Mezi námi fanoušky

Podcast SN

červen 2021

 • V posledním podcastu SN Mezi námi fanoušky v sezóně 20/21 hodnotí poslední zápasy, zisk doublu, oslavy a očekávané změny v kádru quelhar, subHuman a alois_veliky.

květen 2021

 • Slavia jede na vítězné vlně, postoupila do finále poháru a v lize stále drží neporazitelnost. Po vítězném derby na Letné však v Olomouci přišla o Lukáše Provoda. V novém díle podcastu SN Mezi námi fanoušky diskutují quelhar, no-nick a Kara nejen o těchto tématech, ale také o spekulacích o posilách.

duben 2021

 • Slavia v neděli už mohla slavit titul, ztratila však dva body remízou v Ďolíčku a tak se v novém díle podcastu ještě neslavilo. Sestava quelhar, Vlajkonoš a Thorklaer diskutovala o poslední ligových výsledcích a výkonech, vypadnutí s Arsenalem a nejbližším programu Slavie.

 • Slavia porazila v Edenu Spartu a titul má na dosah. Kromě toho je reálně ve hře také o postup do semifinále Evropské ligy. O tom všem diskutují v aktuálním vydání podcastu Mezi námi fanoušky quelhar, Oja a Cuba Cubicula.

březen 2021

 • V nejnovějším díle podcastu SN Mezi námi fanoušky se quelhar, Alanor a Leoneigg ohlížejí za postupem do čtvrtfinále Evropské ligy přes Rangers a událostmi, které jej provázeli. V druhé části podcastu pak shrnují ligové dění.

 • Zápas s Rangers zanechal ve fanoušcích buď ambivalentní pocity nebo rovnou zklamání. Své pohledy na zápas poskytnou v rámci dalšího dílu podcastu Mezi námi fanoušky quelhar, David Ocetník a František Čejka.

 • Během čtyř dnů zaznamenala Slavia historický postup přes Leicester a otočila těžký ligový zápas na Slovácku. To jsou přirozeně dvě hlavní témata dalšího dílu podcastu Mezi námi fanoušky, ve kterém diskutovali quelhar, Thorklaer a alois_veliky.

únor 2021

 • Především utkání s Leicestrem je přirozeným hlavním tématem dvanáctého podcastu Mezi námi fanoušky v této sezóně. Spolu s quelharem diskutují Vlajkonoš a no-nick.

 • Slavia drtí ligu, nový díl podcastu SN Mezi námi fanoušky se tak nese opět v optimistickém duchu. quelhar, subHuman a Oja proberou přesuny Simona Deliho a Petara Musy, ofenzivní sílu Slavie v souvislosti s posledními zápasy a výhled do zbytku ligové sezóny.

leden 2021

 • V prvním podcastu SN Mezi námi fanoušky v roce 2021 diskutují quelhar, Jan Vetyška a CubaCubicula o přípravě, posilách, dvou odehraných zápasech a dalších tématech.

prosinec 2020

 • Los jarní fáze Evropské ligy přisoudil Slavii anglický Leicester City. Nejen o tom, co Slavii v těchto utkáních čeká, diskutovali v dalším díle podcastu SN Mezi námi fanoušky quelhar, David Ocetník a Vašek Pecháček, spolutvůrce podcastu Kontrapresink, který se věnuje Premier League.

 • Slavia vyhrála derby, vede ligu o pět bodů, postoupila do jarní fáze Evropské ligy a závěr roku 2020 tak může odehrát v pohodě a klidu. O tématech posledních zápasů tentokrát v podcastu Mezi námi fanoušky diskutovali quelhar, alois_veliky a Kara.

listopad 2020

 • Slavia předvedla v uplynulých sedmi dnech dva velmi dobré výkony, které vedly ke dvěma vítězstvím, přičemž to na hřišti Nice bylo klíčové pro případný postup ze skupiny Evropské ligy. Témata, která tyto dva zápasy přinesly, rozebrali v dalším díle podcastu Mezi námi fanoušky quelhar, Thorklaer, no-nick a Piky.

 • Na startu reprezentační přestávky vychází šestý díl podcastu SN Mezi námi fanoušky. Tentokrát sestava quelhar, Vlajkonoš, pan Lama a Libor Hladiš hodnotí domácí výhry nad Leverkusenem, Nice a Mladou Boleslaví a jednotlivce, kteří v těchto zápasech zazářili.

říjen 2020

 • Trpká porážka Slavie v Izraeli s místním Hapoelem Beer Ševa je hlavním tématem pátého dílu podcastu SN Mezi námi fanoušky v probíhající sezóně. O jejích příčinách diskutovali quelhar, Thorklaer, CubaCubicula a no-nick.

SN na Facebooku

Oficiální Facebook žen