Liga mistrů

květen 2018

 • Sezóna se rychle blíží ke svému konci a opět tak nabírá na aktuálnosti téma, jak to bude příští sezónu s účastí v evropských pohárech. Liga mistrů i Evropská liga budou mít od příští sezóny nový formát předkol, navíc českých týmů se tentokrát silně dotýkají i finále tohoto ročníku jak Ligy mistrů tak Evropské ligy. Tento článek tedy má za cíl přinést co možná nejpřehlednější souhrn toho, co na české týmy na jednotlivých pozicích čeká - samozřejmě s důrazem na Slavii.

srpen 2017

 • Slavia ani ve druhém zápase nedokázala vstřelit APOELu branku, v domácí odvetě jen remizovala 0:0, což znamená vypadnutí z Ligy mistrů. Sešívaným chyběl nemocný Škoda, hosté v zápase vystřelili jen jednou, zatímco červenobílým napočítala statistika 24 střel. Neujala se však ani jediná a slávisté si tak zahrají na podzim základní skupinu Evropské ligy.

 • Slavii čeká jeden z nejdůležitějších zápasů za poslední dobu. A věřme, že i jeden z těch nejpamátnějších. Sešívaní se pokusí dohnat před kamerami O2 Sport dvougólové manko z prvního zápasu na Kypru.

 • Slavia prohrála v playoff Ligy mistrů na hřišti APOELu 0:2 a do základní skupiny má teď velice daleko. Slavia hrála bez dvou opor, Simona Deliho a Dannyho, naopak v základní sestavě byl poprvé v sešívaném dresu Miroslav Stoch. Ani on ale nepomohl Slavii ke vstřelené brance, domácí zápas rozhodli dvěma brankami v prvních deseti minutách.

 • Na den přesně po 10 letech čeká Slavii další první zápas posledního předkola Ligy mistrů. Tehdy v roce 2007 dokázala slavně zvítězit v Amsterdamu nad tamním Ajaxem a vůbec bychom se nezlobili, kdyby dokázala podobný úspěch předvést i v Nikósii proti APOELu. 

 • Slavia si zahraje o základní skupinu Ligy mistrů v playoff proti mistrovi Kypru, APOEL FC. Rozhodl o tom dnešní los ve švýcarském Nyonu. První zápas odehraje Slavia na Kypru. Aktualizováno: První zápas se hraje na Kypru v úterý 15. srpna, odveta potom v Edenu ve středu 23. srpna. Výkopy jsou už ve standardní čas Ligy mistrů, tedy ve 20:45

 • Už zítra v poledne proběhne los playoff Ligy mistrů, jak se oficiálně jmenuje čtvrté předkolo, ve kterém bude v osudí také Slavia. V článku pro vás  shrnujeme vše podstatné, co potřebujete před losem vědět.

 • S nadějným výsledkem 1:0 odletěla k odvětě proti běloruskému BATE Borisov Slavia. O ten ale brzy přišla a až do poslední minuty se musela klepat o postup. Navzdory nepovedenému výkonu a prohře 1:2 ale slávisté slaví postup! Jistou tak mají základní skupinu v evropských pohárech a bonus 140 milionů korun!

 • Slavia se chystá na pravděpodobně nejdůležitější zápas celé sezóny. Po domácí výhře 1:0 se pokusí nadějný výsledek udržet i v odvetě v Bělorusku na hřišti tamního šampióna BATE Borisov. Aktualizováno: Zápas bude přenášet O2 Sport!

červenec 2017

 • Slavia v prvním zápase třetího předkola Ligy mistrů porazila BATE Borisov 1:0. Jedinou branku vstřelil Milan Škoda z penalty. BATE hrálo 70 minut v oslabení a slávisté trefili dvakrát brankovou konstrukci.

 • Po dlouhých osmi letech se Eden rozezní znělka Ligy mistrů ku příležitosti zápasů sešívaných v některé fázi této nejprestižnější soutěže. Zatím se bavíme jen o třetím předkole. Zda to bude pro sešívané konečná rozhodne dvojzápas s běloruským mistrem z Borisova. Zítřejší úvodní zápas začíná v 19:00 a nabídne ho O2 Sport. 

 • Vstupenky na domácí zápas třetího předkola Ligy mistrů jsou v prodeji! Zápas se odehraje v úterý 25. července v 19:00, soupeřem Slavie bude buď běloruský mistr BATE Borisov nebo arménský mistr FC Alaškert. S nákupem vstupenek neváhejte, očekává se, že zápas bude vyprodaný.

 • Slavia se ve třetím předkole Ligy mistrů utká s vítězem dvojzápasu BATE Borisov (Bělorusko) - Alaškert (Arménie) První zápas skončil v Bělorusku 1:1. Slavia tak měla při losu štěstí, hrozilo, že se utká s daleko silnějšími týmy, Celticem nebo Kodaní. Zápas Alaškert - BATE, který rozhodne o postupujícím, se hraje v úterý 18. července v 18:00.

 • Už zítra v poledne proběhne los třetího předkola Ligy mistrů, ve kterém bude v osudí také Slavia. V článku pro vás ještě jednou shrnujeme vše podstatné, co potřebujete před losem vědět.

červen 2017

 • Poslední dva soupeři, které si představíme v našem krátkém seriálu, mají nejnižší koeficienty z celé desítky. Jsou jimi slovinský NK Maribor a mistr Ázerbajdžánu Karabach Agdam.

SN na Facebooku

Oficiální Facebook žen