Mezi námi fanoušky

Podcast SN

říjen 2019

 • Slavia letí ligou jako blesk, vyhrává i těžké zápasy jako jsou derby venku nebo Jablonec venku, více témat k diskuzi tak přináší Liga mistrů. Proto v novém díle podcastu Mezi námi fanoušky diskutují quelhar, Oja, Ragnar a BarboraOFotbalu především o zápase s Borussií Dortmund, na ligu se dostane až v druhé řadě.

září 2019

 • Slavia v nastaveném čase přišla o cennou výhru na hřišti Interu Milán, přesto si však po skvělém výkonu odvezla z Itálie alespoň bod. Nic jiného nemůže být hlavním tématem šestého dílu podcastu Mezi námi fanoušky v nové sezóně, kde s quelharem diskutovali subHuman, Thorklaer a Alanor. Dostalo se také na zápas se Slováckem, derby a další zápasy, které Slavia odehraje do další reprezentační přestávky.

 • Slavia postoupila do Ligy mistrů, což v programu dalšího dílu podcastu SN Mezi námi fanoušky zastínilo následnou ztrátu bodů v Opavě. O zápase s Kluží, losu základní skupiny a následných změnách v kádru diskutovali tentokrát quelhar, Piky, Martin Benda a Leoneigg, který navíc přinesl zajímavé informace o tom, jak trestá německá disciplinární komise nevhodné chování fanoušků včetně pyrotechniky.

srpen 2019

 • Výhra Slavie v Kluži byla samozřejmě také hlavním tématem dalšího podcastu Mezi námi fanoušky, kde s quelharem diskutovali subHuman, Vlajkonoš a alois_veliky. Kromě tohoto zápasu se dostalo i na předchozí dva ligové zápasy a některá související a aktuální témata.

 • Přestup Jaromíra Zmrhala, los playoff Ligy mistrů, remíza v Karviné a dozvuky událostí ze zápasu s Olomoucí, to jsou hlavní témata dalšího podcastu Mezi námi fanoušky, kterého se zúčastnili quelhar, pan Lama, Oja a František.

červenec 2019

 • Po dvou ligových kolech přichází první opravdový podcast Mezi námi fanoušky v nové sezóně, ve které quelhar, Veta, David Ocetník a Piky hodnotí především stávající kádr Slavie a odběhnou v průběhu podcastu k různým dalším tématům.

 • Okolnosti tentokrát nepřály vzniku prvního podcastu SN Mezi námi fanoušky v nové sezóně, a tak quelhar přináší alespoň chabou náhradu v podobě úvodního slova před sezónou. První podcast ve standardním diskuzním formátu přijde až po druhém ligovém kole.

květen 2019

 • Slavia vyhrála double, ale to už asi víte, pokud jste zrovna nespadli z Marsu. Téma podcastu SN tak bylo tentokrát naprosto jasné. Diskutovali quelhar, pan Lama, subHuman a Leoneigg.

 • Po vítězství v klíčovém zápase s Plzní je tu další díl podcastu Slávistických novin Mezi námi fanoušky. Především právě o zápasu s Plzní diskutují quelhar, Thorklaer, Ragnar a Libor alias DědekMadden.

duben 2019

 • V devatenáctém vydání podcastu SN Mezi námi fanoušky diskutují quelhar, Vlajkonoš, Oja a Cuba Cubicula především o zápasech se Sigmou a o pohárovém derby, dostalo se ale i na výjezd do Londýna a na diskuzi o nadstavbě. 

 • Po pouhém týdnu se vrací podcast SN Mezi námi fanoušky a hlavním tématem nemůže být nic jiného než nedělní derby. Vrátíme se ale i k zápasu s Chelsea a probereme program sešívaných na nejbližší dva týdny. S quelharem diskutují alois_veliky, pan Lama a David Ocetník.

 • V dalším díle slávistického podcastu Mezi námi fanoušky diskutují o aktuálních tématech quelhar, Thorklaer, subHuman a Jakub, který stojí za projektem Český Mistr.

březen 2019

 • Postup Slavie do čtvrtfinále Evropské ligy přes Sevillu, to je přirozeně hlavním tématem dalšího dílu podcastu SN Mezi námi fanoušky. quelhar, Ragnar a Veta hodnotí nejen samotný zápas, ale také celkové působení Slavie v Evropské lize. Na závěr se krátce dostane i na domácí ligu, MOL Cup a ženskou Ligu mistryň.

 • Po dvou týdnech je tu další díl podcastu SN Mezi námi fanoušky. O zápasech s Bohemians a Baníkem, videu a penaltách a o Evropské lize diskutují tentokrát quelhar, pan Lama, Leoneigg a Jiří Holzmann.

únor 2019

 • Po třech týdnech je tu druhé jarní Mezi námi fanoušky. Tentokrát se sestava quelhar, Vlajkonoš, Ragnar a alois_veliky věnuje v podcastu v první řadě úspěchu Slavie v Evropské lize, dostane se také na poslední dva ligové zápasy se Slováckem a s Plzní.

SN na Facebooku

Oficiální Facebook žen