Hráči Slavie

leden 2020

  • Podobnou jistotou, jako že každé ráno vyjde slunce, byl pro fanoušky červenobílých barev fakt, že kapitánem a lídrem týmu je Milan Škoda. Tato jistota s lednem 2020 padá. Útočník, který se během marketingové akce „Spolu jsme Superslavia“ proměnil v kapitána Ameriku a jehož portrét zdobí stěnu stadionu vedle těch největší slávistů všech dob, půl roku před koncem smlouvy vyráží na první zahraniční angažmá. Nějakou chvíli se zdálo, že zakotví v tureckém celku Gençlerbirliği SK, ale nakonec je novým působištěm bývalého kapitána červenobílých tým s názvem Çaykur Rizespor.

prosinec 2019

  • Jako každý rok i letos byl fotbalový rok zakončen setkáním internacionálů a veteránů.Jako první nastoupili na hřiště veteráni – hráči, kteří dovršili 45 let. Zápas se hrál na dvakrát dvacet minut a opanovali jej hosté v poměru 5:1. Po krátké pauze nastoupili na hřiště Internacionálové, hráči nad 35 let. Zápas se hrál na dvakrát pětadvacet minut a po vyrovnaném průběhu bylo vyrovnané i skóre - 3:3.

listopad 2019

  • Slávisté v 17. kole ligy teprve potřetí v sezóně ztratili body, když v Olomouci nevstřelili branku a odjeli zpět do Prahy s bodem za bezgólovou remízu. Do konce podzimu odehrají ještě pět soutěžních utkání. Alanor tentokrát zápas neviděl, hodnocení tak píše quelhar.

  • Slavia dosáhla svého (snad prozatimního) vrcholu, když dokázala neprohrát na půdě slavné Barcelony. Ačkoliv ke konečnému výsledku byla potřeba i velká porce štěstí a umu brankáře Koláře, tak slávisté podali velmi dobrý odvážný výkon a šli úspěchu naproti.

  • Slavia uzavřela první polovinu základní části přesvědčivou domácí výhrou nad Baníkem Ostrava. Vynikajícím výkonem potvrdil roli lídra kapitán Tomáš Souček.

říjen 2019

SN na Facebooku

Oficiální Facebook žen