Mezi námi fanoušky

Podcast SN

září 2022

 • Slavii se závěr první poloviny podzimní části sezóny nepovedl, prohrála v Plzni a výhru nad Ballkani kalil nepřesvědčivý výkon týmu. Ani v jiných oblastech nemá fanoušek důvod v posledním týdnu a půl jásat, a tak quelhar, Thorklaer a Oja v novém díle podcastu SN Mezi námi fanoušky nehýřili optimismem.

 • Po vysoké výhře nad Teplicemi a dvou venkovních remízách jsme se opět sešli k dalšímu dílu podcastu SN Mezi námi fanoušky a v sestavě quelhar, Vlajkonoš a ortevor diskutovali mimo jiné o příčinách nezdaru v Turecku, o stoperech ve Slavii nebo o nadcházejících evropských konfrontacích dorostu a žen.

srpen 2022

 • Po prohře s Rakówem se Slavia zvedla, vyhrála třikrát v řadě, neinkasovala a postoupila do základní skupiny EKL. Proto je i čtvrtý díl podcastu SN Mezi námi fanoušky v sezóně 22/23 veskrze pozitivní. S quelharem diskutovali alois_veliky a Leoneigg.

 • Po postupu přes Panathinaikos a dvou ligových výhrách se vrací podcast SN Mezi námi fanoušky. Aktuální dění probrali tentokrát quelhar, Oja a subHuman.

 • Zápas s Hradcem Králové přinesl daleko více témat, než by nám bylo libo. V druhém vydání podcastu SN Mezi námi fanoušky tak quelhar, Thorklaer a Karel Janďourek hovoří hlavně o nich, ale také o nadcházejících zápasech s Panathinaikosem a dalších aktualitách.

červenec 2022

 • Před startem nové sezóny se vám do sluchátek vrací také podcast Mezi námi fanoušky. V úvodním díle se online potkali quelhar a no-nick a probrali předsezónní tiskovou konferenci, posily a odchody a výhled do nejbližších dnů.

květen 2022

 • Poslední podcast SN Mezi námi fanoušky v sezóně 21/22 hodnotí závěr ligy a problémy Slavie skrz celou sezónu. quelhar, Vlajkonoš a Cuba Cubicula dále probírají možné změny v kádru a v závěru také přístup různých entit k fotbalovým fanouškům.

duben 2022

 • Po nepříjemné porážce s Hradcem Králové se sešli quelhar, Thorklaer a David Ocetník v dalším díle podcastu SN Mezi námi fanoušky a probrali situaci, ve které se Slavia před posledními zápasy sezóny nachází.

 • Mezi námi fanoušky slaví jubileum. Sté vydání podcastu přineslo veskrze pozitivní témata - posun na čelo ligové tabulky a nadějný výsledek ze hřiště Feyenoordu. S quelharem tentokrát diskutovali Leoneigg a Karel Janďourek.

březen 2022

 • Na začátku reprezentační přestávky je tu nový díl podcastu SN Mezi námi fanoušky. quelhar, alois_veliky a Vlajkonoš diskutují o postupu přes LASK, ligových zápasech a dalších aktuálních tématech.

 • Slavia je zpět na vítězné vlně, dvakrát porazila Fenerbahce, vítězí i v lize a vše je opět růžové. O výhrách a výkonech, ale také třeba slávistických útočnících diskutují v novém díle podcastu SN Mezi námi fanoušky quelhar, Oja a Alanor.

únor 2022

 • Slavia má za sebou nepovedený vstup do jarní části sezóny, dvě domácí porážky naštěstí částečně napravila výhrou na Slovácku a vrátila se tak do čela tabulky. Témata, která přinesly první dva týdny fotbalového jara rozebírají v dalším díle podcastu Mezi námi fanoušky quelhar a Vlajkonoš.

leden 2022

 • Přípravné období je u konce a před startem jarní části sezóny jsme se sešli v sestavě quelhar, subHuman a Thorklaer k nahrání prvního jarního podcastu SN Mezi námi fanoušky v probíhající sezóně. Povídali jsme si o přestupech, přípravě a výhledu do jarní části sezóny.

prosinec 2021

 • V podobě posledního podcastu SN Mezi námi fanoušky v roce 2021 vám nadělujeme předčasný vánoční dárek. quelhar, Jan Vetyška a David Ocetník hodnotí zápas v Ostravě a celkové podzimní působení Slavie v domácích i evropských soutěžích. V druhé polovině podcastu se pak věnují především odposlechové aféře.

listopad 2021

 • Dvě domácí ligové výhry a remízu s Feyenoordem hodnotí v novém díle podcastu SN Mezi námi fanoušky quelhar, pan Lama a Leoneigg. Dostalo se také na další témata posledních dní.