Mezi námi fanoušky

Podcast SN

leden 2023

 • Start jarní části sezóny se přiblížil a proto se vrací také podcast SN Mezi námi fanoušky. V desátém díle této sezóny si quelhar, Thorklaer a kjandourek povídali především o odchodech a příchodech do klubu v zimní přestávce.

listopad 2022

 • Do posledního dílu podcastu SN Mezi námi fanoušky zavítal vzácný host. David Kalivoda hodnotil spolu s quelharem a Honzou Vetyškou závěr podzimní části sezóny a stav kádru Slavie pro zimní přípravu včetně možných posil.

říjen 2022

 • Po prohře v Kluži se rozmohla mezi fanoušky Slavie deprese a frustrace. Jen o týden a půl později Slavia porazila v derby Spartu 4:0 a je veselo. Nový díl podcastu SN Mezi námi fanoušky se snaží najít střední cestu mezi těmito dvěma extrémy. Diskutovali quelhar, Alanor a David Ocetník.

 • Poslední dva zápasy Slavii nevyšly, nevstřelila ani gól a protože sama třikrát inkasovala, nebrala ani bod. Nad příčinami současného stavu a možnými východisky se zamýšleli v novém díle podcastu SN Mezi námi fanoušky quelhar, alois_veliky a Leoneigg.

září 2022

 • Slavii se závěr první poloviny podzimní části sezóny nepovedl, prohrála v Plzni a výhru nad Ballkani kalil nepřesvědčivý výkon týmu. Ani v jiných oblastech nemá fanoušek důvod v posledním týdnu a půl jásat, a tak quelhar, Thorklaer a Oja v novém díle podcastu SN Mezi námi fanoušky nehýřili optimismem.

 • Po vysoké výhře nad Teplicemi a dvou venkovních remízách jsme se opět sešli k dalšímu dílu podcastu SN Mezi námi fanoušky a v sestavě quelhar, Vlajkonoš a ortevor diskutovali mimo jiné o příčinách nezdaru v Turecku, o stoperech ve Slavii nebo o nadcházejících evropských konfrontacích dorostu a žen.

srpen 2022

 • Po prohře s Rakówem se Slavia zvedla, vyhrála třikrát v řadě, neinkasovala a postoupila do základní skupiny EKL. Proto je i čtvrtý díl podcastu SN Mezi námi fanoušky v sezóně 22/23 veskrze pozitivní. S quelharem diskutovali alois_veliky a Leoneigg.

 • Po postupu přes Panathinaikos a dvou ligových výhrách se vrací podcast SN Mezi námi fanoušky. Aktuální dění probrali tentokrát quelhar, Oja a subHuman.

 • Zápas s Hradcem Králové přinesl daleko více témat, než by nám bylo libo. V druhém vydání podcastu SN Mezi námi fanoušky tak quelhar, Thorklaer a Karel Janďourek hovoří hlavně o nich, ale také o nadcházejících zápasech s Panathinaikosem a dalších aktualitách.

červenec 2022

 • Před startem nové sezóny se vám do sluchátek vrací také podcast Mezi námi fanoušky. V úvodním díle se online potkali quelhar a no-nick a probrali předsezónní tiskovou konferenci, posily a odchody a výhled do nejbližších dnů.

květen 2022

 • Poslední podcast SN Mezi námi fanoušky v sezóně 21/22 hodnotí závěr ligy a problémy Slavie skrz celou sezónu. quelhar, Vlajkonoš a Cuba Cubicula dále probírají možné změny v kádru a v závěru také přístup různých entit k fotbalovým fanouškům.

duben 2022

 • Po nepříjemné porážce s Hradcem Králové se sešli quelhar, Thorklaer a David Ocetník v dalším díle podcastu SN Mezi námi fanoušky a probrali situaci, ve které se Slavia před posledními zápasy sezóny nachází.

 • Mezi námi fanoušky slaví jubileum. Sté vydání podcastu přineslo veskrze pozitivní témata - posun na čelo ligové tabulky a nadějný výsledek ze hřiště Feyenoordu. S quelharem tentokrát diskutovali Leoneigg a Karel Janďourek.

březen 2022

 • Na začátku reprezentační přestávky je tu nový díl podcastu SN Mezi námi fanoušky. quelhar, alois_veliky a Vlajkonoš diskutují o postupu přes LASK, ligových zápasech a dalších aktuálních tématech.

 • Slavia je zpět na vítězné vlně, dvakrát porazila Fenerbahce, vítězí i v lize a vše je opět růžové. O výhrách a výkonech, ale také třeba slávistických útočnících diskutují v novém díle podcastu SN Mezi námi fanoušky quelhar, Oja a Alanor.