O Slavii

červenec 2020

  • Tento článek je určen k dlouhodobé diskuzi o zprávách o možných přestupech, které se toto přestupní období budou objevovat v médiích a na sociálních sítích.

květen 2020

duben 2020

  • O osudu aktuálního ročníku Fortuna ligy je dle všeho rozhodnuto, i když plán Ligové fotbalové asociace je zatím ještě neveřejný a nám se k němu podařilo dostat jen díky důvěryhodnému zdroji přímo v LFA.

březen 2020

  • V létě 2019 detonovala přestupová bomba. Na místní poměry hvězdný ofenzivní záložník Nico Stanciu, kterého rok a půl předtím přivedla jako nejdražší posilu v historii ligy Sparta, zvolil návrat do Česka. Půl roku poté, co ze země odešel za arabskými petrodolary. Jenže místo k letenským zamířil k Sešívaným do Edenu a překonal svůj vlastní rekord ve výši přestupní částky, jež byla zaplacena jakýmkoliv českým klubem. Ani ne po celé odehrané sezoně se ale bavíme o tom, co s ním bude dál. Jak to?

  • V rámci toho, čím teď procházíme, Vám všem přeji všechno dobré.
    Když jsem pročítal všechny ty disputace vedené u jednotlivých článků, napadlo mě, že se i přes všechny ty strasti, si můžeme popovídat o fotbale a o Slávii. Je mi jasné a velmi respektuji, že každý z Vás má na věc svůj názor a jak sami čtete, naše postoje k současné situaci jsou i diametrálně odlišné ať už věcně, tak i "politicky".

únor 2020

  • Na tradiční předsezónní tiskovou konferenci sezvalo novináře vedení Slavie do Edenu. Ve středu 13.2.2020, úderem jedné hodiny odpolední se před mikrofony posadil tiskový mluvčí Michal Býček, předseda představenstva Jaroslav Tvrdík a trenér Jindřich Trpišovský. Z řad hráčů mezi zástupce sedmé velmoci zavítal novopečený kapitán Jan Bořil a gólmanská jednička Ondřej Kolář. 

leden 2020

prosinec 2019

  • Slávistické áčko zahájí zimní přípravu 5. ledna a stejně jako loni, i letos zamíří na dvě soustředění do tepla, nejdříve do Španělska a následně do Portugalska.

říjen 2019

září 2019

srpen 2019

červenec 2019

červen 2019

  • Na začátek letní přípravy svolalo vedení Slavie tiskovou konferenci, na které podepsal novou pětiletou smlouvu se Slavií Tomáš Souček. Smlouva obsahuje výstupní klauzuli ve výší 15 milionů Eur, která začne platit v zimě. Jaroslav Tvrdík také řekl, že v případě Michaela Ngadeua byla aktivována výstupní klauzule, ale hráčova budoucnost zatím není vzhledem k blížícímu se Africkému poháru národů jistá. Cíle pro novou sezónu jsou postup do skupiny Ligy mistrů a obhajoba titulu.

  • Slávistům začne letní příprava v pondělí 17. června, během ní absolvují dvě soustředění v Rakousku.

SN na Facebooku

Oficiální Facebook žen