Mezi námi fanoušky

Podcast SN

leden 2021

 • V prvním podcastu SN Mezi námi fanoušky v roce 2021 diskutují quelhar, Jan Vetyška a CubaCubicula o přípravě, posilách, dvou odehraných zápasech a dalších tématech.

prosinec 2020

 • Los jarní fáze Evropské ligy přisoudil Slavii anglický Leicester City. Nejen o tom, co Slavii v těchto utkáních čeká, diskutovali v dalším díle podcastu SN Mezi námi fanoušky quelhar, David Ocetník a Vašek Pecháček, spolutvůrce podcastu Kontrapresink, který se věnuje Premier League.

 • Slavia vyhrála derby, vede ligu o pět bodů, postoupila do jarní fáze Evropské ligy a závěr roku 2020 tak může odehrát v pohodě a klidu. O tématech posledních zápasů tentokrát v podcastu Mezi námi fanoušky diskutovali quelhar, alois_veliky a Kara.

listopad 2020

 • Slavia předvedla v uplynulých sedmi dnech dva velmi dobré výkony, které vedly ke dvěma vítězstvím, přičemž to na hřišti Nice bylo klíčové pro případný postup ze skupiny Evropské ligy. Témata, která tyto dva zápasy přinesly, rozebrali v dalším díle podcastu Mezi námi fanoušky quelhar, Thorklaer, no-nick a Piky.

 • Na startu reprezentační přestávky vychází šestý díl podcastu SN Mezi námi fanoušky. Tentokrát sestava quelhar, Vlajkonoš, pan Lama a Libor Hladiš hodnotí domácí výhry nad Leverkusenem, Nice a Mladou Boleslaví a jednotlivce, kteří v těchto zápasech zazářili.

říjen 2020

 • Trpká porážka Slavie v Izraeli s místním Hapoelem Beer Ševa je hlavním tématem pátého dílu podcastu SN Mezi námi fanoušky v probíhající sezóně. O jejích příčinách diskutovali quelhar, Thorklaer, CubaCubicula a no-nick.

 • Ke čtvrtému vydání podcastu SN Mezi námi fanoušky zavítal mezi fanoušky generální ředitel Slavie Jaroslav Tvrdík a dvě hodiny odpovídal na dotazy quelhara a Davida Ocetníka. Mluvil především o budoucnosti Slavie a celého českého fotbalu.

září 2020

 • Bezbranková remíza s Midtjyllandem je samozřejmě hlavním tématem třetího dílu podcastu SN Mezi námi fanoušky v sezóně 2020/21. quelhar, Ragnar, Leoneigg a subHuman si však povídali také o zápasech s Pardubicemi a Teplicemi.

 • Los playoff Ligy mistrů a úvodní dvě kola ligy, taková jsou hlavní témata druhého podcastu SN Mezi námi fanoušky v sezóně 20/21, kterého se zúčastnili quelhar, Vlajkonoš, Alanor a alois_veliky.

srpen 2020

 • Nová sezóna je za dveřmi, a tak je nejvyšší čas shrnout, jak si vedla Slavia na přestupovém trhu, co ukázala koronavirem ovlivněná příprava a jaké má mít Slavia předsezónní cíle. To vše probrali v prvním podcastu nové sezóny quelhar, Thorklaer, pan Lama a Oja.

červenec 2020

 • Slavia zakončila sezónu bezbrankovým derby se Spartou. Hlavním tématem posledního podcastu Mezi námi fanoušky v sezóně 19/20 však není zmíněné derby, ale diskuze o posilách, možných odchodech a obecně o stavu kádru. Diskutovali quelhar, Jan Vetyška, David Ocetník a Cuba Cubicula.

červen 2020

 • Slavia získala třetí titul za poslední čtyři roky, což oslavili také účastníci osmnáctého podcastu Mezi námi fanoušky v sezóně 19/20 - quelhar, pan Lama, Leoneigg a alois_veliky.

 • Skončila základní část ligy, což je ideální příležitost pro další díl podcastu SN Mezi námi fanoušky. O zápasech v Ostravě a se Zlínem a o nadcházející nadstavbě diskutovali quelhar, Thorklaer, Ragnar a Piky.

 • Situace na čele tabulky se nemění, Slavia po remíze s Plzní drží osmibodový náskok. Nejen o tomto důležitém zápase, ale také o předchozím utkání v Příbrami a o výhledu do nadstavby diskutovali v dalším díle podcastu SN Mezi námi fanoušky quelhar, Alanor, Oja a Leoneigg.

 • Slavia vyhrála oba ligové zápasy po koronavirové přestávce, a tak se v dalším díle podcastu SN především chválilo. S quelharem tentokrát diskutovali subHuman, pan Lama a alois_veliky.

SN na Facebooku

Oficiální Facebook žen