Mezi námi fanoušky

Podcast SN

září 2021

 • Slavia má za sebou velmi povedený týden, ve kterém hned třikrát v řadě vyhrála, v lize nad Slováckem a Bohemians a v Konferenční lize nad Unionem Berlín. Přišla však v těchto zápasech o stopery Kačarabu s Takácsem. Dobré i špatné zprávy z těchto utkání komentují v nejnovějším díle podcastu SN Mezi námi fanoušky quelhar, no-nick a Kara.

 • V reprezentační přestávce vám přinášíme čtvrtý díl podcastu SN Mezi námi fanoušky v probíhající sezóně. V něm diskutují quelhar, subHuman a Ragnar o vyřazení z Evropské ligy, remíze v Karviné, prodejích Zimy se Simou a dojmech z rozhovoru s J. Tvrdíkem.

srpen 2021

 • Zatímco po zápasech evropských pohárů odcházeli slávisté po zápasech třikrát zklamaní, v domácí lize se sešívaným daří a neztratili ani bod. Úspěchy i neúspěchy posledních dní hodnotí v novém díle podcastu SN Mezi námi fanoušky quelhar, Leoneigg a Karel Janďourek.

 • Slavia na hřišti Ferencvárose výsledkově selhala. Jaké jsou příčiny dvoubrankové porážky a jaké jsou její možné následky? Především o tom diskutují v druhém díle podcastu SN Mezi námi fanoušky quelhar, Oja a Thorklaer.

červenec 2021

 • Za pár dní začíná ligová sezóna a tak přichází první díl Mezi námi fanoušky ve své již šesté podcastové sezóně. V tomto díle diskutují quelhar, Vlajkonoš a Alanor o již uskutečněných či možných nebo očekávaných změnách v kádru, přípravě provázené komplikacemi, losu předkola Ligy mistrů a očekáváních pro pohárovou Evropu a domácí soutěž.

červen 2021

 • V posledním podcastu SN Mezi námi fanoušky v sezóně 20/21 hodnotí poslední zápasy, zisk doublu, oslavy a očekávané změny v kádru quelhar, subHuman a alois_veliky.

květen 2021

 • Slavia jede na vítězné vlně, postoupila do finále poháru a v lize stále drží neporazitelnost. Po vítězném derby na Letné však v Olomouci přišla o Lukáše Provoda. V novém díle podcastu SN Mezi námi fanoušky diskutují quelhar, no-nick a Kara nejen o těchto tématech, ale také o spekulacích o posilách.

duben 2021

 • Slavia v neděli už mohla slavit titul, ztratila však dva body remízou v Ďolíčku a tak se v novém díle podcastu ještě neslavilo. Sestava quelhar, Vlajkonoš a Thorklaer diskutovala o poslední ligových výsledcích a výkonech, vypadnutí s Arsenalem a nejbližším programu Slavie.

 • Slavia porazila v Edenu Spartu a titul má na dosah. Kromě toho je reálně ve hře také o postup do semifinále Evropské ligy. O tom všem diskutují v aktuálním vydání podcastu Mezi námi fanoušky quelhar, Oja a Cuba Cubicula.

březen 2021

 • V nejnovějším díle podcastu SN Mezi námi fanoušky se quelhar, Alanor a Leoneigg ohlížejí za postupem do čtvrtfinále Evropské ligy přes Rangers a událostmi, které jej provázeli. V druhé části podcastu pak shrnují ligové dění.

 • Zápas s Rangers zanechal ve fanoušcích buď ambivalentní pocity nebo rovnou zklamání. Své pohledy na zápas poskytnou v rámci dalšího dílu podcastu Mezi námi fanoušky quelhar, David Ocetník a František Čejka.

 • Během čtyř dnů zaznamenala Slavia historický postup přes Leicester a otočila těžký ligový zápas na Slovácku. To jsou přirozeně dvě hlavní témata dalšího dílu podcastu Mezi námi fanoušky, ve kterém diskutovali quelhar, Thorklaer a alois_veliky.

únor 2021

 • Především utkání s Leicestrem je přirozeným hlavním tématem dvanáctého podcastu Mezi námi fanoušky v této sezóně. Spolu s quelharem diskutují Vlajkonoš a no-nick.

 • Slavia drtí ligu, nový díl podcastu SN Mezi námi fanoušky se tak nese opět v optimistickém duchu. quelhar, subHuman a Oja proberou přesuny Simona Deliho a Petara Musy, ofenzivní sílu Slavie v souvislosti s posledními zápasy a výhled do zbytku ligové sezóny.

leden 2021

 • V prvním podcastu SN Mezi námi fanoušky v roce 2021 diskutují quelhar, Jan Vetyška a CubaCubicula o přípravě, posilách, dvou odehraných zápasech a dalších tématech.

SN na Facebooku

Oficiální Facebook žen