podle úspěšnosti hostování. V tomto případě jsem se snažil vypisovat pouze hráče, kteří jsou ve Slavii pod smlouvou, resp. mají ještě šanci nastoupit za A tým.

listopad 2014

  • Poslední zápas podzimu skončil na Bazalech remízou 0:0. Názory se různí, někteří fanoušci mluví o plivanci do tváře, trenér Beránek naopak řekl, že šlo o náš nejlepší podzimní výkon venku a fotbal nahoru dolů.

SN na Facebooku

Oficiální Facebook žen