Mezi námi fanoušky

Podcast SN

září 2017

 • Ve třetím díle podcastu Mezi námi fanoušky spolu se mnou diskutují pan LamaRagnar a Vlajkonoš. Prvním tématem bylo vypadnutí Slavie z playoff Ligy mistrů s APOELem, dostalo se také na los základní skupiny Evropské ligy a především na letní posily aktuálně v čele s Tomášem Necidem.

srpen 2017

 • Ve druhém díle podcastu Mezi námi fanoušky jsme spolu s tolsimirem, Thorklaerem a aloisem_velikym probrali postup Slavie přes BATE Borisov, nadcházející zápasy s APOELem, nepřesvědčivý vstup do ligové soutěže a výkony letních posil.

červenec 2017

 • Příprava na novou sezónu je za námi, a tak se před ostrým startem sezóny vrací podcast SN Mezi námi fanoušky. Tentokrát jsme v sestavě quelhar, Alanor, Thorklaer a Oja řešili především generálku s Nice, základní sestavu pro pohárový zápas a letní posily Slavie.

červen 2017

 • Přinášíme vám druhý díl mistrovského speciálu podcastu Mezi námi fanoušky, ve kterém osm účastníků předchozích dílů vzpomíná na mistrovskou sezónu. V této druhé části najdete hodnocení sezóny Thorklaera, aloise_velikého, tolsimira a quelhara.

 • Ligová sezóna 2016/17 je sice už nějaký ten týden za námi, my se k ní však ještě vracíme ve speciálním vydání podcastu Mezi námi fanoušky, ve kterém osm účastníků předchozích dílů bude vzpomínat na mistrovskou sezónu. V první části najdete hodnocení sezóny od subHumana, Alanora, no-nicka a pana Lamy.

květen 2017

 • Dvě kola před koncem ligy přinášíme další, už pátý podcast SN Mezi námi fanoušky. V sestavě quelhar, pan Lama, alois_veliky a no-nick jsme probrali většinu aktuálních témat spojených s postavením Slavie v tabulce a uplynulými zápasy.

duben 2017

 • Po třech týdnech se vrací podcast Slávistických novin Mezi námi fanoušky. Tentokrát diskutují quelhar, Thorklaer, pan Lama a alois_veliky o všem důležitém, co přinesly uplynulé týdny.

 • Třetí podcast SN Mezi námi fanoušky je na světě. quelhar, tolsimir, Thorklaer a subHuman probírají derby se Spartou, Tribunu Sever, pyrotechniku a tresty, které jsou s ní spojené.

březen 2017

 • Podcast Slávistických novin Mezi námi fanoušky má mezi příznivci Slavie úspěch, my z toho máme radost a budeme v něm pokračovat. Další díl natočíme již v pondělí po derby a jeho hlavním tématem budou samotní fanoušci. Chcete, abychom probrali něco konkrétního, co vás zajímá? Vyjádřete se v komentářích.

 • Podcast Slávistických novin Mezi námi fanoušky se vrací s druhým dílem, ve kterém jsme v sestavě quelhar, Alanor, Thorklaer a pan Lama probrali zápasy s Plzní, Teplicemi a Libercem. Do druhé poloviny podcastu jsme si pozvali fanouška Sparty Dana Peterku a diskutovali o nadcházejícím derby a nestandardní situaci ve Spartě.

 • Slavia jako jediný tým ligy neztratila v prvních dvou jarních zápasech ani bod. Jaké byly první dva zápasy? O čem jejich průběh a výsledek vypovídá směrem k důležitému zápasu s Plzní? Není Slavia v médiích vykreslována silnější, než ve skutečnosti je? O tom a o mnohém dalším diskutují v prvním podcastu SN redaktoři quelhar, tolsimir a Alanor a náš host pro pilotní díl, fanoušek a čtenář SN Thorklaer.

SN na Facebooku

Oficiální Facebook žen