Hráči Slavie

duben 2018

  • Slavia zvládla semifinále MOL Cupu na domácí půdě s Boleslaví a po dlouhých šestnácti letech se může těšit na finále! Co víc, sešívaní předvedli i zlepšený výkon oproti předchozím zápasům.

  • Slavia si v přestřelce poradila doma s Karvinou. Ač sešívaní vyhráli a padlo hodně branek, tak mají svěřenci trenéra Trpišovského stále hodně na čem pracovat.

  • Domácí zápas se Zlínem se Slavii vůbec nevydařil, když nezískala ani bod. Sešívaní tím nevyužili zaváhání Plzně a zřejmě definitivně mohou přestat snít o titulu.

březen 2018

  • Derby, které nemá dlouhá léta obdoby, bylo včera k vidění na Letné. Spartě nestačilo ani poločasové vedení o tři branky a zápas po skvělé druhé půli od Slavie skončil smírně 3:3.

  • Šlágr kola mezi druhou Slavií a třetí Olomoucí nezůstal za očekáváním, ba naopak nabídl to nejlepší, co naše liga nabízí. Fanoušky sešívaných pak jistě potěšilo, že po fantastickém obratu zůstaly 3 body doma v Edenu.

únor 2018

  • Slávisté urvali cenné vítězství nad Bohemians a posunuli se na 2. místo tabulky. Dobrým výkonem se ale prezentovali jen po hodinu hry.

  • Start do jara se Slavii nevydařil, když podlehla Jihlavě. Pojďme si zhodnotit první ostrý zápas pod vedením nového trenéra Trpišovského.

  • Vážení čtenáři Slávistických novin, vítám vás u čtení posledního dílu rubriky Bývalí slávističtí cizinci a jejich další kariéra. Tentokrát se zaměříme na cizince, kteří od nás odešli od roku 2012 po současnost. Mezi těmito hráči nebude třeba Gino van Kessel nebo Jasmin Ščuk, kterým u nás stále běží smlouva a jsou pryč pouze na hostování. Snad jsem za těch 11 let na nikoho nezapomněl. Na závěr článku mi dovolte krátké zamyšlení nad tím, co jsme se ve článcích mohli dočíst a co z toho pro Slavii vyplývá.

leden 2018

  • Vážení fanoušci, milí čtenáři Slávistických novin. Děkuji vám za příjemnou odezvu u prvního dílu trojdílného seriálu Bývalí slávističtí cizinci a jejich další kariéra. Ve druhém dílu, který právě čtete, se dozvíte více informací o zahraničních hráčích, kteří od nás odešli v letech 2010 až 2012. Jste-li takovými fajnšmekry a zajímají vás další osudy hráčů jako James Dens, Liridon Krasniqi, či Riste Naumov, tak není nic snazšího, než se pohodlně usadit a nerušeně se začíst do prostředního dílu našeho seriálu.

  • Slavia dnes získala další, v pořadí čtvrtou zimní posilu. Z Liberce přestupuje třiadvacetiletý brankář Ondřej Kolář. Gólman podepsal smlouvu do 30. června 2021.

SN na Facebooku

Oficiální Facebook žen