Mezi námi fanoušky

Podcast SN

srpen 2018

 • Hlavním tématem čtvrtého dílu podcastu Slávistických novin Mezi námi fanoušky v sezóně 2018/19 je přirozeně dvojzápas Slavie s Dynamem Kyjev. Diskutující quelharpan Lamaalois_veliký a Strašák proberou toto předkolo Ligy mistrů ze všech stran.

 • Třetí vítězný ligový zápas Slavie v sezóně = třetí díl podcastu Mezi Námi Fanoušky. Nejen o zápasu s Opavou, ale také o souboji s Dynamem Kyjev nebo o návštěvnosti v Edenu diskutují quelhar, Vlajkonoš, David Ocetník a CubaCubicula.

červenec 2018

 • Letní přestávka utekla tak rychle, že jsme nestihli připravit první podcast Mezi námi fanoušky nové sezóny ještě před prvním zápasem, místo toho vám jej přinášíme po úvodním zápase s Olomoucí. O aktuálních tématech diskutují quelhar, tolsimir, Thorklaer a subHuman.

květen 2018

 • V posledním podcastu Slávistických novin Mezi námi fanoušky hodnotí quelhar, alois_veliky, Leoneigg a pan Lama sezónu 2017/18 z pohledu Slavie, poslední tři ligová utkání, diskutují o možných posilách, dívají se na výsledky některých dalších ligových týmů a proberou i vybrané problémy fanoušků na stadionech.

 • Nálada mezi fanoušky Slavie se za týden a půl dokonale proměnila, z rozčarování po bodových ztrátách přešla v euforii po téměř dokonalém zápase s Plzní a zisku poháru. V novém díle tak quelhar diskutuje s Thorklaerem, Davidem Ocetníkem a Vlajkonošem nejen o fotbalovém zlepšení Slavie, ale také o problémech, které provázely pohárové finále nebo o vstupenkové politice Slavie.

 • Slavia po dvou bezbrankových remízách ztratila nedávno znovunalezenou naději na titul, navíc se musí bát i o druhé místo, na které po několika kolech klidu opět zkouší dorážet Sigma Olomouc. Problémy Slavie ve hře jsou však zřejmě hlubší. Identifikovat se je v novém podcastu SN Mezi námi fanoušky snaží spolu s quelharem pan Lama, Kara a Veta.

duben 2018

 • Pátý jarní podcast Slávistických novin Mezi námi fanoušky přichází v polovině jara. Spolu s quelharem diskutují o aktuálních tématech Thorklaer, subHuman a kjandourek

březen 2018

 • Čtvrtý jarní podcast Slávistických novin Mezi námi fanoušky jsme původně plánovali až po reprezentační přestávce. Protože ale derby přineslo mnoho branek a mnoho témat k diskuzi, rozhodli jsme se zařadit speciální díl právě jen o něm. Nejen hru Slavie a Sparty, ale také problematiku videorozhodčího probírali quelhar, alois_veliky, Leoneigg a Tomáš Podvín.

 • Třetí jarní podcast Slávistických novin Mezi námi fanoušky se věnuje především nadcházejícímu derby a srovnání aktuální situace s tou, která byla před jarním derby minulý rok, kdy jsme nahráli druhý díl podcastu. Dnes diskutovali quelhar, pan Lama, Vlajkonoš a fanoušek Sparty Dan Peterka.

únor 2018

 • Druhý jarní podcast Slávistických novin Mezi námi fanoušky se věnuje jednak dvěma odehraným ligovým zápasům a jednak funkci supporter liaison officera (SLO), kterou ve Slavii zastává redaktorka SN jane. Ta totiž byla spolu s panem Lamou a subHumanem hostem quelhara v tomto dílu našeho podcastu.

 • V prvním díle podcastu Mezi námi fanoušky v roce 2018 diskutují quelhar, Thorklaer, David Ocetník a Kara o zimní přípravě Slavie, posilách a odchodech, o generálce v Ostravě a o tom, co od Slavie na jaře 2018 vlastně čekat.

prosinec 2017

 • V posledním díle podcastu Mezi námi fanoušky v roce 2017 diskutují quelhar, tolsimir, Leoneig a subhuman o nepovedeném zápase s Astanou, o působení Slavie v Evropské lize a především hodnotí devět letních posil Slavie.

listopad 2017

 • V nejnovějším díle podcastu Mezi námi fanoušky quelhar, Thorklaer, pan Lama a alois_veliky probírají remízu v Jablonci a související potíže Slavie v lize, chválí za zápas s Maccabi Tel Aviv, diskutují nad osobou Jana Nezmara a podívají se také na situaci letenského rivala.

 • V dalším díle podcastu Mezi námi fanoušky quelharVlajkonošLeoneig a ortevor diskutují nad porážkami Slavie v Plzni a s Villarrealem a rozebírají sportovní budoucnost Slavie, která zřejmě bude spojena se jménem Jana Nezmara.

SN na Facebooku

Oficiální Facebook žen