Mezi námi fanoušky

Podcast SN

únor 2018

 • V prvním díle podcastu Mezi námi fanoušky v roce 2018 diskutují quelhar, Thorklaer, David Ocetník a Kara o zimní přípravě Slavie, posilách a odchodech, o generálce v Ostravě a o tom, co od Slavie na jaře 2018 vlastně čekat.

prosinec 2017

 • V posledním díle podcastu Mezi námi fanoušky v roce 2017 diskutují quelhar, tolsimir, Leoneig a subhuman o nepovedeném zápase s Astanou, o působení Slavie v Evropské lize a především hodnotí devět letních posil Slavie.

listopad 2017

 • V nejnovějším díle podcastu Mezi námi fanoušky quelhar, Thorklaer, pan Lama a alois_veliky probírají remízu v Jablonci a související potíže Slavie v lize, chválí za zápas s Maccabi Tel Aviv, diskutují nad osobou Jana Nezmara a podívají se také na situaci letenského rivala.

 • V dalším díle podcastu Mezi námi fanoušky quelharVlajkonošLeoneig a ortevor diskutují nad porážkami Slavie v Plzni a s Villarrealem a rozebírají sportovní budoucnost Slavie, která zřejmě bude spojena se jménem Jana Nezmara.

říjen 2017

 • V dalším díle podcastu Mezi námi fanoušky quelhar, tolsimir, pan Lama a David Ocetník rozebírají příčiny porážky s Libercem a téměř vše, co s porážkou a obecně se situací Slavie souvisí.

 • V pátém vydání podcastu Mezi námi fanoušky diskutují quelhar, Thorklaer, alois_veliky a Kara o hře Slavie, některých jednotlivcích, o problémech Slavie se střílením branek, situaci v tabulkách HET Ligy a Evropské ligy a také o některých ligových konkurentech sešívaných.

září 2017

 • Slavia zvládla jeden z klíčových týdnů podzimní části sezóny, když zvítězila jak nad Maccabi Tel Aviv v Evropské lize tak nad Spartou v lize domácí. Především o tom diskutovali quelhar, Thorklaer, Vlajkonoš a subhuman v dalším díle podcastu Mezi námi fanoušky.

 • Ve třetím díle podcastu Mezi námi fanoušky spolu se mnou diskutují pan LamaRagnar a Vlajkonoš. Prvním tématem bylo vypadnutí Slavie z playoff Ligy mistrů s APOELem, dostalo se také na los základní skupiny Evropské ligy a především na letní posily aktuálně v čele s Tomášem Necidem.

srpen 2017

 • Ve druhém díle podcastu Mezi námi fanoušky jsme spolu s tolsimirem, Thorklaerem a aloisem_velikym probrali postup Slavie přes BATE Borisov, nadcházející zápasy s APOELem, nepřesvědčivý vstup do ligové soutěže a výkony letních posil.

červenec 2017

 • Příprava na novou sezónu je za námi, a tak se před ostrým startem sezóny vrací podcast SN Mezi námi fanoušky. Tentokrát jsme v sestavě quelhar, Alanor, Thorklaer a Oja řešili především generálku s Nice, základní sestavu pro pohárový zápas a letní posily Slavie.

červen 2017

 • Přinášíme vám druhý díl mistrovského speciálu podcastu Mezi námi fanoušky, ve kterém osm účastníků předchozích dílů vzpomíná na mistrovskou sezónu. V této druhé části najdete hodnocení sezóny Thorklaera, aloise_velikého, tolsimira a quelhara.

 • Ligová sezóna 2016/17 je sice už nějaký ten týden za námi, my se k ní však ještě vracíme ve speciálním vydání podcastu Mezi námi fanoušky, ve kterém osm účastníků předchozích dílů bude vzpomínat na mistrovskou sezónu. V první části najdete hodnocení sezóny od subHumana, Alanora, no-nicka a pana Lamy.

květen 2017

 • Dvě kola před koncem ligy přinášíme další, už pátý podcast SN Mezi námi fanoušky. V sestavě quelhar, pan Lama, alois_veliky a no-nick jsme probrali většinu aktuálních témat spojených s postavením Slavie v tabulce a uplynulými zápasy.

duben 2017

 • Po třech týdnech se vrací podcast Slávistických novin Mezi námi fanoušky. Tentokrát diskutují quelhar, Thorklaer, pan Lama a alois_veliky o všem důležitém, co přinesly uplynulé týdny.

 • Třetí podcast SN Mezi námi fanoušky je na světě. quelhar, tolsimir, Thorklaer a subHuman probírají derby se Spartou, Tribunu Sever, pyrotechniku a tresty, které jsou s ní spojené.

SN na Facebooku

Oficiální Facebook žen