Hráči Slavie

červenec 2002

 • Daniel Tchuř odchází na roční hostování s opcí do maďarského týmu Ujpest F.C., kde již působí Luboš Kozel a Radek Slončík. Pokud uplatní opční právo, může dojít poté k přestupu.

 • David Kalivoda odešel do týmu druholigového nováčka Dolních Kounic na půlroční hostování. Dále odchází na roční hostování s opcí do nejmenovaného maďarského klubu Daniel Tchuř.

 • Filip Stibůrek odchází na roční hostování do slovenského týmu Ozeta Dukla Trenčín. Je to jen dobře, ve Slavii by se po návratu Bejbla jen těžko prosazoval.

 • Tomáš Pešír dnes opravdu přestoupil do Blšan, potvrdila se tak naše sobotní informace. Jestli je to pro Slavii dobře, to ukáže až čas.

 • Ján Kozák, který měl původně hostovat v Bohemians, ale neuspěl, byl na rok zapůjčen do celku, z kterého před dvěma lety do Slavie přišel - do Košic. Ani se nedivím, když jsem ho několikrát viděl hrát za slávistické béčko, tak jsem byl jen nemile překvapen a divil se, jaktože vůbec může být ve Slavii a někdy dokonce nakouknout i do áčka.

 • Pokud jste to ještě nezaznamenali, Ján Kozák odchází na roční hostování do Bohemians. Pokud chcete vědět více, přečtěte si článek na oficiálních stránkách Bohemians zde.

  NOVINKA:
  Kozák byl nakonec vrácen zpět do Slavie, pokud chcete znát důvod, přečtěte si článek na stránkách Bohemky zde.

červen 2002

 • Pražskou Slavii opustil hráč Ivo Svoboda, který zůstane již v českých Budějovicích. Jeho jarní hostování se změnilo v přestup! Více můžete číst na Idnes zde.
  O dalšího slávistu, tentokrát Lumíra Sedláčka, se zajímají ruské kluby, momentálně je na testech.
  Prozatím Slavia nezískala žádnou posilu, příprava je již v běhu. Není dobré, aby se případný nový hráč zapojil až v závěru přípravy, už je načase přivítat někoho nového!
  AKTUALIZOVÁNO: O případném odchodu Lumíra Sedláčka si můžete přečíst zde.

prosinec 2001