Mezi námi fanoušky

Podcast SN

květen 2022

 • Poslední podcast SN Mezi námi fanoušky v sezóně 21/22 hodnotí závěr ligy a problémy Slavie skrz celou sezónu. quelhar, Vlajkonoš a Cuba Cubicula dále probírají možné změny v kádru a v závěru také přístup různých entit k fotbalovým fanouškům.

duben 2022

 • Po nepříjemné porážce s Hradcem Králové se sešli quelhar, Thorklaer a David Ocetník v dalším díle podcastu SN Mezi námi fanoušky a probrali situaci, ve které se Slavia před posledními zápasy sezóny nachází.

 • Mezi námi fanoušky slaví jubileum. Sté vydání podcastu přineslo veskrze pozitivní témata - posun na čelo ligové tabulky a nadějný výsledek ze hřiště Feyenoordu. S quelharem tentokrát diskutovali Leoneigg a Karel Janďourek.

březen 2022

 • Na začátku reprezentační přestávky je tu nový díl podcastu SN Mezi námi fanoušky. quelhar, alois_veliky a Vlajkonoš diskutují o postupu přes LASK, ligových zápasech a dalších aktuálních tématech.

 • Slavia je zpět na vítězné vlně, dvakrát porazila Fenerbahce, vítězí i v lize a vše je opět růžové. O výhrách a výkonech, ale také třeba slávistických útočnících diskutují v novém díle podcastu SN Mezi námi fanoušky quelhar, Oja a Alanor.

únor 2022

 • Slavia má za sebou nepovedený vstup do jarní části sezóny, dvě domácí porážky naštěstí částečně napravila výhrou na Slovácku a vrátila se tak do čela tabulky. Témata, která přinesly první dva týdny fotbalového jara rozebírají v dalším díle podcastu Mezi námi fanoušky quelhar a Vlajkonoš.

leden 2022

 • Přípravné období je u konce a před startem jarní části sezóny jsme se sešli v sestavě quelhar, subHuman a Thorklaer k nahrání prvního jarního podcastu SN Mezi námi fanoušky v probíhající sezóně. Povídali jsme si o přestupech, přípravě a výhledu do jarní části sezóny.

prosinec 2021

 • V podobě posledního podcastu SN Mezi námi fanoušky v roce 2021 vám nadělujeme předčasný vánoční dárek. quelhar, Jan Vetyška a David Ocetník hodnotí zápas v Ostravě a celkové podzimní působení Slavie v domácích i evropských soutěžích. V druhé polovině podcastu se pak věnují především odposlechové aféře.

listopad 2021

 • Dvě domácí ligové výhry a remízu s Feyenoordem hodnotí v novém díle podcastu SN Mezi námi fanoušky quelhar, pan Lama a Leoneigg. Dostalo se také na další témata posledních dní.

 • Slavia vyhrála čtyři zápasy v řadě a navíc v nich neinkasovala ani branku. V novém díle podcastu SN Mezi námi fanoušky o těchto zápasech a souvisejících událostech diskutují quelhar, Oja a Vašek Pecháček.

říjen 2021

 • Slavii se ve venkovních zápasech nadále nedaří, nevyhrála ani na hřišti Maccabi Haifa ani v Českých Budějovicích. O těchto výsledkových selháních diskutují v novém díle podcastu SN Mezi námi fanoušky quelhar, Thorklaer a Vlajkonoš.

 • Slavia prohrála dva soutěžní zápasy v řadě, a tak poskytla pro další díl podcastu SN Mezi námi fanoušky velké množství témat. O příčinách a důsledcích těchto porážek a dalších souvislostech diskutují quelhar, alois_veliky a Vlajkonoš.

září 2021

 • Slavia má za sebou velmi povedený týden, ve kterém hned třikrát v řadě vyhrála, v lize nad Slováckem a Bohemians a v Konferenční lize nad Unionem Berlín. Přišla však v těchto zápasech o stopery Kačarabu s Takácsem. Dobré i špatné zprávy z těchto utkání komentují v nejnovějším díle podcastu SN Mezi námi fanoušky quelhar, no-nick a Kara.

 • V reprezentační přestávce vám přinášíme čtvrtý díl podcastu SN Mezi námi fanoušky v probíhající sezóně. V něm diskutují quelhar, subHuman a Ragnar o vyřazení z Evropské ligy, remíze v Karviné, prodejích Zimy se Simou a dojmech z rozhovoru s J. Tvrdíkem.

srpen 2021

 • Zatímco po zápasech evropských pohárů odcházeli slávisté po zápasech třikrát zklamaní, v domácí lize se sešívaným daří a neztratili ani bod. Úspěchy i neúspěchy posledních dní hodnotí v novém díle podcastu SN Mezi námi fanoušky quelhar, Leoneigg a Karel Janďourek.