Mezi námi fanoušky

Podcast SN

červenec 2020

 • Slavia zakončila sezónu bezbrankovým derby se Spartou. Hlavním tématem posledního podcastu Mezi námi fanoušky v sezóně 19/20 však není zmíněné derby, ale diskuze o posilách, možných odchodech a obecně o stavu kádru. Diskutovali quelhar, Jan Vetyška, David Ocetník a Cuba Cubicula.

červen 2020

 • Slavia získala třetí titul za poslední čtyři roky, což oslavili také účastníci osmnáctého podcastu Mezi námi fanoušky v sezóně 19/20 - quelhar, pan Lama, Leoneigg a alois_veliky.

 • Skončila základní část ligy, což je ideální příležitost pro další díl podcastu SN Mezi námi fanoušky. O zápasech v Ostravě a se Zlínem a o nadcházející nadstavbě diskutovali quelhar, Thorklaer, Ragnar a Piky.

 • Situace na čele tabulky se nemění, Slavia po remíze s Plzní drží osmibodový náskok. Nejen o tomto důležitém zápase, ale také o předchozím utkání v Příbrami a o výhledu do nadstavby diskutovali v dalším díle podcastu SN Mezi námi fanoušky quelhar, Alanor, Oja a Leoneigg.

 • Slavia vyhrála oba ligové zápasy po koronavirové přestávce, a tak se v dalším díle podcastu SN především chválilo. S quelharem tentokrát diskutovali subHuman, pan Lama a alois_veliky.

květen 2020

 • Liga se blíží svému restartu po dvouměsíční koronavirové přestávce a s jejím návratem přichází také další díl podcastu SN Mezi námi fanoušky. O tom, co ukázaly uplynulé měsíce a co nás čeká v nadcházejících týdnech, hovořili quelhar, David Ocetník, Vlajkonoš a Thorklaer.

únor 2020

 • Po dvou soutěžních utkáních jarní části sezóny se vrací podcast Mezi námi fanoušky s dalším dílem. O tom, co zápasy v Ďolíčku a proti Opavě přinesly, diskutovali quelhar, subHuman, Veta a podvinho.

 • Start jarní části sezóny se nezadržitelně blíží, a proto jsme se opět sešli u mikrofonu podcastu SN Mezi námi fanoušky a v sestavě quelhar, alois_veliky, Oja a CubaCubicula zhodnotili změny v kádru A týmu Slavie, přípravné zápasy a výhled do jara.

prosinec 2019

 • V posledním vydání podcastu SN Mezi námi fanoušky v roce 2019 diskutují quelhar, David Ocetník a Leoneigg o možném odchodu Jana Nezmara, závěru ligového podzimu, zápasu v Dortmundu a výhledu pro jaro 2020.

listopad 2019

 • Po necelém měsíci se vrací podcast SN Mezi námi fanoušky. quelhar, pan Lama, Vlajkonoš a Thorklaer hodnotí zápas s Interem Milán, vrátí se i do Barcelony, krátce zmíní úspěchy U19 v Youth League a na závěr proberou zápas v Olomouci a situaci v lize.

 • Po pouhém týdnu od posledního dílu přichází další vydání podcastu SN Mezi námi fanoušky. Slavia v uplynulém týdnu porazila Plzeň 1:0, přišla o Davida Hovorku a podlehla Baníku Ostrava 0:2 v prodloužení, což jsou také hlavní témata tohoto podcastu. Diskutují quelhar, alois_veliky, Veta a kjandourek.

říjen 2019

 • Výborný výkon Slavie proti Barceloně opět přinesl do veřejné diskuze téma, zda je Slavia blízko svého možného vrcholu a kudy by mohla vést cesta ještě výše. Nejen toto, ale i mnohé další probrali v dalším podcastu SN Mezi námi fanoušky quelhar, pan Lama, Leoneigg a Piky.

 • Slavia letí ligou jako blesk, vyhrává i těžké zápasy jako jsou derby venku nebo Jablonec venku, více témat k diskuzi tak přináší Liga mistrů. Proto v novém díle podcastu Mezi námi fanoušky diskutují quelhar, Oja, Ragnar a BarboraOFotbalu především o zápase s Borussií Dortmund, na ligu se dostane až v druhé řadě.

září 2019

 • Slavia v nastaveném čase přišla o cennou výhru na hřišti Interu Milán, přesto si však po skvělém výkonu odvezla z Itálie alespoň bod. Nic jiného nemůže být hlavním tématem šestého dílu podcastu Mezi námi fanoušky v nové sezóně, kde s quelharem diskutovali subHuman, Thorklaer a Alanor. Dostalo se také na zápas se Slováckem, derby a další zápasy, které Slavia odehraje do další reprezentační přestávky.

 • Slavia postoupila do Ligy mistrů, což v programu dalšího dílu podcastu SN Mezi námi fanoušky zastínilo následnou ztrátu bodů v Opavě. O zápase s Kluží, losu základní skupiny a následných změnách v kádru diskutovali tentokrát quelhar, Piky, Martin Benda a Leoneigg, který navíc přinesl zajímavé informace o tom, jak trestá německá disciplinární komise nevhodné chování fanoušků včetně pyrotechniky.

SN na Facebooku

Oficiální Facebook žen