Mezi námi fanoušky

Podcast SN

červenec 2019

květen 2019

 • Slavia vyhrála double, ale to už asi víte, pokud jste zrovna nespadli z Marsu. Téma podcastu SN tak bylo tentokrát naprosto jasné. Diskutovali quelhar, pan Lama, subHuman a Leoneigg.

 • Po vítězství v klíčovém zápase s Plzní je tu další díl podcastu Slávistických novin Mezi námi fanoušky. Především právě o zápasu s Plzní diskutují quelhar, Thorklaer, Ragnar a Libor alias DědekMadden.

duben 2019

 • V devatenáctém vydání podcastu SN Mezi námi fanoušky diskutují quelhar, Vlajkonoš, Oja a Cuba Cubicula především o zápasech se Sigmou a o pohárovém derby, dostalo se ale i na výjezd do Londýna a na diskuzi o nadstavbě. 

 • Po pouhém týdnu se vrací podcast SN Mezi námi fanoušky a hlavním tématem nemůže být nic jiného než nedělní derby. Vrátíme se ale i k zápasu s Chelsea a probereme program sešívaných na nejbližší dva týdny. S quelharem diskutují alois_veliky, pan Lama a David Ocetník.

 • V dalším díle slávistického podcastu Mezi námi fanoušky diskutují o aktuálních tématech quelhar, Thorklaer, subHuman a Jakub, který stojí za projektem Český Mistr.

březen 2019

 • Postup Slavie do čtvrtfinále Evropské ligy přes Sevillu, to je přirozeně hlavním tématem dalšího dílu podcastu SN Mezi námi fanoušky. quelhar, Ragnar a Veta hodnotí nejen samotný zápas, ale také celkové působení Slavie v Evropské lize. Na závěr se krátce dostane i na domácí ligu, MOL Cup a ženskou Ligu mistryň.

 • Po dvou týdnech je tu další díl podcastu SN Mezi námi fanoušky. O zápasech s Bohemians a Baníkem, videu a penaltách a o Evropské lize diskutují tentokrát quelhar, pan Lama, Leoneigg a Jiří Holzmann.

únor 2019

 • Po třech týdnech je tu druhé jarní Mezi námi fanoušky. Tentokrát se sestava quelhar, Vlajkonoš, Ragnar a alois_veliky věnuje v podcastu v první řadě úspěchu Slavie v Evropské lize, dostane se také na poslední dva ligové zápasy se Slováckem a s Plzní.

 • Zimní přestávka utekla jako voda a na začátku února už jsme jistě všichni nažhavení na start jarní části sezóny. Proto se logicky vrací také podcast SN Mezi námi fanoušky. Tentokrát diskutují quelhar spolu s Thorklaerem, Pikym a Ojou a přípravných zápasech a výhledu do prvních soutěžních zápasů, nejvíce času však zabere diskuze nad stavem kádru a nad využitelností jednotlivých hráčů.

prosinec 2018

 • Začal prosinec, ligový podzim se chýlí ke konci a tak přichází na řadu předposlední podcast SN Mezi námi fanoušky. O zápasech v Opavě a v Bordeaux, o změnách ve vedení klubu, posilách a ligové tabulce tentokrát diskutují quelhar, Vlajkonoš, pan Lama a Jan Podroužek.

listopad 2018

 • V poslední reprezentační přestávce roku 2018 přichází desátý díl podcastu Mezi námi fanoušky. O nedávných zápasech a lize v polovině její základní části diskutují s quelharem Kara, BarboraOFotbalu a Pavla Kubálková.

říjen 2018

 • Před velkým derby pražských S vám přinášíme devátý díl podcastu SN Mezi námi fanoušky, ve kterém se především právě nad nadcházejícím zápasem zamýšlejí ve vířivce quelhar, David Ocetník, Vlajkonoš a fanoušek Sparty Dan Peterka.

 • Osmý díl podcastu Slávistických novin Mezi námi fanoušky této sezóny přichází po 11 ligových kolech a dvou zápasech ve skupině Evropské ligy. quelharsubHumanpan Lama a Socrates probírají zápasy v Petrohradu a s Příbramí a několik dalších témat.

SN na Facebooku

Oficiální Facebook žen