Mezi námi fanoušky

Podcast SN

únor 2019

 • Zimní přestávka utekla jako voda a na začátku února už jsme jistě všichni nažhavení na start jarní části sezóny. Proto se logicky vrací také podcast SN Mezi námi fanoušky. Tentokrát diskutují quelhar spolu s Thorklaerem, Pikym a Ojou a přípravných zápasech a výhledu do prvních soutěžních zápasů, nejvíce času však zabere diskuze nad stavem kádru a nad využitelností jednotlivých hráčů.

prosinec 2018

 • Začal prosinec, ligový podzim se chýlí ke konci a tak přichází na řadu předposlední podcast SN Mezi námi fanoušky. O zápasech v Opavě a v Bordeaux, o změnách ve vedení klubu, posilách a ligové tabulce tentokrát diskutují quelhar, Vlajkonoš, pan Lama a Jan Podroužek.

listopad 2018

 • V poslední reprezentační přestávce roku 2018 přichází desátý díl podcastu Mezi námi fanoušky. O nedávných zápasech a lize v polovině její základní části diskutují s quelharem Kara, BarboraOFotbalu a Pavla Kubálková.

říjen 2018

 • Před velkým derby pražských S vám přinášíme devátý díl podcastu SN Mezi námi fanoušky, ve kterém se především právě nad nadcházejícím zápasem zamýšlejí ve vířivce quelhar, David Ocetník, Vlajkonoš a fanoušek Sparty Dan Peterka.

 • Osmý díl podcastu Slávistických novin Mezi námi fanoušky této sezóny přichází po 11 ligových kolech a dvou zápasech ve skupině Evropské ligy. quelharsubHumanpan Lama a Socrates probírají zápasy v Petrohradu a s Příbramí a několik dalších témat.

 • Od posledního podcastu Slávistických novin Mezi námi fanoušky odehrála Slavia čtyři soutěžní zápasy, doma všechny vyhrála, ten poslední venku však přinesl porážku 1:2 v Ostravě. To jsou také hlavní témata, o kterých diskutují quelhar, kjandourek, Leoneigg a JS.

září 2018

 • Po reprezentační přestávce se vrací také podcast SN Mezi námi fanoušky. V šestém díle této sezóny se quelhar, Alanor, Veta a Jan Pikous věnují především zápasům se Slováckem, Girondins Bordeaux a vrátí se i k výhře nad Plzní.

srpen 2018

 • Po ligových zápasech s Jabloncem a Teplicemi a před důležitým domácím utkáním s Plzní je tu další díl podcastu Mezi námi fanoušky, ve kterém o aktuálním dění diskutují quelhar, Thorklaer, Leoneigg a BarboraOFotbalu.

 • Hlavním tématem čtvrtého dílu podcastu Slávistických novin Mezi námi fanoušky v sezóně 2018/19 je přirozeně dvojzápas Slavie s Dynamem Kyjev. Diskutující quelharpan Lamaalois_veliký a Strašák proberou toto předkolo Ligy mistrů ze všech stran.

 • Třetí vítězný ligový zápas Slavie v sezóně = třetí díl podcastu Mezi Námi Fanoušky. Nejen o zápasu s Opavou, ale také o souboji s Dynamem Kyjev nebo o návštěvnosti v Edenu diskutují quelhar, Vlajkonoš, David Ocetník a CubaCubicula.

červenec 2018

 • Letní přestávka utekla tak rychle, že jsme nestihli připravit první podcast Mezi námi fanoušky nové sezóny ještě před prvním zápasem, místo toho vám jej přinášíme po úvodním zápase s Olomoucí. O aktuálních tématech diskutují quelhar, tolsimir, Thorklaer a subHuman.

květen 2018

 • V posledním podcastu Slávistických novin Mezi námi fanoušky hodnotí quelhar, alois_veliky, Leoneigg a pan Lama sezónu 2017/18 z pohledu Slavie, poslední tři ligová utkání, diskutují o možných posilách, dívají se na výsledky některých dalších ligových týmů a proberou i vybrané problémy fanoušků na stadionech.

 • Nálada mezi fanoušky Slavie se za týden a půl dokonale proměnila, z rozčarování po bodových ztrátách přešla v euforii po téměř dokonalém zápase s Plzní a zisku poháru. V novém díle tak quelhar diskutuje s Thorklaerem, Davidem Ocetníkem a Vlajkonošem nejen o fotbalovém zlepšení Slavie, ale také o problémech, které provázely pohárové finále nebo o vstupenkové politice Slavie.

SN na Facebooku

Oficiální Facebook žen