Hráči Slavie

leden 2016

  • V mém dalším článku se věnuji, jak už jsem avizoval na konci minulého, zahraničním hráčům, kteří chyběli v minulém seznamu - tedy hráčům slovenským. Z jejich následujících angažmá lze vypozorovat, že se vskutku, až na výjimky, nejednalo o posily, které by náš klub měly ze sportovního hlediska posunout někam výš.

  • Za poslední roky prošlo Slavií skutečně velké množství zahraničních hráčů. Někteří se do pamětí fanoušků zapsali více, jiní méně. V následujících řádcích jsem sepsal následná působení všech zahraničních hráčů, kteří v našem klubu působili od sezóny 2010/11. Poznamenávám, že v seznamu nejsou slovenští hráči, kterých u nás působilo vážně mnoho. Jejich působením bych se mohl věnovat v příštím článku, pokud tento bude mít úspěch.

  • Ofenzivu Slavie přichází posílit slovenský záložník Jaroslav Mihalík ze Žiliny. Ve Slavii podepíše jeden z největších talentů slovenského fotbalu smlouvu na 3,5 roku. Zbývá už jen absolvovat zdravotní prohlídku

  • Slavii posílí také útočník Lukáš Železník. Podzimní kapitán ligového nováčka ze Zlína byl s přestupem do Slavie spojován dlouhé týdny, jednání mezi kluby dospělo nyní ke zdárnému konci, což uvedl web FC Fastav Zlín.

prosinec 2015

  • Místopředseda dozorčí rady Slavie a zástupce majoritního vlastníka Jaroslav Tvrdík na Twitteru potvrdil, že předseda představenstva Jiří Šimáně dnes osobně dotáhl již dříve avizovaný přestup Jana Bořila z Mladé Boleslavi. Aktualizováno 4. ledna: Přestup potvrdil i klub, Bořil podepsal smlouvu do června 2019.

  • Slavia získala na přestupovém trhu další úlovek, smlouvu do léta 2019 ve Slavii podepsal útočník Zdeněk Linhart, který dosud působil v Českých Budějovicích.

  • Další zimní posilou Slavie je příbramský záložník Antonín Barák. Na jeho příchodu je Slavia již domluvena a přestup dnes i oficiálně potvrdila.

listopad 2015