Mezi námi fanoušky

Podcast SN

duben 2018

 • Pátý jarní podcast Slávistických novin Mezi námi fanoušky přichází v polovině jara. Spolu s quelharem diskutují o aktuálních tématech Thorklaer, subHuman a kjandourek

březen 2018

 • Čtvrtý jarní podcast Slávistických novin Mezi námi fanoušky jsme původně plánovali až po reprezentační přestávce. Protože ale derby přineslo mnoho branek a mnoho témat k diskuzi, rozhodli jsme se zařadit speciální díl právě jen o něm. Nejen hru Slavie a Sparty, ale také problematiku videorozhodčího probírali quelhar, alois_veliky, Leoneigg a Tomáš Podvín.

 • Třetí jarní podcast Slávistických novin Mezi námi fanoušky se věnuje především nadcházejícímu derby a srovnání aktuální situace s tou, která byla před jarním derby minulý rok, kdy jsme nahráli druhý díl podcastu. Dnes diskutovali quelhar, pan Lama, Vlajkonoš a fanoušek Sparty Dan Peterka.

únor 2018

 • Druhý jarní podcast Slávistických novin Mezi námi fanoušky se věnuje jednak dvěma odehraným ligovým zápasům a jednak funkci supporter liaison officera (SLO), kterou ve Slavii zastává redaktorka SN jane. Ta totiž byla spolu s panem Lamou a subHumanem hostem quelhara v tomto dílu našeho podcastu.

 • V prvním díle podcastu Mezi námi fanoušky v roce 2018 diskutují quelhar, Thorklaer, David Ocetník a Kara o zimní přípravě Slavie, posilách a odchodech, o generálce v Ostravě a o tom, co od Slavie na jaře 2018 vlastně čekat.

prosinec 2017

 • V posledním díle podcastu Mezi námi fanoušky v roce 2017 diskutují quelhar, tolsimir, Leoneig a subhuman o nepovedeném zápase s Astanou, o působení Slavie v Evropské lize a především hodnotí devět letních posil Slavie.

listopad 2017

 • V nejnovějším díle podcastu Mezi námi fanoušky quelhar, Thorklaer, pan Lama a alois_veliky probírají remízu v Jablonci a související potíže Slavie v lize, chválí za zápas s Maccabi Tel Aviv, diskutují nad osobou Jana Nezmara a podívají se také na situaci letenského rivala.

 • V dalším díle podcastu Mezi námi fanoušky quelharVlajkonošLeoneig a ortevor diskutují nad porážkami Slavie v Plzni a s Villarrealem a rozebírají sportovní budoucnost Slavie, která zřejmě bude spojena se jménem Jana Nezmara.

říjen 2017

 • V dalším díle podcastu Mezi námi fanoušky quelhar, tolsimir, pan Lama a David Ocetník rozebírají příčiny porážky s Libercem a téměř vše, co s porážkou a obecně se situací Slavie souvisí.

 • V pátém vydání podcastu Mezi námi fanoušky diskutují quelhar, Thorklaer, alois_veliky a Kara o hře Slavie, některých jednotlivcích, o problémech Slavie se střílením branek, situaci v tabulkách HET Ligy a Evropské ligy a také o některých ligových konkurentech sešívaných.

září 2017

 • Slavia zvládla jeden z klíčových týdnů podzimní části sezóny, když zvítězila jak nad Maccabi Tel Aviv v Evropské lize tak nad Spartou v lize domácí. Především o tom diskutovali quelhar, Thorklaer, Vlajkonoš a subhuman v dalším díle podcastu Mezi námi fanoušky.

 • Ve třetím díle podcastu Mezi námi fanoušky spolu se mnou diskutují pan LamaRagnar a Vlajkonoš. Prvním tématem bylo vypadnutí Slavie z playoff Ligy mistrů s APOELem, dostalo se také na los základní skupiny Evropské ligy a především na letní posily aktuálně v čele s Tomášem Necidem.

srpen 2017

 • Ve druhém díle podcastu Mezi námi fanoušky jsme spolu s tolsimirem, Thorklaerem a aloisem_velikym probrali postup Slavie přes BATE Borisov, nadcházející zápasy s APOELem, nepřesvědčivý vstup do ligové soutěže a výkony letních posil.

červenec 2017

 • Příprava na novou sezónu je za námi, a tak se před ostrým startem sezóny vrací podcast SN Mezi námi fanoušky. Tentokrát jsme v sestavě quelhar, Alanor, Thorklaer a Oja řešili především generálku s Nice, základní sestavu pro pohárový zápas a letní posily Slavie.

červen 2017

 • Přinášíme vám druhý díl mistrovského speciálu podcastu Mezi námi fanoušky, ve kterém osm účastníků předchozích dílů vzpomíná na mistrovskou sezónu. V této druhé části najdete hodnocení sezóny Thorklaera, aloise_velikého, tolsimira a quelhara.

SN na Facebooku

Oficiální Facebook žen