Mezi námi fanoušky

Podcast SN

květen 2023

 • Slavia ztratila reálnou šanci na titul, a tak se v dalším podcastu SN Mezi námi fanoušky quelhar, Alanor a Karel Janďourek zamýšlejí především nad příčinami tohoto stavu a možnými řešeními.

 • Zisk MOL Cupu v jedinečném derby na Letné, při kterém tribuny opanovali fanoušci Slavie, je přirozeně hlavním tématem dalšího dílu podcastu Slávistických novin Mezi námi fanoušky. V něm quelhar, tolsimir a subHuman diskutují také o ztrátě bodů s Hradcem Králové a vyhlídkách Slavie pro nadstavbu.

duben 2023

 • Nový díl podcastu SN Mezi námi fanoušky řeší přirozeně především ligové derby na Letné, quelhar, alois_veliky a Thorklaer se ale dostali také k zápasu na hřišti Mladé Boleslavi či k pohárovému postupu do finále přes Bohemians.

březen 2023

 • V reprezentační přestávce vám nabízíme třináctý díl podcastu SN Mezi námi fanoušky v této sezóně. V něm quelhar, Oja a Leoneigg řeší zápas v Liberci, výhru nad Plzní či trenérské volby pro základní sestavu.

 • Po nepříjemných ztrátách bodů v Českých Budějovicích a Teplicích se vrací podcast SN Mezi námi fanoušky. V něm se quelhar, tolsimir a David Ocetník zamýšlejí nad příčinami současného stavu a možnými cestami ven.

únor 2023

 • Slavia vstoupila do jara výsledkově skvěle, díky zaváhání Plzně se dokonce dostala do čela tabulky. Jsou tak dobré i výkony Slavie? Nejen o tom diskutovali v novém díle podcastu SN Mezi námi fanoušky quelhar, Vlajkonoš a ortevor.

leden 2023

 • Start jarní části sezóny se přiblížil a proto se vrací také podcast SN Mezi námi fanoušky. V desátém díle této sezóny si quelhar, Thorklaer a kjandourek povídali především o odchodech a příchodech do klubu v zimní přestávce.

listopad 2022

 • Do posledního dílu podcastu SN Mezi námi fanoušky zavítal vzácný host. David Kalivoda hodnotil spolu s quelharem a Honzou Vetyškou závěr podzimní části sezóny a stav kádru Slavie pro zimní přípravu včetně možných posil.

říjen 2022

 • Po prohře v Kluži se rozmohla mezi fanoušky Slavie deprese a frustrace. Jen o týden a půl později Slavia porazila v derby Spartu 4:0 a je veselo. Nový díl podcastu SN Mezi námi fanoušky se snaží najít střední cestu mezi těmito dvěma extrémy. Diskutovali quelhar, Alanor a David Ocetník.

 • Poslední dva zápasy Slavii nevyšly, nevstřelila ani gól a protože sama třikrát inkasovala, nebrala ani bod. Nad příčinami současného stavu a možnými východisky se zamýšleli v novém díle podcastu SN Mezi námi fanoušky quelhar, alois_veliky a Leoneigg.

září 2022

 • Slavii se závěr první poloviny podzimní části sezóny nepovedl, prohrála v Plzni a výhru nad Ballkani kalil nepřesvědčivý výkon týmu. Ani v jiných oblastech nemá fanoušek důvod v posledním týdnu a půl jásat, a tak quelhar, Thorklaer a Oja v novém díle podcastu SN Mezi námi fanoušky nehýřili optimismem.

 • Po vysoké výhře nad Teplicemi a dvou venkovních remízách jsme se opět sešli k dalšímu dílu podcastu SN Mezi námi fanoušky a v sestavě quelhar, Vlajkonoš a ortevor diskutovali mimo jiné o příčinách nezdaru v Turecku, o stoperech ve Slavii nebo o nadcházejících evropských konfrontacích dorostu a žen.

srpen 2022

 • Po prohře s Rakówem se Slavia zvedla, vyhrála třikrát v řadě, neinkasovala a postoupila do základní skupiny EKL. Proto je i čtvrtý díl podcastu SN Mezi námi fanoušky v sezóně 22/23 veskrze pozitivní. S quelharem diskutovali alois_veliky a Leoneigg.

 • Po postupu přes Panathinaikos a dvou ligových výhrách se vrací podcast SN Mezi námi fanoušky. Aktuální dění probrali tentokrát quelhar, Oja a subHuman.

 • Zápas s Hradcem Králové přinesl daleko více témat, než by nám bylo libo. V druhém vydání podcastu SN Mezi námi fanoušky tak quelhar, Thorklaer a Karel Janďourek hovoří hlavně o nich, ale také o nadcházejících zápasech s Panathinaikosem a dalších aktualitách.