Mezi námi fanoušky

Podcast SN

listopad 2021

 • Dvě domácí ligové výhry a remízu s Feyenoordem hodnotí v novém díle podcastu SN Mezi námi fanoušky quelhar, pan Lama a Leoneigg. Dostalo se také na další témata posledních dní.

 • Slavia vyhrála čtyři zápasy v řadě a navíc v nich neinkasovala ani branku. V novém díle podcastu SN Mezi námi fanoušky o těchto zápasech a souvisejících událostech diskutují quelhar, Oja a Vašek Pecháček.

říjen 2021

 • Slavii se ve venkovních zápasech nadále nedaří, nevyhrála ani na hřišti Maccabi Haifa ani v Českých Budějovicích. O těchto výsledkových selháních diskutují v novém díle podcastu SN Mezi námi fanoušky quelhar, Thorklaer a Vlajkonoš.

 • Slavia prohrála dva soutěžní zápasy v řadě, a tak poskytla pro další díl podcastu SN Mezi námi fanoušky velké množství témat. O příčinách a důsledcích těchto porážek a dalších souvislostech diskutují quelhar, alois_veliky a Vlajkonoš.

září 2021

 • Slavia má za sebou velmi povedený týden, ve kterém hned třikrát v řadě vyhrála, v lize nad Slováckem a Bohemians a v Konferenční lize nad Unionem Berlín. Přišla však v těchto zápasech o stopery Kačarabu s Takácsem. Dobré i špatné zprávy z těchto utkání komentují v nejnovějším díle podcastu SN Mezi námi fanoušky quelhar, no-nick a Kara.

 • V reprezentační přestávce vám přinášíme čtvrtý díl podcastu SN Mezi námi fanoušky v probíhající sezóně. V něm diskutují quelhar, subHuman a Ragnar o vyřazení z Evropské ligy, remíze v Karviné, prodejích Zimy se Simou a dojmech z rozhovoru s J. Tvrdíkem.

srpen 2021

 • Zatímco po zápasech evropských pohárů odcházeli slávisté po zápasech třikrát zklamaní, v domácí lize se sešívaným daří a neztratili ani bod. Úspěchy i neúspěchy posledních dní hodnotí v novém díle podcastu SN Mezi námi fanoušky quelhar, Leoneigg a Karel Janďourek.

 • Slavia na hřišti Ferencvárose výsledkově selhala. Jaké jsou příčiny dvoubrankové porážky a jaké jsou její možné následky? Především o tom diskutují v druhém díle podcastu SN Mezi námi fanoušky quelhar, Oja a Thorklaer.

červenec 2021

 • Za pár dní začíná ligová sezóna a tak přichází první díl Mezi námi fanoušky ve své již šesté podcastové sezóně. V tomto díle diskutují quelhar, Vlajkonoš a Alanor o již uskutečněných či možných nebo očekávaných změnách v kádru, přípravě provázené komplikacemi, losu předkola Ligy mistrů a očekáváních pro pohárovou Evropu a domácí soutěž.

červen 2021

 • V posledním podcastu SN Mezi námi fanoušky v sezóně 20/21 hodnotí poslední zápasy, zisk doublu, oslavy a očekávané změny v kádru quelhar, subHuman a alois_veliky.

květen 2021

 • Slavia jede na vítězné vlně, postoupila do finále poháru a v lize stále drží neporazitelnost. Po vítězném derby na Letné však v Olomouci přišla o Lukáše Provoda. V novém díle podcastu SN Mezi námi fanoušky diskutují quelhar, no-nick a Kara nejen o těchto tématech, ale také o spekulacích o posilách.

duben 2021

 • Slavia v neděli už mohla slavit titul, ztratila však dva body remízou v Ďolíčku a tak se v novém díle podcastu ještě neslavilo. Sestava quelhar, Vlajkonoš a Thorklaer diskutovala o poslední ligových výsledcích a výkonech, vypadnutí s Arsenalem a nejbližším programu Slavie.

 • Slavia porazila v Edenu Spartu a titul má na dosah. Kromě toho je reálně ve hře také o postup do semifinále Evropské ligy. O tom všem diskutují v aktuálním vydání podcastu Mezi námi fanoušky quelhar, Oja a Cuba Cubicula.

březen 2021

 • V nejnovějším díle podcastu SN Mezi námi fanoušky se quelhar, Alanor a Leoneigg ohlížejí za postupem do čtvrtfinále Evropské ligy přes Rangers a událostmi, které jej provázeli. V druhé části podcastu pak shrnují ligové dění.

 • Zápas s Rangers zanechal ve fanoušcích buď ambivalentní pocity nebo rovnou zklamání. Své pohledy na zápas poskytnou v rámci dalšího dílu podcastu Mezi námi fanoušky quelhar, David Ocetník a František Čejka.