Mezi námi fanoušky

Podcast SN

duben 2017

  • Třetí podcast SN Mezi námi fanoušky je na světě. quelhar, tolsimir, Thorklaer a subHuman probírají derby se Spartou, Tribunu Sever, pyrotechniku a tresty, které jsou s ní spojené.

březen 2017

  • Podcast Slávistických novin Mezi námi fanoušky má mezi příznivci Slavie úspěch, my z toho máme radost a budeme v něm pokračovat. Další díl natočíme již v pondělí po derby a jeho hlavním tématem budou samotní fanoušci. Chcete, abychom probrali něco konkrétního, co vás zajímá? Vyjádřete se v komentářích.

  • Podcast Slávistických novin Mezi námi fanoušky se vrací s druhým dílem, ve kterém jsme v sestavě quelhar, Alanor, Thorklaer a pan Lama probrali zápasy s Plzní, Teplicemi a Libercem. Do druhé poloviny podcastu jsme si pozvali fanouška Sparty Dana Peterku a diskutovali o nadcházejícím derby a nestandardní situaci ve Spartě.

  • Slavia jako jediný tým ligy neztratila v prvních dvou jarních zápasech ani bod. Jaké byly první dva zápasy? O čem jejich průběh a výsledek vypovídá směrem k důležitému zápasu s Plzní? Není Slavia v médiích vykreslována silnější, než ve skutečnosti je? O tom a o mnohém dalším diskutují v prvním podcastu SN redaktoři quelhar, tolsimir a Alanor a náš host pro pilotní díl, fanoušek a čtenář SN Thorklaer.

SN na Facebooku

Oficiální Facebook žen