Názory

říjen 2020

srpen 2020

červen 2020

květen 2020

  • Od přerušení sportovní sezony 2019/20 se řeší jediná věc: Jak to celé dopadne? Jelikož je zainteresovaných subjektů obrovské množství a mediální prostor v Česku se věnuje především obecným dopadům korona-krize, veřejná diskuse o tomto problému prakticky neprobíhá. Pokrývá ji hlavně Luděk Mádl na Seznamzpravy.cz a tisk, který ovšem neobjektivně straní zájmům svého majitele a jeho bulvární výkřiky tak nelze brát seriózně.

duben 2020

březen 2020

červenec 2019

  • Podcastů není nikdy dost! A tak jsme tento týden připravili ještě jeden, ne však jen o Slavii. S Karlem Häringem, Pavlem Jahodou a Honzou Pikousem jsme se potkali Na půli cesty, abychom probrali téma, které rezonuje aktuální veřejnou fotbalovou debatou: postavení české ligy v Evropě a odchody hráčů z české ligy.

  • Rok se s rokem sešel a začínají boje na evropských stadionech. Některé z nás toto putování rozděluje na Čechy a klubisty. Pojďme se proto podívat na holá fakta, jak to je s naším národním koeficientem (NK) a potřebou jej budovat pro roky příští, kdy se nás slávistů může týkat boj o milionářskou Ligu mistrů.

    (Pozn. redakce: Článek nám přišel ještě před pondělním losem předkol Ligy mistrů a Evropské ligy a tedy před zápasy odehranými v tomto týdnu)

SN na Facebooku

Oficiální Facebook žen