Info o SN

říjen 2008

 • Po dlouhé odmlce jsem se konečně vrhl na dodělání chybějící části do sbírky DVD z poslední doby - jedná se jaro 2008, kde si budete moci připomenout třeba krušné derby se Spartou či neuvěřitelnou atmosféru v Mladé Boleslavi.

červenec 2008

 • Připravili jsme pro vás rozpis mistrovských soutěží v sezoně 2008/2009 A týmu Slavie, B týmu Slavie, A týmu žen, juniorek žen, starších a mladších žákyň. Naleznete zde přehled všech zápasů, data i výsledky, nechybí odkazy na již odehrané zápasy. Ke všem potřebným informacím se tedy rychle dostanete.

 • Ve dvanáctém ročníku naší ankety Slávista jara 2008 vyhrál brankář Martin Vaniak. Na dalších místech se umístil kapitán Erich Brabec a makedonský útočník Goce Toleski.

 • Vítězem tipovačky za loňskou sezonu se stal dakon, který dokázal během celého roku získat největší počet bodů. Může se tak těšit na slávistický dres. Soutěže se letos zúčastnil největší počet lidí.

červen 2008

 • Dvanáctý ročník ankety Slávista jara 2008 je konečně spuštěn. I tentokrát máte možnost zvolit nejlepšího slávistu za jarní sezonu. Je to jen na vás, který hráč obdrží figurku fotbalisty. Takže hlasujte, jak jen to půjde. Hlasování probíhá do 22. června 2008.

květen 2008

 • Slávististé zažívají krásné období, postoupili jsme do Ligy mistrů a konečně jsme otevřeli ten náš božský chrám v Edenu. Při této příležitosti jsem pro vás připravil speciální DVD s názvem "Slávistické sny 2007/2008". Pořídit si ho můžete již zítra v Mladé Boleslavi. A co se tam nachází?

leden 2008

 • V jedenáctém ročníku naší ankety Slávista podzimu 2007 vyhrál hrdina podzimu Stanislav Vlček. Byl následován čarodějem dobrodějem Martinem Vaniakem. Byli to dva důležití strůjci postupu do Ligy mistrů.

 • Včera se uskutečnil reprezentační ples Slavie, kterého se zúčastnili i hráči a někteří si přivedli i své partnerky. Rozhodl jsem se proto vyhlásit anketu o nejlepší plesový pár. V článku naleznete nominaci včetně fotografií!

prosinec 2007

 • Nabídka těch nejlepších fanouškovských videí, které jsem zaznamenal na českých stadionech.

 • Dnes je Štědrý den, a proto jsme se po třech letech rozhodli aktualizovat naši historii a přinést vám znova článek o našem dlouholetém vývoji. Slávistické noviny zde již existují­ řádku let (v únoru oslavíme devět let) a za tu dobu prošly složitým vývojem. V tomto článku chceme i našim novější­m čtenářům, kteří­ nás nesledují od začátku, ukázat, jak se náš web postupně měnil.

 • Redakce a všichni spolupracovníci Slávistických novin přejí všem slávistickým fanouškům, čtenářům, fotbalistům, fotbalistkám, ale i všem spřízněným lidem šťastné a veselé Vánoce, úspěšné vykročení do Nového roku, který, věřme, pro nás bude zlomový. Můžeme se těšit na otevření nového Edenu či nás čeká odpověď na otázku, zda se nám konečně zase podaří získat titul. Do příštího roku snad všichni slávisté vykročí tou správnou nohou, aby se všem dařilo tak, jak si budou přát.

 • Jedenáctý ročník ankety Slávista podzimu 2007 je spuštěn. I tentokrát máte možnost zvolit nejlepšího slávistu za podzimní sezonu. Je to jen na vás, který hráč obdrží figurku fotbalisty. Takže hlasujte, jak jen to půjde. Hlasování probíhá do 31. prosince 2007.

říjen 2007

 • Připravili jsme pro vás rozpis mistrovských soutěží v sezoně 2007/2008 A týmu Slavie, B týmu Slavie, A týmu žen a juniorek žen. Naleznete zde přehled všech zápasů, data i výsledky, nechybí odkazy na již odehrané zápasy. Ke všem potřebným informacím se tedy rychle dostanete.

srpen 2007

 • Jak jsem slíbil, tak jsem splnil a velice rychle vám nabízím nové fans DVD, na kterém naleznete záběry z prvních osmi utkání včetně téměř dvacetiminutového sestřihu fanoušků z postupového utkání Slavia - Ajax. Kromě toho můžete stahovat nově i sestřih z utkání Slavia - Brno. DVD si můžete převzít i osobně v Edenu.

červenec 2007

 • Konečně máte možnost si pořídit DVD, na kterém najdete sestřihy fanouškovských pokřiků, chorea, emocí diváků či děkovaček z jednotlivých utkání, která jsme navštívili s kamerou. Vše je ve velké kvalitě při příznivé ceně - 100 Kč. A z této částky poputuje 30 Kč na choreo!

SN na Facebooku

Oficiální Facebook žen